Co učitel dělat? Plat, potřebné dovednosti, & More

Posted on

Co učitel dělat? Plat, potřebné dovednosti, & More

Učitelé vyučovat studenty v široké škále témat, od standardních studijních oborech jako je matematika, vědy a angličtiny do dalších předmětů, jako je umění, hudbu a tělesnou výchovu. Učitelé základních škol obvykle když se stejnou skupinou studentů, každý den na určité úrovni stupně, zatímco učitelé na vysokých školách a středních škol budou pracovat s jinou skupinou studentů každou hodinu, obvykle se zaměřit své pedagogické úsilí na ne více než jeden nebo dva předměty.

Učitel povinnosti a odpovědnost

Být učitelem obvykle vyžaduje schopnost zvládnout tyto povinnosti:

 • Seznámení s kritérii a normami
 • Přednáška
 • Lead diskuze
 • Vytvořit plány lekce
 • posuzovat studenty
 • One-on-one Práce
 • Skupinová práce
 • Seznamte se s rodiči

V závislosti na předmětu, který vyučují a platové třídě, učitelé vyučovat studenty podle osnov, která zahrnuje minimálních požadavků a kontrolních procesů. Mají v plánu, vyvíjet, psát a provádět programy ve třídě v souladu se školním okrese a požadavky státních škol, vedení záznamů o výsledcích žáků a sledování jejich schopnosti.

Učitelé musí mít tříd zapojených přitom posouzení studenty individuálně pracovat jeden na jednoho se studenty-li to nezbytné. Komunikace s rodiči je také hlavní část práce, zvláště když jsou studenti bojují a potřebují zvláštní pomoc nebo pozornost mimo vyučování.

učitel Plat

US Bureau of Labor Statistics rozlišuje mezi učiteli středních a základních škol při podávání zpráv o mzdách. Zatímco počty jsou velmi podobné, středoškolští učitelé si vydělají o něco více. Střední roční plat ve výši $ 55.790 se vztahuje na všechny učitele, ale nahoře a dole 10 procent učitelů základních škol přijdou o něco nižší, na $ 92.770 a 37.340 $, resp.

 • Střední roční plat: $ 55790 ($ 26.82 / hodinu)
 • Top 10% ročního platu: $ 95.380 ($ 45.85 / hodinu)
 • Dno 10% ročního platu: $ 39.080 ($ 18.79 / hodinu)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2017

Výchova, vzdělávání, a certifikace

Všechny státy požadují učitelé musí mít licenci, a aby získali povolení, učitelé potřebují mít získal bakalářský titul v rámci akreditovaného vzdělávacího programu pro učitele.

 • Vzdělání: Většina programů nabízejí oddělené cesty k základním vzděláním a středoškolským vzděláním. Elementární ed. Programy obvykle připravují učitele pro výuku školky až o šesté třídě, zatímco sekundární ed. Programy připravit učitele na střední škole a vysoké školy pracovních míst. Většina programů vyžaduje minimálně jeden semestr studentů učitelství.
 • Certifikační: Specifické požadavky se liší stát od státu, ale počáteční vyučovací osvědčení obvykle trvá pět až šest let a pokrývá základní vzdělání nebo střední vzdělání. Sekundární ed. vyučovací certifikáty patří certifikace pro určité oblasti, jako je angličtina nebo biologii. Certifikáty také často vyžaduje, aby učitelé absolvovat určitý počet kreditů směrem k dalšímu vzdělávání, aby bylo osvědčení obnoven, až přijde čas.

Učitel dovednosti a kompetence

Úspěšní učitelé musí být schopen připojit se studenty smysluplným způsobem, který jde nad rámec předmětu třídě. Některé z těchto schopností učitelé potřebují, patří:

 • Verbální komunikace: Učitelé potřebují efektivně sdílet informace se studenty, kolegy a rodiči. Při prezentaci lekce pro studenty, učitelé musí být schopni tak učinit způsobem, který udržuje studenti zabývají a mají zájem.
 • Naslouchání: komunikace je obousměrná a efektivně zhodnotit studenti, učitelé musí být schopni porozumět tomu, jak a proč se studenti mohou být potíže nebo proč je třeba dále napadnout.
 • Trpělivost: Studenti se seznámí s různými rychlostmi, takže učitelé musí mít trpělivost s těmi, kteří se snaží a navrhuje způsoby, jak jim pomoci.
 • Kritické myšlení: Zhodnocení pokroku je asi víc, než jen třídění úkoly a zkoušky. Učitelé musí být schopni efektivně analyzovat své vlastní lekce a zda jsou nebo nejsou dosahující studentů.
 • Vášeň pro učení: Nejúčinnější učitelé jsou obecně ty, kteří opravdu milují učení. Studenti uvědomují a jsou více pravděpodobné, že naučit se získávat tuto vášeň od učitelů, kteří ji mají.

Job Outlook

Podle Bureau of Labor Statistics , růst počtu pracovních míst pro učitele se odhaduje na asi 8 procent na deset let končící v roce 2026. To je o něco lepší než růst 7 procent projektované pro všechny profese.

Některé faktory ovlivňují dostupnost výukových míst. Ty certifikován pro výuku matematiky nebo vědy jsou obvykle větší zájem, než ti, kteří učí anglicky nebo společenské vědy. Stejně tak je menší konkurence pro práci v městských a venkovských prostředí, než je v předměstských nastaveních. Takže, matematický nebo věda učitel ochoten pracovat v hustě obydlené město je větší pravděpodobnost, že mají větší šanci najít si práci, než učitel angličtiny hledá práci v předměstských čtvrtí.

Pracovní prostředí

Učitelé obvykle mají své vlastní učebny, že jsou schopni zajistit a zdobí jejich vlastního vkusu, které se týkají předmětu a úrovni, na které vyučují. Vysoká škola a střední učitel často naučí dvě nebo tři části ne více než dva nebo tři předměty, zatímco učitelé základních škol bude obecně pracovat se stejnou skupinou studentů po většinu dne, učí více předmětů.

Pracovní rozvrh

Školní hodiny se liší od okresu k okresu v celé zemi, ale většina škol začínají v rozmezí 7-8 hodin a propustit studenty v rozmezí od 2: 30-3: 30 hod Učitelé obvykle dorazí 30 minut až hodinu před začátek vyučování a nechte 30 minut až hodinu po vyučování konce. Učitelé, kteří trenér nebo help vedou jiné mimoškolní aktivity často budou pracovat až do večera pro praktik či her.

Školních let obvykle trvá asi 40 týdnů s prodlouženou letní přestávce, ale některé školní čtvrti šíří své přestávky v průběhu celý kalendářní rok. Většina učitelů používají své přestávky buď naučit letní školu nebo pokračovat ve své vlastní vzděláním, v souladu s požadavky státu, v němž žijí.

Jak získat práci

STUDIE
Učitelé potřebují získat bakalářský titul v rámci vzdělávacího programu.

STUDENT učit
Většina programů vyžaduje alespoň jeden semestr studentů učitelství, ale mnoho jiných programů předpokládá, studenti získat práci ve třídách ještě před tím, než studentské učit.

CERTIFIKACE
Různé státy mají různé standardy, ale všichni potřebují učitele, aby složit zkoušku získat osvědčení o pedagogické kvalifikaci.

Porovnáním podobnou práci

Tradiční K-12 výukové úlohy nejsou jediným způsobem, jak pracovat v oblasti vzdělávání. Některé další podobné kariéry, s průměrnými ročními platy, patří:

 • Škola a kariéra poradce: $ 55.410
 • Kariérní a technické vzdělávání učitelů: $ 55.240
 • Předškolní učitel: $ 28.990
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *