Stát se Paralegal – dovednosti, které potřebujete k úspěchu jako koncipientku

Posted on

Stát se Paralegal - dovednosti, které potřebujete k úspěchu jako koncipientku

Následující seznam obsahuje osm nejlepších koncipientku dovednosti potřebné k úspěchu. Zvládnutí těchto klíčové kompetence vám pomohou postoupit v práci a získat konkurenční výhodu v dnešním právním trhu.

Sdělení

Efektivní komunikace je základem pro advokátní praxi. Ať už jste pohovor nového klienta, kontaktování odborníka, přičemž prohlášení svědka, plánování soudní reportér nebo diskutovat smlouvu s vaší dohlíží zástupce, až do výše 80% svého dne tráví komunikaci s ostatními lidmi. Jako advokáta pravé ruky, asistenti sloužit jako prostředník mezi klienty, odborníky, prodejci, protivníka rady a dalšími stranami sporu nebo transakce. Proto je schopnost komunikovat jasně a efektivně je základním paralegal dovednost.

Psaní

Prvotřídní psaní jsou nezbytné pro téměř všechny paralegal pozice. Litigation asistenti návrh korespondenci, písemnostech objev, návrhy, kalhotky, právní memoranda a další dokumenty v rozmezí od jednoduchých až po složité. Transakční asistenti návrh rezoluce, dohody, smlouvy a souvisejících dokumentů. Vzhledem k tomu, psaní je nedílnou funkci koncipientku, asistenti, kteří ovládají umění jasným, výstižným a přesvědčivá písemná komunikace se odlišit od svých vrstevníků.

Výzkumné a vyšetřovací dovednosti

Výzkum je další základní paralegal dovednost. Kromě zvládnutí tradiční právní výzkumných metod, asistenti musí stát zdatní v oblasti výzkumu Internet a právní výzkumných databází, jako Westlaw a Lexis / Nexis. Asistenti také musí naučit analyzovat případové fakta a správně citovat právní autoritu. Pevné vyšetřovací dovednosti v občanských, trestních a transakční kontexty jsou také nezbytná k vystopování lékařské záznamy, důkazy, dokumenty a svědci.

technologické dovednosti

Technologické schopnosti jsou jedním z nejvyhledávanějších koncipientku dovedností v dnešním právním trhu. Jak technologie proniká každý aspekt advokátní praxi, musí asistenti zvládnout rostoucí řadu zpracování textu, tabulek, telekomunikace, databáze, prezentace a právního výzkumu softwaru. Asistenti jsou často účtovány s výrobou technologické nákupy v rámci své advokátní kanceláře, nebo právního oddělení. Právní technologie také ke vzniku nových koncipientku niky – podporu vedení sporu a e-discovery. Asistenti, kteří přinášejí vyspělé technologické schopnosti ke stolu mít konkurenční výhodu na trhu právních služeb.

Organizace

Právníci se spoléhají na asistenti vnést řád do jejich schránek a souborů v občanském, trestním a transakčních záležitostech. Dokument náročné spory a korporátní transakce generovat obrovské množství dokumentů a dat. Proto je schopnost třídit, indexu, kategorizovat, pořádku, manipulovat a organizovat tyto informace je základní paralegal dovednost. Kromě organizování fyzické dokumenty, exponáty, a důkazy, asistenti musí zvládnout technologické aplikace a databáze, které pomáhají při správě dat souvisejících s jednotlivými případy.

Multi-tasking

Zřídka jsou asistenti přiřazeny k jedinému případu, dohoda nebo úkolu. V reálném světě, asistenti musí žonglovat více úkolů a současně vyrovnat konkurenční priority. Například spory koncipientku může vyslechnout svědka, e-mail klienta, trénovat spolupracovníka na nové databázi a zkoumat právní problém v rámci stejného one-hodinový blok času. Nejúspěšnějším asistenti mohou myslet pružně upřednostnit úkoly a sladit potřebu více dohledu a klienty.

Týmová práce

Týmová práce je další základní paralegal dovednost. Doručení právních služeb je dostatečně složitý, že je nutné tým s více dovedností poskytovat kvalitní a nákladově efektivní služby. Navíc, protože pravidla týkající se neoprávněného praxi práva požadovat studentů právnických fakult pracovat pod vedením právníka, týmová práce je nedílnou součástí paralegal praxi. Asistenti jsou součástí širšího týmu právníků v rámci své organizace, která může zahrnovat spolupracovníky, partnery, kolegy studentů právnických fakult legální sekretářky a další. Asistenti musí také spolupracovat s externími stranami, včetně klientů, protivníka poradci, odborníci a prodejci.

Důraz na detail

Zatímco právníci jsou často zaměřeny na velký obrázek, podrobnosti padají na koncipientku. Paralegal úkoly, jako je uvést kontrolu (ověření pravomoc v kalhotkách a poznámky), přezkoumání dokumentů, řízení výstavní a titulní vyhledávání vyžadují pečlivý smysl pro detail. Správa logistické složitosti přípravy na zkoušku nebo zavírání vyžaduje také zaměřit na mnoha detailech od číslování exponátů a dvojité kontroly rozpočtů, sledování soudních data podání termíny.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *