Průvodní dopis Tipy: Jak vytvořit svůj průvodní dopis Stand Out

Posted on

Průvodní dopis Tipy: Jak vytvořit svůj průvodní dopis Stand Out


Jedna z nejtěžších věcí na psaní průvodní dopis pro práci, je, že můžete strávit spoustu času a úsilí psaní perfektní dopis, ale nevím, jestli někdo bude číst. Psaní dobrý motivační dopis je práce. Musíte se ujistit, že to dobře napsané, ukazuje zaměstnavateli, proč jste kvalifikaci, a nemá žádné viditelné chyby, které může stát vám rozhovor.

Jaký je nejlepší způsob, jak dostat své průvodní dopis všiml, když zaměstnavatel má spoustu z nich prohlédnout si? Existuje několik rychlých a jednoduchých kroků, které můžete podniknout, aby napsat průvodní dopis, který uchvátí manažera.

Podívejte se na tyto tipy a uvidíte, který z nich bude pracovat pro vás nejlepší. Dokonce i několik malé změny mohou udělat velký rozdíl.

Rychlé tipy, jak dostat své průvodní dopis zaujmou

1. Vyberte si správný typ dopisu. Předtím, než začnete psát průvodní dopis, ujistěte se, že jste vybrali správný typ dopisu. Tento styl se budou lišit v závislosti na tom, zda píšete dopis jít s životopis, informujete pracovních míst nebo za zmínku postoupení.

2. Najděte kontaktní osobu. Pokud můžete najít kontaktní osobu pro průvodní dopis, budete moci přizpůsobit, a budete mít někoho sledovat-up s zajistit, aby váš dopis dostane se podíval na.

3. Zahrnout postoupení. Je to stojí za to několik minut, aby zjistil, jestli znáte někoho, kdo vám může odkazovat na práci. Zkontrolujte, zda vaše síť LinkedIn a vaše přátele na Facebooku objevit někoho, kdo pracuje ve společnosti, která vám mohla odkazovat.

4. Vyberte základní písma.  Vyberte písmo, které je snadno čitelný. Times New Roman, Arial a Calibri dobře fungovat.

5. Keep it krátké a jednoduché. Průvodních dopisů nemusí trvat dlouho. Ve skutečnosti všechno, zdlouhavý dopis bude udělat, je očima čtenáře pohasly. Několik odstavců je spousta, a Váš dopis by nikdy neměla být delší než jednu stránku. Pokud váš dopis je příliš dlouhá nepoužívají menší písmo, upravovat a nakrájíme slova místo.

6 Nechte dostatek bílého místa na stránce. Dalším způsobem, jak zlepšit čitelnost je zahrnout mezery mezi pozdrav, odstavců a váš podpis. Je to mnohem čitelnější dobře rozmístěných dopis, než je sbírat ten, který je těžké číst, protože tam je příliš mnoho informací napěchované do příliš malého prostoru.

7. Přizpůsobte průvodní dopis k životopisu. Zvolit stejný font jak pro svůj životopis a průvodní dopis a aplikace bude vypadat leštěné a profesionální.

8. Ujistěte se, shodu mezi svými schopnostmi a kvalifikací pracovních míst. Jedním z nejdůležitějších způsobů, jak dostat své průvodní dopis si všiml, je, aby se jasný soulad mezi požadavky na pracovní pozici uvedené v pomoci chtěli reklamy a přihlašovacích údajů. Neočekávejte, že zaměstnavatel na to přijít.

9. Označte pouze nejdůležitější informace z vašeho životopisu. Nepoužívejte průvodní dopis k předělávka a zopakovat to, co je ve svém životopisu. To je příležitost, aby se zaměřují na specifické dovednosti a atributy jste, že bude přínosem pro zaměstnavatele. Přezkoumat rozdíl mezi životopis a průvodní dopis pro více informací.

10. Přizpůsobte si dopis a ukázat zaměstnavateli, co můžete nabídnout společnost. Nestojí to za odesláním průvodní dopis, který není vlastní. To je vaše hřiště se udělat rozhovor, takže mít čas přizpůsobit svůj dopis, nemluvě o postoupení, pokud máte jeden, a podělte se o své nejsilnější kvalifikaci. Zde jsou tipy pro psaní vlastní průvodní dopis.

11. Použití T-Shape pro vás pokrýt dopis. Průvodní dopis ve tvaru písmene T uvádí své zkušenosti a požadavky na zaměstnavatele, obvykle v tabulce po úvodním odstavci a nad zavírání.

12. Použití kulky. Za použití seznamu s odrážkami je další možnost pro získávání informací všiml ve svém dopise. Odstavce mohou být rozmazané dohromady, ale kulky nakreslit oči čtenáře k obsahu na stránce. Ujistěte se, že každá kulka bod je krátká a začíná s akčním slovo. Přehled rad pro zařazení kulky do průvodního dopisu a příklad průvodním dopisem s kuličkami.

13. Existuje několik věcí, které byste neměli zahrnout do průvodního dopisu . To není nutné obsahovat osobní údaje. Nikdy obsahují požadavky platu, pokud zaměstnavatel výslovně požaduje, že ano. Nezmiňují, jak jste opustil své poslední zaměstnání, a to zejména pokud jste vystřelil. Udržujte svůj dopis zaměřený na práci, pro kterou se ucházíte, a udržet ji faktické.

14. Zavřete svůj dopis s tím, jak budete sledovat (pokud máte kontaktní osobu) a uvést své kontaktní údaje, takže je snadné pro zaměstnavatele se dostat do kontaktu. Pak se přidá zavírání a vaše jméno, a máte téměř hotovo. Zde je výběr uzávěry, které pracují dobře pro průvodních dopisů.

15. Kontrola překlepů a gramatických chyb. Neklikejte posílat nebo nahrát dříve jste si vzali čas, aby pečlivě zkorigovat svůj dopis. Grammarly je úžasný nástroj pro vytváření jisti, že vaše pokrytí dopisy jsou perfektní. Přečti si to nahlas a můžete vyzvednout nějaké další chyby. Také, podívejte se na tyto tipy na korektury své průvodních dopisů sami.

16. Zahrnout e-mailový podpis při odesílání e-mailů průvodních dopisů. Pokud e-mailem průvodní dopis, nezapomeňte zahrnout podpis své jméno, telefonní číslo, e-mailovou adresu a LinkedIn profil URL, pokud máte jeden. Že bude usnadňují náborář se dostat do kontaktu s vámi.

17. Email to pro sebe, aby se ujistili, že formátování je perfektní. Je tu ještě jedna věc, kterou je třeba provést před odesláním dopisu. Poslat kopii pro sebe za konečnou kontrolu. Ujistěte se, že formátování tak, jak chcete a korektuře to ještě jednou.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *