Pohled na podporu zdravotní péče Kariéra

Posted on

Pohled na podporu zdravotní péče Kariéra

Bez žen a mužů, kteří pracují na podporu zdravotní péče, zdravotní péče průmysl by nemohl fungovat. Jisti potřebujeme lékaře, zubního lékaře a fyzické ergoterapeutům a dalších zdravotnických pracovníků, ale bez těch, kteří poskytují administrativní a klinickou podporu, kterou nebude moci dělat svou práci. Zde je několik zdravotní péče kariéry podpory.

Zubní asistent

Zubní asistenti poskytují různé typy péče o pacienty a provádět kancelářské úkoly a laboratorní povinnosti. Ačkoli někteří lidé proškoleni ze zubních pomáhajících programů na komunitních škol a obchodu a odborných škol, většina, kteří chtějí vstoupit do tohoto pole přijímat on-the-job školení. Některé státy licence zubní asistenti. V roce 2009 zubní asistenti získal střední roční plat ve výši $ 33.230 a medián hodinové mzdy ve výši $ 15,98.

Manažer Health Services

Manažeři zdravotnické služby plánu, přímý, koordinovat a dohlížet na poskytování zdravotní péče v zařízeních, včetně nemocnic a pečovatelských domech. Pro práci v této oblasti je třeba získat magisterský titul v oboru správy zdravotnických služeb dlouhodobém podávání péče, zdravotní vědy, zdravotnictví, veřejné správy a obchodní administrativa. Každý stát v USA vyžaduje ošetřovatelské péče správci facility složit licenční zkoušky. Zdravotnické služby manažeři získal střední roční plat ve výši $ 81.850 v roce 2009.

Domácí zdravotní Aide

Domácí zdravotní asistenti poskytují základní péči pro osoby se zdravotním postižením, chronické onemocnění, kognitivních poruch, nebo kteří mají problémy s věkem. Domácí zdravotní asistenti obdrží on-the-job školení z registrovaných zdravotních sester, licencované praktické sestry nebo zkušené pomocníky. Musí být ověřena, pokud je agentura, pro kterou pracují obdrží náhradu od Medicare a Medicaid. Domácí zdravotní asistenti získal střední roční plat ve výši $ 20.480 a středních hodinové mzdy ve výši $ 9,85 v roce 2009.

zdravotnický asistent

Zdravotničtí asistenti vykonávat administrativní a klinické úkoly v kancelářích lékařů a jiných lékařů. Ačkoli zdravotničtí asistenti potřebují jen maturitu a on-the-job školení, nějaký úplný o jeden až dva roky formálního vzdělávacího programu. Zdravotničtí asistenti získal střední roční plat ve výši $ 28.650 a středních hodinové mzdy ve výši $ 13,77 v roce 2009.

lékařské sekretářka

Lékařské sekretářky vykonávat kněžské povinnosti v ordinacích. Pracovat jako lékařské sekretářka jeden musí mít maturitu a základní kancelářské dovednosti. Formální školení učit lékařskou terminologii je také nezbytné. Lékařské sekretářky získal střední roční plat ve výši $ 30.190 a středních hodinové mzdy ve výši $ 14,51 v roce 2009.

Medical Transcriptionist

Lékařské transcriptionists přeložit lékařů a dalších zdravotnických odborníků diktoval nahrávky do písemných zpráv, korespondence a dalších dokumentů. I když nemusí mít post-sekundární vzdělání v lékařském předpisu, mnozí zaměstnavatelé raději najmout ty, kteří dělají. Lékařské transcriptionists získal střední roční plat ve výši $ 32.600 a středních hodinové mzdy ve výši $ 15,68 v roce 2009.

Ergoterapeut asistent a Aide

Hygienické klienti terapeut asistenti pomáhají s pivovarnickými aktivitami či cvičení uvedené v plánu léčby vyvinula s ergoterapeut. terapie pomocníci Pracovní připravit materiály a vybavení použité v průběhu léčby. Oni také vykonávat kněžské povinnosti. Ergoterapeut asistenty jsou povinni mít spolupracovník titul nebo certifikát od akreditované Community College nebo technické školy, zatímco Ergoterapie asistenti obvykle absolvují nejvíce školení v práci.

Ve více než 40 zemích jsou zapotřebí ergoterapeut asistenty musí mít licenci, registrované nebo certifikované. Ergoterapie asistenti nemají tento požadavek. terapeut asistenti z povolání získal střední roční plat ve výši $ 50.250 a středních hodinové mzdy ve výši $ 24,16 v roce 2009, zatímco pracovní terapie asistenti získal $ 25.730 ročně a 12,37 $ za hodinu.

Fyzioterapeut Assistant a Aide

Fyzioterapeut asistenti plnit různé úkoly pod vedením fyzioterapeutů. Fyzikální terapie asistenti napomoci tomu, aby terapeutická sezení produktivní tím, že vykonává úkoly, včetně vedení a relaxační centrum čisté a organizované. Fyzioterapeutů nebo fyzioterapeuta asistenti dohlížet fyzikální terapie asistenti. Pracovat jako fyzikální terapie asistent v mnoha státech je třeba získat spolupracovník stupeň absolvováním akreditované fyzioterapeutka asistent program. Fyzikální terapie asistenti obvykle potřebují pouze maturitu a on-the-job školení. Fyzioterapeut asistenti získal střední roční plat ve výši $ 48.290 a středních hodinové mzdy ve výši $ 22,22 v roce 2009. fyzikální terapie asistentů vydělané střední roční plat ve výši $ 23.890 a středních hodinové mzdy ve výši $ 11,49.

Veterinary Assistant

Veterinární asistenti péče o zvířata v laboratořích, zvířecí nemocnice a kliniky. Pouze on-the-job je potřeba školení pro tuto práci. Veterinární asistenti získal střední roční plat ve výši $ 21.700 a středních hodinové mzdy ve výši $ 10,43 v roce 2009.

Porovnáním Kariéra podpory Health Care
 Minimální vzděláníLicenceMedian Plat
Zubní asistentOn-the-job školeníLicence nebo registrace req. v některých státech$ 33.230 / yr .; $ 15,98 / h.
Manažer Health ServicesMagisterský titulLicenci req. k práci v zařízení ošetřovatelské péče$ 81.850 / yr.
Domácí zdravotní AideOn-the-job školeníLicenci req. -li zaměstnán jako agentura přijímání Medicare a Medicaid úhrad$ 20.480 / yr .; $ 9,85 / h.
zdravotnický asistentOn-the-job školeníŽádný$ 28.650 / yr .; $ 13,77 / h.
lékařské sekretářkaOn-the-job školení a ročníkové práce v lékařské terminologiiŽádný$ 30.190 / yr .; $ 14,51
Medical TranscriptionistPost-sekundární vzdělávání v lékařském předpisu není nutné, ale perferred.Žádný$ 32.600 / yr .; $ 15,68 / h.
Ergoterapeut asistentAssociate nebo osvědčeníPovolení, certifikace nebo registrace req. většina států$ 50.250 / yr .; $ 24,16 / h.
Ergoterapie AideOn-the-job školeníŽádný$ 25.730 / hod .; $ 12,37 / h.
Fyzioterapeut AssistantSpolupracovníkLicence nebo registrace req. ve většině států$ 48.290
Fyzikální terapie AideSpolupracovníkLicence nebo registrace req. ve většině států$ 23.890 / yr .; $ 11,49 / h.
Veterinary AssistantOn-the-job školeníŽádný$ 21.700 / yr .; $ 10,43 / h.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *