Nejlepší Certificate programy, které vedou k vysoké placených pracovních míst

Posted on

Nejlepší Certificate programy, které vedou k vysoké placených pracovních míst

Mnoho studijní programy mohou pomoci zvýšit své šance na získání dobře placenou práci. Nicméně, mnoho z těchto programů jsou nákladné, a může trvat roky.

Alternativou k studijního programu je program certifikátu. certifikační programy jsou krátkodobé vzdělávací programy, které často zaberou méně času na dokončení, než určitého stupně,

Poznámka: Můžete získat některé certifikáty v co nejméně času jako pár months.They také mají tendenci stát méně peněz, než studijního programu.

Certifikační programy vám mohou pomoci rozvíjet dovednosti a zkušenosti potřebné pro konkrétní job.1 Existuje osvědčení pro práci v různých průmyslových odvětvích, včetně  zdravotnictvísprávyinformačních technologií  (IT).

Tyto programy mohou být užitečné pro lidi, kteří se teprve začíná svou kariéru, stejně jako pro lidi, kteří již mají zkušenosti a chtějí zlepšit své dovednosti nebo hledají  změnu středního věku kariéry . Najít ten správný program pro vás, a budete se na své cestě k úspěšné kariéře.

Proto získat certifikát?

Existuje mnoho výhod pro dokončení programu certifikát. Pokud začínáte hledání zaměstnání, dokončení certifikát program posílí své schopnosti a dovednosti, a vám bude  vystupovat na trhu práce .

I v případě, že již máte kariéru, může stále těžit z ukončení programu certifikát zdokonalit konkrétní dovednost. Například řada  IT programy certifikátu  pomáhat lidem rozvíjet dovednosti a znalosti základů, které jsou nutné pro vstup do IT průmyslu. Tam jsou také certifikáty v oblasti managementu, jako je osvědčení o řízení projektů.

Mějte však na paměti, že certifikáty nejsou totéž jako profesionální licence a certification.2 Povolení jsou požadována pro splnění konkrétních úkolů, jako je učení a kosmetice. Certifikace ukazují, že osoba získala dovednosti v daném oboru. Například existují účetní certifikace, které mohou pomoci účetní pohybovat až v jeho kariéře. Tyto certifikace zahrnují obvykle sedí zkoušku. Někdy můžeš certifikát program, který vám pomůže připravit se na udělení licence nebo osvědčení.

Jak najít ten správný program pro vás

Použijte CareerOneStop Certification Finder:  Hledání certifikační Finder  certifikací jméno, organizace, průmysl, nebo povolání ke generování seznamu certifikací, informace o certifikační organizace, jak se dostat ověřené a zkouška podrobnosti.

Zeptejte se vašich kontaktů:  Pokud máte zájem o spuštění na konkrétní profesní dráhu, požádat lidi v této oblasti, jaké druhy diplomů a certifikátů lidí v této oblasti obvykle mají. Zřídit  informační rozhovorů  klást tyto kontakty se Vám jaké certifikáty vám mohou pomoci ve vaší kariéře. Pokud se jeden z vašich kontaktů dokončil certifikát program, získat jejich zpětnou vazbu jak na školy a programu.

Talk pro svého současného zaměstnavatele:  Pokud hledáte pro program, osvědčení k pomoci zvýšit svou kariéru, poraďte se se svým zaměstnavatelem. On nebo ona by mohla mít nějaké návrhy na certifikáty, které by mohly zvýšit svůj životopis, a dokonce vést k povýšení. Také, podívejte se, zda vaše společnost nabízí zaplatit (nebo částečné vrácení peněz) osvědčení program, pokud to souvisí s vaší současnou práci.

Zkontrolovat místních škol:  Většina programů osvědčení vydává škol (i když některé z nich jsou emitovány společnostmi a dalšími organizacemi). Jakmile budete vědět, jaký typ certifikátu, který chcete, zkontrolujte místní vysoké školy, komunitní školy, a na odborné technické školy, aby vidět, jaké programy, které nabízejí. In-stát a vysoké školy komunity často mají nejméně programy drahé certifikátu.

Najít Akreditované školy:  Ujistěte se, že škola vyberete je akreditován podle amerického ministerstva školství nebo Radou pro vysoké školství . Pro-ziskové školy nejsou vždy akreditovány, a někdy chybí přísné akademické obce a / nebo užitečné služby kariérového poradenství. Jen proto, že škola vytváří velké množství reklam (v tisku, na internetu, nebo na billboardech), neznamená, že je to správná škola pro vás.

Najít program, který pracuje s vaší harmonogramu:  Podívejte se na to, co každá náklady programu, howlong trvá dokončení programu, a to, co program nabízí (např on-the-job školení, kurzy, zkoušky). Vyberte program, který vyhovuje. Například, chcete-li pokračovat v práci na plný úvazek a zároveň sledují program, ujistěte se, že plán Tento program je flexibilní.

Pokud je to příliš dobré, aby to byla pravda, pravděpodobně to je:  Pokud najdete program, certifikát, který se zdá být příliš jednoduché, příliš drahé, nebo příliš rychle dokončit, to pravděpodobně je. Udělat nějaký výzkum, aby se ujistil je program akreditován.

Diskuse k Alumni:  Dalším způsobem, jak se vyhnout špatné programy certifikátu je mluvit s absolventy. Většina škol by měl být ochoten vám dát do kontaktu s absolventy, kteří mohou zodpovědět vaše dotazy týkající se programu. Zeptejte se těch absolventů, co program byl rád, a zda je či není jim pomohly zajistit práci.

Poraďte se s důstojníky ze svého zájmového sdružení nebo Evropské unie:  Zeptejte se certifikací ve svém oboru, které zvýší vaši prodejnost a informovat o programech nabízených nebo schválených yourassociation.

10 High-platit práce, které vyžadují (nebo doporučit) certifikát

Jedná se o dobře placenou práci, které vyžadují certifikát nebo u nichž existují příslušné programy certifikátu. Pro většinu z těchto pozic, certifikát může pomoci někoho brzy v jejich kariéře získat dobrou první zaměstnání.

 1. Web Developer

Weboví vývojáři  vytvářet a design webových stránek. Vytvářejí vzhled webu a zvládnout na webové stránky výkon, rychlost a kapacitu. Weboví vývojáři by mohlo fungovat pro počítačové systémy design společnosti, nebo pro marketing firmy nebo oddělení, nebo mohou být  osoby samostatně výdělečně činné . Zatímco některé webové vývojáře mají stupeň přidruženého v návrhu internetových stránek, jiné mají certifikát vývoj webových aplikací místo.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle  Bureau of Labor Statistics , weboví vývojáři získat střední příjem 69.430 $ ročně a uvidíte tolik rychlejší než průměrný nárůst počtu pracovních míst o 13% až 2028.

 1. Stavebnictví a stavební inspektor

Stavebnictví  a stavební inspektoři kontrolují stavenišť a budov, aby se ujistil, že konstrukce splňují veškeré potřebné zákony a předpisy. Mnoho konstrukce a stavební inspektoři mít certifikát z místního nebo Community College, i když ostatní mají dvouletou přidruženého stupeň místo.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle  Bureau of Labor Statistics , stavebnictví a stavební inspektoři získat střední příjem 59.700 $ ročně a uvidí rychlejší než průměrný nárůst počtu pracovních míst ve výši 7% až 2028.

 1. Architektonický a civilní Drafter

Architektonické a inženýrské kreslič vytvoří kresby strukturálních rysů budov, nebo vytváří mapy pozemních staveb (včetně veřejné stavby, mosty a silnice). Většina Autoři mají výcvik v počítačově podporované navrhování a projektování (CADD), strojírenství, mechanické kreslení a další projektové a inženýrské dovednosti. Toto školení může být z certifikátu programu, programu dvouleté, nebo dokonce programu čtyřletého.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle  Bureau of Labor Statistics , autoři vydělají střední příjem 55.550 $ ročně a uvidíte malý nebo žádný růst zaměstnanosti přes 2028.

 1. Industrial Engineering Technician

Průmyslové inženýrství technici pomáhat průmyslovým inženýrům revizi metody provozu na výrobu rostlin a jiných průmyslových areálů. Pomáhají revidovaných metod provozu, rozložení zařízení a další, aby továrny běží hladce. Většina technici průmyslové mít buď stupeň přidruženého nebo certifikát od odborné technické školy.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle  Bureau of Labor Statistics , průmyslové stavby technici vydělávat střední příjem 55.460 $ ročně a uvidíte malý nebo žádný růst zaměstnanosti přes 2028.

 1. Pipefitter a Plumber

Instalatéři a pipefitters  instalaci a opravy potrubí na úřadech, domů, továren a dalších objektů. Mnoho instalatéři učí svou práci prostřednictvím programu osvědčení a / nebo čtyř- až pětileté učení. Některé státy také požadují, aby instalatéři a pipefitters mít licenci.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle  Bureau of Labor Statistics , pipefitters a instalatéři vydělávat střední příjem 53.920 $ ročně a uvidíte tolik rychlejší než průměrný nárůst počtu pracovních míst o 14% až 2028.

 1. Soudní zpravodaj

soudní zapisovatelka  přepisuje, slovo od slova, různých soudních sporů, jako je depozice a pokusů. Většina soudní reportéři pracují u soudů nebo zákonodárnými orgány. Mnoho soudní zapisovatelé mít alespoň vyšší odborné certifikát u soudu hlášení z komunitních škol nebo technického ústavu.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle Bureau of Labor Statistics, soudní reportéři získat střední příjem 57.150 $ ročně a uvidí rychlejší než průměrný nárůst počtu pracovních míst ve výši 7% až 2028.

 1. Těžkých vozidel a mobilních zařízení Mechanik

mechanika pro těžká nákladní vozidla a mobilní zařízení (také známý jako servisní technici) kontrolovat a opravy vozidel a strojů používaných pro dopravu (včetně železniční dopravy), zemědělství, stavebnictví a další. Stále více a více, zaměstnavatelé chtějí najmout mechaniky, které dokončily program, osvědčení jedno- až dvouletou ve diesel technologie nebo stavební stroje a zařízení mechaniky, protože některé z nejnovějších strojů je velmi složité.

Plat a index trhu práce: Těžký vůz a mechanici mobilních zařízení získat střední příjem 50.320 $ ročně a bude vidět nárůst počtu pracovních míst o 4% až 2028 – zhruba stejně rychle jako průměr.

 1. Sheet Metal Worker

A plechu pracovník konstrukty a / nebo nainstaluje výrobky z tenkého plechu. Tato práce by mohla zahrnovat měření a značení rozměrů na listech, vrtání děr v tabulích, nesoucí velké listy, nebo svařování, šroubování, nýtování a pájení plechů. Mnoho plechové pracovníci učí svou práci prostřednictvím učení nebo osvědčení programu z technického školy.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle  Bureau of Labor Statistics , plechové pracovníci vydělávají střední příjem 48.460 $ ročně a uvidí rychlejší než průměrný nárůst počtu pracovních míst o 8% až 2028.

 1. Topení, Klimatizace a chlazení Mechanic a instalační

 Tito mechanici a montéři, také známý jako  HVACR techniky , práce na vytápění, chlazení, větrání a chladicí systémy v domácnostech, kancelářích a jiných budovách. HVACR technici obvykle dokončit titul nebo certifikát program z obchodu nebo technická škola nebo Community College. Tyto programy mohou trvat od šesti měsíců do jednoho roku.

Plat a zaměstnanost Outlook: Podle Bureau of Labor Statistics, HVACR technici vydělávat střední příjem 47.610 $ ročně a uvidíte tolik rychlejší než průměrný nárůst počtu pracovních míst o 13% až 2028.

 1. chirurgická technolog

Chirurgické technologové  pomáhají operační sály v nemocnicích. Pomáhají připravit na operační sál, uspořádat zařízení, sterilizovat pacientům a lékařům pomoci při operacích. Často dokončit program certifikátu v chirurgické technice, která může trvat od několika měsíců do dvou let.

Plat a index trhu práce:  chirurgické technologové  vydělávají v průměru o $ 47.300 a vidí rychleji než průměrný růst počtu pracovních míst o 9% až 2028.

Více Jobs můžete získat s certifikátem

 Healthcare Jobs

 • Zubní asistent
 • Diagnostic Medical sonografista
 • Sanitář
 • Nemocnice Transcriptionist
 • Licencované Praktická a odborná sestra
 • zdravotnický asistent
 • Medical and Clinical Lab Technician
 • lékařské Coder
 • Medical Transcriptionist
 • Farmaceutický technik
 • Radiologické Technolog
 • Veterinary Assistant

Průmyslová Jobs

 • Automotive Mechanic
 • Počítačem řízený Machine Tool Operator
 • strojníci
 • Telekomunikační zařízení Instalační a Repairer
 • Tool a Die Makers
 • Svářeč a svářeč montér

Ostatní Jobs

 • Computer Support Specialist
 • Kosmetolog
 • Hasič
 • Fitness trenér a instruktor
 • Kadeřník
 • manikérka
 • Masážní terapeut
 • Síť a Computer Systems Administrator
 • pedikérka
 • Clerk Procurement
 • Realitní makléř

Další možnosti vzdělávání a školení

Existují i jiné  vysoce placených pracovních míst k dispozici, které nevyžadují titul čtyřletý . Pro některé z těchto možností kariéry, odborné přípravy nebo stupně dvouleté mohou kvalifikovat, abyste mohli začít.

Učební obory  jsou jedním z nejlepších alternativ, aby zvážila, protože kombinují školení s platem a výsledku v pověření nebo certifikát po dokončení.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *