Právní Kariéra: Jak se stát koncipientku

Posted on

Právní Kariéra: Jak se stát koncipientku

Koncipientku nebo právní asistent, je osoba v advokacii, který provádí určité úkoly, které by za normálních okolností být prováděny prostřednictvím zástupce, by měl koncipientku neměl být přítomen. Patří mezi ně zkoumání skutečnosti týkající se případu, rozhovory s klienty a svědků, vypracování právních dokumentů, a provádění právního výzkumu. Asistenti nemohou poskytovat právní poradenství a vždy pracovat pod dohledem právního zástupce a jsou nezbytné pro advokacii, protože pomáhají právníci ve většině aspektů případu výzkumu a přípravy.

Pojmy „Paralegal“ a „právní asistent“ bývaly vzájemně zaměnitelné, ale že se pomalu začíná měnit v průmyslu. Právní asistenti se odkazovat na více sekretářské rolí, zatímco asistenti plnit další povinnosti, které přímo souvisejí s právními předpisy.

Kdo by měl být Paralegal

Zájemci o právních kariéry, ale kteří nejsou jisti, že chtějí jít studovat práva jsou vhodnými kandidáty, aby se stal asistenti. Tam jsou také některé specifické dovednosti, které asistenti měli disponovat, včetně komunikačních dovedností, výzkumu a investigativních dovedností a multi-tasking schopnosti. To jsou dovednosti, které se vyučují v rámci formálních koncipientku vzdělávacích programů, ale to pomůže, pokud jste již mají jim do určité míry.

Bureau of Labor Statistics říká, že vyhlídky práce pro paralegal profese roste zhruba o 17% mezi roky 2012 a 2022, což je rychlejší než průměrné procento růstu. Máte-li zájem o kariéru, která roste rychleji, než je průměr, nebo pokud máte k dispozici potřebné schopnosti a mají zájem v americkém právním systému, kariéru jako koncipientku může být pro vás.

Jak se stát Paralegal

Podle Národní federace Paralegal sdružení, existuje několik způsobů, jak se stát koncipientku. Existují programy certifikátu, dvouleté programy a čtyřletých programů, které mají všechny přednosti, a jakou cestou se rozhodnete jít, závisí na vaší aktuální úloze a výchovné stavu ao tom, co vaše případné cíle jsou.

Na současném trhu práce založený, se doporučuje, aby asistenti mají čtyřletý stupeň s alespoň 24 kreditů v právních speciálních kurzech si. Tam jsou také po maturitě certifikáty, které umožňují těm s čtyřletých tituly v jiných oblastech získat potřebné úvěry a certifikace získat zaměstnání jako koncipientku. Top-tier advokátní kanceláře obecně jako jejich asistenti, že mají čtyřletý stupeň s certifikátem na vrcholu, že pokud byste chtěli jít touto cestou.

NFPA má doporučenou osnovy pro koncipientku programy, ale ne všechny programy dodržovat tyto normy. Existuje mnoho online zdrojů na pomoc zúčastněným studentům najít správný formální vzdělávací program pro ně. K dispozici je také možnost z American Bar Association schváleného programu, kterou NFPA doporučuje. Tyto programy buď splňují nebo překračují standardy pro asistenti stanovených ABA.

Poté, co jste dostali nějaké formální vzdělání, tam je také celoživotní vzdělávání, které vede k paralegal certifikace. To se liší od osvědčení post-bakalářské, který byl již zmínil. Koncipientku certifikace vyžaduje, aby koncipientku má alespoň jeden rok praxe a předat oficiální zkoušku.

Jako právník

Rozhodnutí, aby se stal koncipientku, neznamená, že nemůžete stát právníkem v řadě. Často se doporučuje, aby lidé zajímají o práva, ale ne rozhodující, zda chtějí jít na právnickou fakultu práci jako koncipientku získat zkušenosti v právní oblasti a v případě, že jako dělat tento druh práce vidět. Školský zákon je tak velmi obtížné a velmi nákladné, takže pokud si nejste jisti, jestli je to správný krok pro vás, najít práci jako koncipientku je nákladově efektivní investice, když se rozhodnete. Bude také vám umožní vidět podmínky, že právníci pracují na základě, který bude také pravděpodobně vám pomůže, aby vaše rozhodnutí.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *