Jak se dostat najat Your Dream Company

Posted on

Jak se dostat najat Your Dream Company

V určitém okamžiku své kariéry, téměř každý má sen společnost by ráda pracovat a zaměstnání by byli rádi, že. Ať už je to pro vysoký plat, úžasné dávek a výhod, zábavné nebo náročné firemní kulturu, krátké dojíždět (nebo možnost pracovat z domova a ne dojíždět vůbec), nebo i něco tak základního jako hodiny, které odpovídají svůj rozvrh, je tu práce tam, že je zápas pro vás.

Pokud máte několik firem, které byste opravdu chtěli pracovat, aby se bod, jak udržet je na vašem radaru – a daří oni – ještě před zahájením procesu žádostí o zaměstnání.

Pokud nechcete mít seznam společností, které by bylo perfektní, nějaký čas trvat, vytvořit jeden. Čím více se zaměřil hledání zaměstnání, tím snazší bude, aby si najal.

Jak najít firem byste rádi k práci pro

Pokud nechcete mít seznam zaměstnavatelů přesto, že byste být nadšeni, že pracovat pro nějaký čas trvat, zjistit, jaké vlastnosti by ideální zaměstnavatel mají, byli jste se rozhodli, které společnost pracovat. Pak vytvořit seznam cílových zaměstnavatelů tím, že zkoumá firmy najít ty, které vyhovují pro své zájmy, dovednosti a kam jsou umístěny na kariérním žebříčku. Také zkontrolujte seznamy top-hodnocené zaměstnavatele jako  Fortune 100 nejlepších společností k práci pro  a Glassdoor je  nejlepší místa k práci .

Poté, co jste vytvořila seznam nejlepších zaměstnavatelů, které odpovídají pracovním prostředí kompenzace, výhody, výhody a příležitosti pro rozvoj, které se snažíte získat, je na čase, aby si na jejich radaru jako perspektivní zaměstnance.

Tipy na Získání najat Your Dream Company

Existuje několik výhod pro ‚sledování‘ společnost po určitou dobu před použitím. Například, v závislosti na velikosti podniku, pokud ji sledovat na LinkedIn, Instagram nebo Twitter, ‚jako‘ svou stránku na Facebooku, nebo se připojit k jejich newsletter, mohou již rozpoznat své jméno, když je čas použít.

Naučit se co nejvíce, můžete o Zaměstnavatel

Výzkum společnosti v předstihu, je dobrý způsob, jak se dozvědět o organizaci, takže když přijde čas na rozhovor, nebudete muset vyškrábat udělat rešerši. Také nějakou dobu trvat, být jisti, že se jedná o společnost, která by byla ideální pro vás.

Máte-li opravdu zájem o zaměstnavatele z více důvodů, než je stačí práci, bude to show. Budete mít možnost mluvit se zájmem a nadšením. Budete také pravděpodobně mít dobře formovaný názor a několik přesvědčivé anekdoty sdílet, když jste požádáni něco jako: „Co víte o této společnosti?“ nebo „Co vidíte sami dělat v prvních 30 dnů na práci?“

S širokým rozsahem znalostí o zázemí firmy, budete mít také možnost zapůsobit na tazatele, pokud si je vyžádají vašeho pohledu o nehodách souvisejících s minulostí organizace, jako nový produkt nebo projekt může mít válí nebo vysoce -profile problém mohl být zapojen v tom, že jste byli aktivní a zajištěná -. i jako nečlen – vytváří dobré podmínky pro to, jak budete provádět v rámci organizace.

A samozřejmě, je tu zřejmá výhoda zvířata otevřených pozic před konkurencí. Tím, zůstat aktualizován straně výpisy práce firmy, a to nejen budete mezi prvními, kteří vědí o nových příležitostech, ale budete moci sledovat, jaký druh pracovníků firma hledá a jaký druh práce máte dobrý šance na získání.

Jakmile se dostanete pocit přijímání procesu firmy, budete lépe schopni učinit promyšlené rozhodnutí, jako když byste měli použít, nebo jakou úroveň pozici, o kterou by se měla vztahovat na.

Udělejte si čas, aby přezkoumala své profesionální značku, a pokud je to nutné rebrand sebe, aby se ujistil, vaše pověření jsou zápas na to, co společnost hledá, když najme kandidátů.

Sledujte firem byste ráda pracovala pro

Zde je několik tipů pro sledování svých snů společnost pomoci sami dostat najal:

Sledujte společnost na sociálních médiích. Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Pinterest – existuje mnoho sociálních médií kanály a je pravděpodobné, že společnost či společnosti jste po asi mít účty na alespoň některé z nich. Spojte se s nimi se všemi a věnovat pozornost jejich aktualizací.

Spojte se s firmou na LinkedIn. Sledujte společnost na LinkedIn, názor, který jste připojeni s u firmy a který můžete spojit s, a kontrolovat LinkedIn stránky společnosti pro nejnovější nabídky práce.

Podívejte se na konkrétní účty najímání účely.  Některé větší společnosti mají individuální účty pro najímání účely; Například UPS tweety otvory o zaměstnání z @upsjobs. Pokud se posunete na krmivo, uvidíte spoustu současných pracovních míst. Twitter může být dobrý způsob, jak se dostat do kontaktu s oddělením lidských zdrojů určité společnosti, které by jinak bylo obtížné dosáhnout. Přečtěte si více o hledání zaměstnání s Twitter.

Vyčistit akt.  Pokud se chystáte být interakci s firmou na  sociální média , je třeba zajistit, aby váš online přítomnost je profesionální. Zkontrolujte své profily v sociálních médiích, aby se ujistil, že nic nepřiměřené nebo nevhodné, a zkontrolujte  nastavení ochrany osobních údajů  , aby zjistili, kdo může vidět, co na vaší stránce.

Záložka stránky pracovních otvorů. Většina společností má sekci “kariérách pokud jde o jejich internetových stránkách vyhrazených pro vyslání pracovní příležitosti. Záložka těchto stránkách a ve zvyku jejich kontrole v pravidelných intervalech.

Udělejte si plán lhůt a nastavit upozornění z kalendáře pro sebe. Pokud je vaším cílem požádat o roční program jako společenství, nebo na letní pracovních míst dané společnosti, držet dokument Excel výpis všech důležitých termínů a termínů, a nastavit upozornění pomocí on-line kalendář na smartphonu nebo počítače.

Podívejte se na příležitost setkat náborář. Mnoho firem se účastní veletrhů pracovních příležitostí a kariéry síťových akcí. Zkontrolujte, zda na internetových stránkách zaměstnavatele, aby zjistili, zda existují nějaké budete moci zúčastnit. Pokud ano, budete mít možnost sdílet svůj životopis a připojit in-osoba. Ujistěte se, že si čas sledovat bezprostředně po každé akci se všemi zaměstnavateli potkáte.

Nebojte se oslovit společnost.  Máte-li otázku – například zda úloha jste s pohledem upřeným byla naplněna, zda společnost se snaží naplnit určitý typ pozice, nebo za jak dlouho můžete požádat o sezónní práci – ujistěte se, že dostat se do kontaktu s společnost. Stačí poslat zdvořilý a profesionální e-mail s dotazem na vaši otázku. Nejen, že to bude seznámit oddělení lidských zdrojů organizace se svým jménem, ale je dobrým příkladem svého nadšení a zájem.

Více způsobů, jak si všiml Your Dream Company

Zde jsou ještě více způsobů, jak si všiml společností byste rádi pracovat, včetně kontrolní seznam šesti způsobů, jak můžete vystoupit z davu uchazečů o zaměstnání a učinit ten nejlepší dojem.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *