Jak rozvíjet cíle pro stáž

Posted on

 Jak rozvíjet cíle pro stáž


Všichni jsme uvíznou v závodě přistát stáž. Než začneme proces podávání žádosti, jsme obvykle chápou důležitost stáži. Víme, že nás budou mít reálný svět zvuků, pomáhají budovat naši resumé, nás zavedou do profesních kontaktů, a nutí nás více konkurenční kandidáty na trhu práce. Často lidé si tak přehnala v procesu žádosti o stáže, že zapomenou, proč chtěli stáž na prvním místě. Níže jsou uvedeny některé způsoby, jak se ujistit, že jste vytvořit cíle pro sebe v pozici stáže a ponechat možnost pocit, že jste dosáhnout toho, co jste si stanovili.

Přemýšlet o tom, proč byste chtěli Internship

Ano, existuje několik důvodů, proč se všichni chceme internovat. Ale pokud jste již udělal hodně stáží, je Váš důvod nemusí být jako stavitel životopis. Pokud jste se již rozhodli na profesní dráhu, nemusí dělat stáž experimentovat s různými kariéry. Je důležité vytvořit svůj důvod dělat stáž. Například, možná jste se zmítá mezi dvěma různými typy pracovních míst; Plánování akce a publicita. Ty jsou internovat v reklamní prostor aby zjistil, jestli je to pole opravdu baví.

Existuje konkrétní dovednosti chcete získat?

Je tam jeden konkrétní dovednosti, které jste doufali, že získají z této praxe? Například, pokud děláte reklamní praxi, možná budete chtít naučit, jak psát tiskové zprávy za studena nebo volejte na média. Tyto specifické dovednosti zájmu by měl být požádán o v úvodním pohovoru. Také se ujistěte, že jste si přečíst seznam stáže v celém rozsahu a hledat informace na tuto dovednost. Pokud si nejste jisti, zda je tato konkrétní dovednosti budou učit, zeptejte se svého zaměstnavatele, pokud můžete mluvit s nimi.

Můžete se zeptat, jestli tam je příležitost dozvědět se, jak napsat tiskovou zprávu nebo stínový lidé dělají za studena hovory nebo rozteč hovory.

Jaký dojem se snažíte udělat?

Před začátkem stáže, zeptejte se sami sebe, jak chcete, aby zaměstnanci ve firmě, aby si tě. Jaké jsou specifické slovo, které chcete, aby tato společnost používat při popisování váš výkon? Udělejte si seznam těchto slov a přemýšlet o tom, co můžete udělat každý den udělat dobrý dojem. Zde je myšlenka slova, která byste chtěli zaměstnavatel použít při popisování vás: profesionální, přátelský, vstřícný, tvůrčí, inovativní, odpovědné a spolehlivé. Jako příklad, některé akce můžete vzít jako stážista se hovoří o používání těchto slov může obsahovat; bytí dochvilný, která se účastní zasedání Brainstorm, pomáhat každému, pozdrav všem každé ráno, zintenzivnění když jiní ne, přijíždějí brzy a zůstat pozdě.

Jak hodláte rozšířit dopadu této zkušenosti?

Ano, stáž trvá jen semestr-dlouho, nicméně, že chcete tuto zkušenost mít dopad na zbytek svého profesního života. Jeden způsob, jak to udělat, je tím, že staví silná, pod-the-povrchové vztahy. Podívejte se na knihu  Veškeré práce, žádný plat  pro referenci. Chcete-li mít čas budovat vztahy se svými spolupracovníky, porozumět tomu, co je pohání, a pečovat o tyto vztahy ještě dlouho po stáži. Naše poslední odborné poradenství je, aby zůstali v kontaktu s profesionálními kontakty nejméně třikrát ročně.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *