Honeywell Inovativní Stipendijní program – Jak a kdy se přihlásit

Posted on

Honeywell Inovativní Stipendijní program - Jak a kdy se přihlásit


Název Honeywell okamžitě připomíná nástěnný termostat, který řídí teplotu vzduchu a udržuje váš domov příjemně teplé nebo studené. Kromě programovatelné termostaty Honeywell, firma nabízí další výrobky, díky nimž naše domovy a kanceláře více pohodlné a bezpečné pro naše rodiny a zaměstnance.

o společnosti Honeywell

Honeywell Termostatické směšovací ventily poskytují ochranu proti opaření, aby zajistily, že naše voda zůstane za přijatelnou teplotu. Honeywell Celý dům Ventilační systém Cleaner je náš vzduch zdravější a bezpečnější dýchat, zatímco Honeywell Security Products a požární hlásiče, aby naše domovy a kanceláře v bezpečí.

Historie ukazuje, že Honeywell lze vysledovat do roku 1885. V současné době firma zaměstnává více než 132.000 lidí, včetně asi 21.000 vědců a inženýrů ve 100 zemích po celém světě.

Honeywell je hrdá a jejích produktů na udržitelnost životního prostředí. Úspora energie a poskytování produktů, které chrání kvalitu ovzduší je velká část jejich pokračujícího výzkumu a vývoje. Honeywell také hrdá na to, že podniková a komunitní vůdce tím, že pomáhá ostatním čelit výzvám, které představuje změna klimatu, a je lídrem v hledání dalších způsobů, jak snížit spotřebu fosilních paliv.

Inovátorů Scholarship Internship Program

Honeywell International hledá nové talenty se silným inženýrství a technologická prostředí, lidi, kteří se věnují plnění poslání společnosti. Honeywell nabízí inovátorů stipendijní program na 18 cílových univerzitách v Číně, České republice, Indii, Mexiku a ve Spojených státech jako součást svého talent-akviziční strategie. Firma nabízí možnosti na různých místech po celém světě.

Honeywell nabízí placené stáže a stipendijní peníze, které mohou studenti použít k instalaci k jejich posledním roce ve škole. Množství každého stipendia se liší v závislosti na zemi, ve které student pracuje. Společnost usiluje o studenty, kteří sledují tituly v leteckém strojírenství, chemického inženýrství, výpočetní techniky, elektroniky a komunikací, elektrotechniky, přístrojového vybavení a strojírenství.

Ty by měly být schopny prokázat silnou studijní výsledky. Přesné Kritéria se budou lišit podle jednotlivých zemí. Ty by měly mít silné ústní a písemné komunikační dovednosti. Program je otevřen pro bakalářské, magisterské nebo zvolte Ph.D. Studenti, kteří vstupují do závěrečné akademický rok studia na jedné z cílových univerzitách.

Musíte být také schopni zajistit právní povolení vykonávat práci v těchto zemích, pokud se rozhodnete, aby tam pracovali: Čína, Česká republika, Indie, Mexika a USA

Jak se přihlásit

Každý žadatel musí vyplnit on-line aplikace, která obsahuje jeho profil a kopii svého životopisu nebo CV. Také byste měli uvést své univerzitní přepis a je nutné předložit dva eseje 500 slov nebo méně psané v angličtině. Eseje reagovat na otázky položené v průběhu procesu žádosti.

Pouze studenti pouze z cílových univerzitách se mohou uplatnit, a musí tak učinit do konce listopadu pro Čínu, České republice, Mexiku a USA Uzávěrka pro Indii je konec dubna.

Zaměstnání u společnosti Honeywell

Různé profesní dráhy jsou k dispozici pro zájemce o hledání zaměstnání u společnosti Honeywell. Zúčastněné žadatelé mohou vyzkoušet webové stránky společnosti Honeywell , aby provedly důkladnou hledání zaměstnání pro aktuálně dostupných pozic.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *