Nejlepší Jobs for computer science grady

Posted on

Nejlepší Kariéra pro výpočetní techniky hlavních grady

Možná jste si vždycky rád řešit problémy nebo dešifrovat kódy. Možná, že máte talent pro učení nových jazyků, nebo možná jste byli zaujalo dost o vašem počítači, aby odpárat kryt a pohrát s vnitřním fungování. Pokud ano, výpočetní technika by mohla být ideální kariéru volbou pro vás.

Počítačové vědy velké společnosti musí myslet analyticky, aby vypracovaly systémy a programy, ale musí být také detail-orientovaný nestačí k řešení problémů. Musí být schopen komunikovat s non-technické osoby vyhodnotit jejich potřeby a předat technické informace v otevřené řeči.

Tvořivost je zásadní pro ty informatiky majoři, kteří doufají, že přijít s nejnovějšími aplikacemi a technologií gadget. Vzhledem k rychlému rychlost změny v technologii, počítačové vědy velké společnosti musí mít žízeň pro učení se držet krok s nejnovějším vývojem.

Počítačové vědy majoři musí být také zvědavý na svět kolem sebe, protože programy a systémy jsou aplikovány na všechny možné oblasti života a obchodu.

S ohledem na všudypřítomnost výpočetní techniky v dnešní společnosti, existuje mnoho různých možností práce pro počítačové vědy dur. Správná práce pro vás bude záviset na vašich osobních dovedností, hodnot a zájmů.

software Developer

vývojáři softwaru vytvářet programy, které umožňují uživatelům provádět konkrétní úkoly na různých zařízení, jako jsou počítače nebo mobilní zařízení. Oni jsou zodpovědní za celý vývoj, testování a údržbu softwaru.

Softwaroví vývojáři musí mít technickou kreativitu potřebnou k řešení problémů jednoznačně. Musejí být plynulý v programovacích jazyků, které se používají k psát kód pro programy.

Komunikační dovednosti jsou životně důležité pro zajištění potřebné informace a vhled od koncových uživatelů o tom, jak je software funguje.

Podle Bureau of Labor Statistics (BLS) , vývojáři softwaru získal střední příjem $ 103.560 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 24% od roku 2016 do roku 2026, mnohem rychleji, než je průměr u všech profesí.

Administrátor databáze

správcům databází analyzovat a vyhodnocovat údaje potřebám uživatelů. Oni rozvíjet a zdokonalovat zdroje dat pro ukládání a získávání důležitých informací.

Potřebují řešení problémů dovednosti počítačové vědy major opravit všechny závady v databázích a upravit systémy jako potřebám uživatelů vyvíjet.

Podle BLS , správcům databází získal střední příjem $ 87.020 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 11% od roku 2016 do roku 2026, což je rychlejší než průměr.

Počítačový hardware Engineer

Počítačový hardware inženýři jsou zodpovědní za navrhování, vývoje a testování počítačové komponenty, jako jsou desky s plošnými spoji, směrovače a paměťových zařízení.

Počítačový hardware inženýři potřebují kombinace kreativity a technické znalosti. Musí být vášnivý studenty, kteří zůstávají na vrcholu nových trendech v oblasti vytváření hardware, který může pojmout nejnovější programy a aplikace.

Počítačový hardware inženýři musí mít vytrvalost provést komplexní testy systémů, znovu a znovu, aby zajistily hardware funguje správně.

Podle BLS , počítačový hardware inženýři získal střední příjem $ 115.120 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 5% od roku 2016 do roku 2026, zhruba stejně rychle jako průměr.

Computer Systems Analyst

Počítačové systémy analytici posoudit v organizaci počítačové systémy a doporučí změny hardware a software pro zvýšení efektivity firmy.

Vzhledem k tomu, úloha vyžaduje pravidelnou komunikaci s manažery a zaměstnanci, počítačové systémy analytici potřebují mít silné interpersonální dovednosti. Analytici systémy potřebují schopni přesvědčit zaměstnance a správu, aby přijaly technologická řešení, která vyhovují potřebám organizace.

Také, systémy analytici potřebují zvědavost a touhu po neustálé učení sledovat trendy v oblasti technologických a výzkumných systémů špičkových.

Analytici systémy také potřebují obchodní dovednosti vědět, co je nejlepší pro celou organizaci. Ve skutečnosti, podobné tituly zaměstnání jsou obchodní analytiky nebo systémy analytici podnikání.

Podle BLS , počítačové systémy analytici získali střední příjem $ 88.270 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 9% od roku 2016 do roku 2026, zhruba stejně rychle jako průměr.

Computer Network Architect

Počítačová síť architekti design, implementaci a údržbu sítí a datových komunikačních systémů, včetně lokálních sítí, širokopásmové sítě, extranet a intranet. Posuzují potřeby organizací pro sdílení dat a komunikace.

Navíc počítačová síť architekti hodnotit produkty a služby jsou k dispozici na trhu. Počítačových sítí architekti testovacími systémy před realizací a řešit problémy, které se vyskytují po nastavení na svém místě.

Počítačových sítí architekti musí mít analytické schopnosti pro vyhodnocení počítačových sítí.

Podle BLS , počítačové sítě architekti získali střední příjem $ 104.650 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 6% od roku 2016 do roku 2026, zhruba stejně rychle jako průměr.

Web Developer

Weboví vývojáři posoudit potřeby uživatelů na informační bázi zdrojů. Vytvářejí technickou strukturu webových stránek a ujistit se, že webové stránky jsou přístupné a snadno stáhnout prostřednictvím různých prohlížečů a rozhraní.

Weboví vývojáři struktura stránek s cílem maximalizovat počet zobrazení stránek a návštěvníků prostřednictvím optimalizace pro vyhledávače. Musí mít komunikační schopnosti a kreativitu, aby se ujistil, webové stránky vyhovuje potřebám svého uživatele.

Podle BLS , webové vývojáře získal střední příjem $ 67.990 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 15% od roku 2016 do roku 2026, mnohem rychleji, než je průměr.

Informace o bezpečnostní analytik

Informace o bezpečnostní analytici vytvořit systémy na ochranu informačních sítí a webových stránek z kybernetických útoků a jiných narušení bezpečnosti. K jejich povinnostem patří zkoumá trendy v oblasti bezpečnosti dat předvídat a instalaci systémů, aby se zabránilo problémy dříve, než k nim dojde.

Bezpečnostní analytici také potřebujeme silné schopnost řešit problémy, aby prošetřila porušení, určit příčiny a upravovat nebo opravovat bezpečnostní systémy.

Podle BLS , informační bezpečnostní analytici, získal střední příjem $ 95.510 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 28% od roku 2016 do roku 2026, mnohem rychleji, než je průměr.

Počítačové a informační vědců

Počítačové a informační výzkumu vědci vymyslet a navrhnout nové přístupy k výpočetní techniky a najít nové možnosti využívání stávající technologie. Studují a řešit složité problémy ve výpočetní technice pro obchod, vědu, lékařství a dalších oborech.

Počítačové a informační výzkumu vědci psát algoritmy, které se používají pro detekci a analýzu vzorců ve velmi velké soubory dat. Některé počítače a informace o výzkumu vědci vytvořit programy, které ovládají roboty.

Podle BLS , počítačové a informační výzkumu vědci získali střední příjem $ 114.520 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 19% od roku 2016 do roku 2026, mnohem rychleji, než je průměr.

Počítačové a informační systémy Manažeři

Počítačové a informační systémy manažeři analyzovat technologické potřeby dané společnosti a dohlížet na provádění odpovídajících datových systémů. Je třeba, aby bylo možné vyhodnotit software, hardware, sítě a další technologické zdroje pro nákup nebo vývoj.

Vzhledem k tomu, počítačové a informační systémy manažeři najmout, vlak a dohlíží na zaměstnance, interpersonální dovednosti jsou životně důležité v této roli. Musí být silní vůdci, kteří mohou efektivně komunikovat se svými zaměstnanci.

Podle BLS , počítačové a informační systémy manažeři získali střední příjem $ 139.220 v květnu 2017 a byl čekal, že zaměstnanost poroste o 12% od roku 2016 do roku 2026, rychleji, než je průměr.

IT Project Manager

Projektoví manažeři v  oblasti IT koordinovat úsilí tým programátorů a analytiků  na dokončení projektů. Oni také analyzovat technické problémy pro své společnosti nebo organizace klienta, navrhování řešení a tipy pro zvýšení produktivity.

Schopnost řešit problémy a široké znalosti technologií a počítačových systémů pomoci počítačové vědy majorsexcel v této roli. Velmi dobré komunikační dovednosti jsou potřebné k rozluštění potřeby uživatelů a sdělit technické specifikace pro vývojáře.

Podle Payscale, projektoví manažeři vydělávají průměrný příjem ve výši $ 86.126.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *