Jak napsat průvodní dopis v 5 krocích

Posted on

 Jak napsat průvodní dopis v 5 krocích

Potřebujete napsat průvodní dopis pro práci? Dodržováním těchto pět jednoduchých kroků, najdete cestu k úspěšnému průvodního dopisu je jednoduchý. Tím, že to jeden krok v době, můžete zajistit, že váš průvodní dopis bude vypracován, napsal a poslal pryč, aniž by mnoho stresu – a to s dobrou šanci na úspěch.

Zde je pět tipů, jak můžete napsat vítěznou průvodní dopis.

Analyzovat Výpis Job

Dát práci výpis pečlivé čtení a vidět, kde se vaše vlastní zkušenosti nejlépe vyhovuje up. Diskriminační o tom, které z požadavků společnosti budete chtít zvýraznit, protože budete používat tyto výběry, aby tabulky v průvodní dopis.

Nezapomeňte, že když je vše řečeno a uděláno, průvodní dopis by měl být pouze jedna strana dlouho. Který zvolíte body by měly být ty, které jsou nejvýznamnější do polohy, ale také ty, které poskytují konkrétní příklady a přesvědčivé anekdoty o svých zkušenostech.

Zaměřit se na polovinu požadavky společnosti, ale udržet ji pod pět nebo šest celkem. Ujistěte se, že víte, jak se Vasich kvalifikaci na seznamu pracovních míst.

Co je třeba mít na paměti

Při kopírování a vkládání z práce se záznamem do textového editoru, zkorigovat překlepy, které by mohly být v seznamu. Osoba, která dává svou přihlášku prvním čtení pravděpodobně nebude vědět (nebo péče), že chyba nebyla vaše vina.

Podívejte se na konkrétní název zaměstnanců

Přes Facebook, LinkedIn, Twitter a dokonce i Instagram, můžete být schopni najít jméno příslušného zaměstnance, kterému můžete řešit průvodní dopis.

Například, můžete použít pokročilé vyhledávání Twitter je k nalezení jména, a v případě, že společnost má profil na LinkedIn, můžete sledovat své zaměstnance odtamtud.

Nepoužívejte jen vybrat náhodný jedince, ale pokud je to možné, najít někoho, kdo v oblasti lidských zdrojů – nejlépe ředitele nebo manažera – nebo vyšší-up v rámci oddělení se ucházíte se.

To je klíčový způsob, jak nastartovat vaši aplikaci a ujistěte se, že se dostane na místo, kde je třeba jít.

Co je třeba mít na paměti

  • Pokud se chystáte na velkou pronásledování řádění v LinkedIn, upravit nastavení ochrany osobních údajů tak, že ostatní lidé nemohou vidět, že jste prohlédnout svůj profil. Při připojování se společností na LinkedIn může být dobrý způsob, jak zvýšit svou viditelnost, pravděpodobně nepotřebujete vidět, že jste klikli po celou dobu jejich zaměstnance na LinkedIn.
  • Znáte-li někoho, kdo se na společnost, která může odkazovat na práci, zmínit je v prvním odstavci svého průvodního dopisu.
  • Pokud nemůžete najít jméno osoby, vědět, jak řešit průvodní dopis odpovídajícím způsobem.

Vytvoření tabulky nebo odstavce Zvýraznění vaší kvalifikaci

Dále, aby se dvěma sloupci tabulky s požadavky společnosti na levé straně, a atributy svůj odpovídající na pravé straně.

Když uděláte tabulku, budete muset dělat to dva sloupce. Poté mít řadu požadavků vybíráte a přidat jednu na hlavičku. Takže v tomto příkladu, který se zaměřil na pět bodů, v tabulce je dva sloupce po šesti řadách.

Co je třeba mít na paměti

  • Pokud potřebujete něco, aby osvěžit paměť na pravé straně stolu, uvidíme, jestli můžete najít kopii popisu práce pro aktuální nebo minulé pozice, která vám poskytne příjemný pokyn o tom, jak výraz svých minulých odpovědností a vaše profesní a osobnostní předpoklady.
  • Pokud máte potíže s vytvořením tabulky, můžete zahrnout své kvalifikaci uvedeným v odstavci formě.

Formátovat průvodní dopis

Nyní, když jste udělal tabulku, měli byste zkopírovat a vložit jej do těla průvodní dopis. To se často nazývá formát tvar průvodní dopis „T“. V tabulce by měl jít mezi svých úvodních odstavcích a před uzavřením.

Je to pěkný pohled formátovat tabulku s neviditelnými hranicemi, i když to není nezbytně nutné. K dosažení tohoto cíle v aplikaci Microsoft Word, klepněte pravým tlačítkem myši na tabulku, vyberte ohraničení a stínování a potom klepněte na tlačítko Žádný  na levé straně v malém okně, které se objeví.

Co je třeba mít na paměti

Byste měli uložit průvodní dopis ve formátu PDF tak, že dokument zachová správné formátování, když se otevřely a podíval se na.

Dokončit s návaznou

Dokončit silný a uzavřete průvodní dopis s příslibem „další krok.“ Tímto způsobem, a to iv případě, že aplikace ztratí na dně hromady, když se dostanete ven na potenciálního zaměstnavatele, že budete upozorněni jít získat průvodní dopis a životopis a znovu podívat.

A konečně, nezapomeňte zkorigovat průvodní dopis, takže je to bez chyb.

Co je třeba mít na paměti

Pomocnou ruku, když říkáte, že budou demonstrovat svou přesnost a schopnost dotáhnout do konce sliby. Pokud jste odeslali mnoho různých aplikací a mají potíže udržet přehled o termínu, zůstat organizována listu aplikace Excel nebo nastavit připomenutí s telefonem.

Jak odeslat nebo nahrát průvodní dopis

Jak se vám vaše motivační dopis a životopis na zaměstnavatele závisí na požadavcích organizace. Můžete být požádáni, aby nahrát aplikační dokumenty na webových stránkách společnosti nebo na pracovní desce. Nebo můžete být požádáni, aby e-mail svůj životopis nebo motivační dopis nebo dokonce poštou.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *