Farewell Letter rozloučení s kolegy

Posted on

Farewell Letter rozloučení s kolegy


Když jste opustil svou práci, mít čas poslat dopis na rozloučenou s kolegy, které jste pracoval. To je dobrý nápad z mnoha důvodů. Je vždy dobré nechat si práci v dobrém vztahu.

Lidé, se kterými spolupracoval, jsou důležitou součástí vaší sítě a mohou být užitečné kontakty se mají v budoucnu. Například, oni by mohli být schopni pomoci s vaší kariéry nějakým způsobem, jako je poskytnout vám s odkazem, který nabízí určitou práci vede, pokud hledáte, nebo se zavádějí vás na někoho jiného budete chtít do sítě s.

Spolu se všemi těmito důvody, loučí je jednoduše zdvořilý, co dělat.

Tip : Bez ohledu na váš důvod pro opuštění, je důležité nechat na druhu a odborné poznámky.

Tipy pro psaní dopis na rozloučenou

Prohlédněte si tipy na to, jak napsat dopis na rozloučenou, co zahrnout do něj, co to znamená, a když jej poslat. Také si prohlédněte příklady můžete použít jako výchozí bod pro vaše vlastní dopisy a e-mailové zprávy.

Odeslat ji před odjezdem. Poslat e-mail nebo dopis, jeden nebo dva dny před odjezdem. Chcete-li dát si i vaši kolegové dostatečný čas se rozloučit. Nicméně, neposílejte Váš dopis, dokud jste dokončili většinu vašich pracovních úkolů. To vám umožní zaměřit se na rozloučení v průběhu posledního dne nebo hodiny.

Přizpůsobte si dopis. Popřemýšlejte o přípravě každé písmeno na jednotlivé osoby, spíše než rozesílat hromadnou zprávu. Adresa každou osobu podle nameand, pokud možno obsahovat anekdotu nebo jiný osobní sdělení odráží na čas spolu.

Poznámka: poslat pouze dopisy lidem, které jste pracoval. Zvlášť pokud pracujete ve velké firmě, nechcete poslat zprávu všem (pokud jste pracovali se všemi z nich).

Řekni Děkuji.  Tento dopis je vaše příležitost vyjádřit vděčnost za jakoukoliv pomoc a mentorství poskytovány. Můžete také vyjádřit, jak moc jsi rád pracoval se svými kolegy.

Uvedeny kontaktní údaje. Poskytovat informace o tom, jak mohou vaši kolegové vás oslovit, jakmile opustí. Obsahovat e-mailové adresy (non-pracovní e-mailovou) a / nebo telefonní číslo. Ty by mohly zahrnovat také svou adresu profilu LinkedIn.

Nech si to pozitivní. Opět platí, že cílem dopisu je, aby zůstali v kontaktu se svými bývalými spolupracovníky; nechcete zanechat špatný dojem.

Nech si to krátké. Napsat nic víc než pár odstavců. Spolu s rčení děkuji a včetně kontaktních údajů, možná budete chtít uvést své plány do budoucna. Nicméně, kromě toho, aby to krátké ak věci.

Připojit na LinkedIn. Pokud jste tak ještě neučinili, připojte se svými spolupracovníky na LinkedIn. To vám pomůže zůstat ve spojení po opuštění.

Použijte písmeno vzorku.  Můžete použít ukázkový rozloučenou dopis nebo e-mailové zprávy, které vám pomohou napsat svůj vlastní rozloučenou poznámku spolupracovníky. Nicméně, ujistěte se, že změnit detaily zprávy, aby se vešly vaší konkrétní situaci.

Ukázkový dopis na rozloučenou

Drahý Johne,

Chtěl jsem, aby se na chvíli, abyste věděli, že jsem opustil svou pozici v ABC Corporation. I bude startovat novou pozici na společnost XYZ příští měsíc.

I tady užil svůj definitivu, a oceňuji, že měla možnost pracovat s vámi. Děkuji za podporu, vedení a povzbuzení jste mi poskytl během svého působení v ABC Corporation.

I přesto, že bude chybět své kolegy i společnost, těším se na tuto novou výzvu a začíná novou etapu své kariéry.

Prosím, mějte na dotek: I může být dosaženo v mém osobním e-mailovou adresu (samantha83@gmail2.com), na LinkedIn (linkedin.com/samanthasterling) nebo na mobilu (555-555-2222).

Ještě jednou díky za všechno. Přeji ti všechno nejlepší.

S pozdravem,

Samantha

Zasláním e-mailu dopis na rozloučenou

Často je to dobrý nápad, poslat dopis, e-mailem. To umožní, aby své kolegy, aby rychle přijmout zprávu. To vám také pomůže snadno přizpůsobit každou zprávu, aby se vešly individuální příjemce.

Tip : Pokud odeslat zprávu na rozloučenou prostřednictvím e-mailu, uveďte své jméno a důvod, proč píšete v předmětu zprávy, aby pomohla zajistit, že váš e-mail dostane otevřel.

Zde jsou příklady toho, co byste mohli napsat:

  • Předmět:  Jméno Příjmení – Zůstat v kontaktu
  • Předmět:  Jméno Příjmení Aktualizace
  • Předmět:  Jméno – Moving On
  • Předmět:  Jméno Aktualizace
  • Předmět: News Od Jméno Příjmení

Vzorek Sbohem Email Zpráva

Předmět:  Tyrone Garrett – Update

Vážený Linda,

Píši, abyste věděli, že jsem do důchodu na konci měsíce.

Jsem tak rád pracoval zde v posledních deseti letech. Jsem vděčný za to, že měl možnost pracovat po vašem boku. Nikdy nezapomenu na vaši laskavost a profesionalita, když jsme pracovali na týmových projektech společně.

Moje žena a já se přestěhoval do Seattlu za tři měsíce; Doufám však, jak zůstat v kontaktu. Můžete mě kontaktovat na mé e-mailové adresy (tgarrett@email.com) nebo na svém mobilním telefonu, 555-555-5555.

Ještě jednou vám děkuji za skvělý deset let. Přeji Vám vše nejlepší a doufám, aby zůstali v kontaktu.

S pozdravem,

Tyrone

Nejlepší způsob, jak přejít od Job

Take čas se rozloučit: Bez ohledu na to, proč jste pohybující se na, rozloučit se všemi lidmi, kteří vás podporuje při práci.

Podělte se o své kontaktní údaje: Obsahovat vaše osobní kontaktní informace v veškerou korespondenci, kterou odešlete, aby bylo snadné pro příjemce, aby zůstali v kontaktu.

Nech si to Concise: Vaše rozloučení e-maily nemusí být zdlouhavé. Několik odstavců je spousta.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *