Prodejní Kariéra: Stavební životopis pro Sales Jobs

Posted on

Prodejní Kariéra: Stavební životopis pro Sales Jobs

Většina lidí mají aktuální životopis, který uvádí jejich cíle, zkušenosti, vzdělání a zdánlivě povinné „odkazy poskytované na vyžádání“ slogan. S tak mnoho pracovních lovci použití společného životopis formát, najímání manažerů jsou nuceni buď filtru přes záplavu předložených životopisů nebo hledat ten, který vyniká.

Jeden nebo mnoho?

Uchazeči o zaměstnání , kteří aktivně hledají obchodní pozici a kteří plánují vyslat více kopií svého životopisu bude s největší pravděpodobností používat jediný životopis. Toto leštěné a profesionální životopis by měl poskytnout obecné informace, které upozorní na uchazeče o zaměstnání dovednosti, zkušenosti a vzdělání, které bude apelovat na obecnou manažera. Jinými slovy, obnoví rozeslal na více společností jsou vanilka. Nejsou zaměřeny na konkrétní pracovní pozici nebo ke konkrétnímu podniku.

Obecné pokračuje jsou předkládány s úmyslem získat tolik rozhovorů jak je to možné z takového počtu společností, jak je to možné.

Uchazečů o zaměstnání, kteří se cílenější přístup bude mít velký prospěch z mající standardizovaný životopis, který je vlastní každé společnosti životopis je mu předložen. Každý životopis je vzhledem ke své vlastní „chuť“, a je navržen tak, aby odvolání k obecnému manažera, ale ke konkrétní manažera.

Tento cílený přístup je často to, co dělá jeden životopis vyčnívat z davu.

Přizpůsobení Váš životopis

Pokud si plánujete na vyslání kopii svého životopisu pro každého podnikání, které mohou nebo nemusí mít otvory pro obchodní profesionály, budou vaše výsledky výrazně zlepšit, pokud poslat vlastní životopis jednotlivých zaměstnavatelů. K tomu je třeba začít svůj životopis psaní s výzkumem. Například, pokud zjistíte, že ABC Sales Enterprises má otvor pro jednatele účtu, a  vaše výzkum ukazuje, že ABC je typ společnosti, pro něž byste si práci, svůj první výzkum krokem by mělo být, aby zjistili, co přesně účet reprezentativní pro ABC bude prodávat, jimž prodávají a kde se prodávají.

Jakmile budete mít solidní znalosti o tom, co účet výkonný pracovní pro ABC dělá, že je čas k řemeslu svůj životopis. Vaším cílem by mělo být zaměřit veškerý obsah na svém životopisu k tomu, co nájem manažer ABC bude hledat v životopisu.

Například, pokud vaše vzdělání se hodí v dobře s tím, co ABC obchodní zástupce by s největší pravděpodobností, ujistěte se, že jste zvýraznit své vzdělání. Pokud však vaše prodejní zkušenosti neodpovídá velmi dobře, musíte se dostat kreativní a zvýraznění, jak se dovednosti, které se naučil během své prodejní zkušenosti zápas se dobře na pozici prodeje na ABC.

Všechno, co si dát na vašich potřebách životopis smysl a být ve vztahu k pozici, pro kterou se ucházíte. Budování prodejní životopis v této módě je výsledek konečný, svůj životopis, silný prodejní nástroj. Nechte své  hledání zaměstnání soutěž předložit své životopisy a často používaný vás vystoupit z davu.

Odesláním svůj vlastní životopis

Jakmile je váš životopis na míru, budete pravděpodobně chtít, aby se ujistil, že se dostane do správných rukou. I když by se dalo jednoduše sledovat jakýkoli životopis podání pokyny, že společnost vám dává, přitom přistane pouze svůj životopis v hromadě dalších přijatých životopisů. Lepším přístupem je předat dodat svůj životopis na manažera. Není-li to možné, zavolejte společnost a zjistit jméno manažera, nejlepší způsob, jak ji a její poštovní adresu kontaktovat.

Next, udělat nějaký výzkum na vaši síť a lokalit, jako je LinkedIn se dozvědět více o manažera. V opačném případě vám může poskytnout další informace, které inspiruje vás změnit svůj životopis ještě jednou, nebo vám může dát představu o tom, jak sestavit průvodní dopis, jak zachytit manažera pozornost. Čím více na míru si můžete udělat celý proces, tím lépe.

Jakmile budete vědět, kdo je bude číst svůj životopis, jak nejlépe dostat svůj životopis do svých rukou a vědět co nejvíce, jak můžete o rozhodovací pravomocí, zašlete svůj životopis na míru přímo pro tuto osobu. Po dokončení, přejít na další pracovní příležitost a opakovat celý proces.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *