Překvapivé věcí, které můžete prodávat on-line

Posted on

Překvapivé věcí, které můžete prodávat on-line

Díky internetu, dávno pryč jsou dny schlepping své věci ven před domem, připínání některé známky a doufat, že to nebude pršet, takže lidé budou přicházet kupovat nepotřebné věci. Nyní máte tolik možností pro prodávat své věci online.

A tam je tolik k prodeji! Už jste omezeny na prodejní druhy věcí, které by se najít na staromódní výprodeji. Zde je 7 překvapivých věcí, které můžete prodávat on-line, aby v nějaké extra peníze.

Vaše rodina a vaše oblečení

Jakmile vrchol dvoře prodeje, prodej oblečení není jen jednodušší s pomocí internetu, je mnohem lukrativnější. Za starých časů jste museli cenové věci minimum vzhledem k omezené velikosti zákaznické základny prodejních nadšenců yard, kteří také byli pravděpodobně spořivý parta. Nyní, pokud máte pěkné věci, můžete získat dobré ceny pro to on-line.

Vzhledem k tomu, děti rostou z oblečení tak rychle, že rodiče často jak nakupovat a prodávat své oblečení online. Ale není tam žádný důvod omezovat jen prodávat své děti ven vzrostlých položky. ThredUp, jeden z prvních obchodníků Výkup a prodej ojetých oblečení on-line, začínal jako způsob, jak prodávat dětského oblečení, ale nyní se rozšířila do oblečení a doplňky žen. Způsob, jakým to funguje, je si objednáte „cleanout Bag,“ zabalit se svým bezvadným, top značkových předmětů a poslat ho používáte předplacenou nálepku. ThredUp bude určovat hodnotu vašich položek a platí vás přes PayPal nebo předplacenou Visa. Neexistuje žádná záruka, že vaše položky budou přijaty, a tam je poplatek, že vaše položky se vrátil. Společnost však nemá mít zisk odhad na místě, takže můžete zjistit, zda vaše položky budou pravděpodobně přijata.

Fotky

Pokud máte rádi fotit (a jste v tom dobrý), můžete si vydělat peníze prodejem fotografií online. V mnoha ohledech internet je skvěle vyrovnává příležitosti. Nezáleží tolik, jaké jsou vaše přihlašovací údaje jsou, stejně jako, jak dobře je vaše práce.

Existují desítky internetových stock photography agentur, kde můžete posílat obrázky, videa nebo obrázky a vyplácí pokaždé, když někdo stáhne jeden. Nebo zvažte vloupání do obchodu nemovitostmi fotografování s jedním z on-line společností, které nabízejí tuto službu pro agenty. Není to strašně lukrativní, ale to vám umožní vytvořit portfolio, které lze využít na více práce s nemovitostmi ve vašem místním trhu.

Pokud jste umělec v srdci, prodávat výtisky vaší práce, ale ať on-line společnost dělat veškerou únavnou práci tisk, rámování a dodávat ji svým zákazníkům.

Vaše svatební položky

Pokud jste měli velký nebo dokonce středně velké svatby, pravděpodobně jste strávil spoustu peněz na věci, které jste nikdy očekávat, že koupit nebo znovu použít. Takže teď, že to je jen jedna velká šťastná paměti, že budete ještě potřebovat na svícny a uličky běžce pamatovat si ji?

Pokud tomu tak není, můžete používat internet k prodeji tyto věci on-line na jiné nevěsty a loď je pryč pomocí služby, jako Tradesy (který bere provizi) nebo jejich publikaci na Ebay. Další způsob, jak používat internet je prodávat věci na místě prostřednictvím on-line inzerce okolí stránkách jako nextdoor nebo na Facebooku a Craigslist. Kdy kupující může vyzvednout předměty a ne platit za plavbu, vaše věci může vynést vyšší cenu.

Samozřejmě, že svatební šaty je velká položka lístek. Pokud se necítíte příliš sentimentální prodávat to, existuje spousta míst, kde prodávají svatební šaty online. Můžete dělat lépe prodávat on-line, spíše než na místě, protože budete mít širší okruh potenciálních kupců. Také je lepší ho prodat hned po svatbě, zatímco je stále ve velkém stylu, než čekat několik let. Zde jsou místa k prodeji svatební šaty online:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

Kromě těchto místech, můžete zkusit prodávat šaty s využitím místních online prodej dvora nebo výměna setkat stránky na sociálních médií. Mnoho nevěst prohledali tyto stránky za výhodné ceny, a to zejména u veškerým příslušenstvím. Jsi méně pravděpodobné, že najít jinou nevěstu ve vaší oblasti, která je právě vaše velikost a kdo chce své šaty. Ale pokud ano, mohlo by to ušetří provizi.

Váš názor

Víte, co se říká o názorech že jo? Každý, kdo se dostal jeden. Za těchto okolností, váš názor je pravděpodobně jeden z více hodnotných věcí, které můžete prodat. Nicméně názory jsou zatím přijít, tak proč ne vydělat trochu peněz z tvého ve svém volném čase.

Prodávat svůj názor tím, že průzkumy on-line byl vydělávání peněz příležitost na internetu pro téměř tak dlouho, dokud existuje. Nyní, s apps vydělávání peněz mobilní telefon je to jednodušší, než kdy jindy, aby se peníze s průzkumy, pokud máte málo času zabít; Například, když se čeká vyzvednout své dítě ve škole nebo veřejnou dopravou.

Co je to jste opravdu prodává je hledisko někoho ve vaší demografické skupině. Když se přihlásíte k vyplnit průzkumy, budete muset dát spoustu informací o sobě: umístění, vzdělání, zájmy, nákupní zvyklosti, věk, pohlaví atd Ty pak budou sladěny s průzkumy o produktech a službách, které jsou cílené pro lidi, jako jste vy. Tak kolik průzkumy se zobrazí, závisí na tom, kolik obchodníci mají zájem apelovat na lidi, jako jste vy a kolik dalších, které se vešly vaše demografie dělají průzkumy.

Mějte na paměti, i když někteří z úskalí při zjišťování : Průzkumy nemusí vždy platit v hotovosti. Někdy se platit v dárkových karet nebo kupónů. Někdy se zaplatit bodů. Tam jsou obvykle vydělávat prahové hodnoty pro příjem plateb. On-line průzkumy mají rovněž potenciál být podvody. Aby nedocházelo k těmto práci doma podvody, nedávají své kreditní karty nebo číslo bankovního účtu v každém průzkumu. Neplaťte za příležitostí nebo seznamy průzkumu společností. Jsou to vždy signály podvod.

Míst Take on-line průzkumy:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • SwagBucks .com

své znalosti

Hodně cennější než váš názor je vaše odborné znalosti. A existuje mnoho různých způsobů, jak prodat své znalosti. Pokud máte odborné znalosti o téměř jakémkoli tématu, je jistě někdo tam venku ochotni za ni zaplatit. Otázkou je, jak na trh a zpeněžit své znalosti.

Můžeš:

 • publikovat ebook
 • práce jako on-line učitel
 • vytvořit svůj vlastní online, e-learningového obsahu na webu, jako je Udemy
 • vytvořit webové stránky nebo blog, nebo se stát spisovatelem na volné noze
 • nebo postavit na volné noze kariéru jako poradce.

To vše vzít investici času a možná i peněz na splacení v dlouhodobém horizontu. Nicméně, pokud chcete rychlý start do prodávat své znalosti, zkusit testovat webové stránky nebo odpovídat na otázky v místech, jako PrestoExperts nebo Createpool .

Vaše vlasy

Trh pro lidský vlas je velký byznys a internet dělá to snadné pro téměř každého, kdo má požadovaný typ vlasů prodat své vlasy.

Takže to, co je požadovaný typ vlasů? Mělo by být dlouhé, silné a zdravé. Minimální délka je 6 palců, ale čím déle, tím lépe. Hmotnost je klíčovým faktorem v hodnotě; však nemůže být přesně měřit, dokud jsou vlasy řez, takže tloušťka, měřená po obvodu vlasů při pruhované, mohou být dobrým měřidlo pro tloušťku. 1- nebo 1,5-palcový ohon by byl považován za tenký. Pokud jde o zdraví, ideální je „panna vlasy“, což je srst, která nebyla nikdy barevný, narovnal, chemicky ošetřené nebo dokonce foukané do sucha. Pokud jste kuřák, který může snížit hodnotu vašich vlasů. Barva není tak důležitý faktor, ale méně časté přírodní barva vlasů (např blond a červený) o to cennější vlasy.

Kolik je vlasy stojí za to? Minimální částka, kterou by se dalo očekávat pro panenské vlasy, je o $ 10 na palec. Non-panenský vlasy může přinést jak malý jak $ 5 na palec, nebo tam může být jen žádný trh pro něj. Místa k prodeji vlasy online jsou tržiště, takže prodejci koupit reklamy na své vlasy a kupující s nimi spojit. Typicky tržiště neberou provize, ale pečlivě přečíst podmínky služby. Zde jsou některé z online tržiště vlasů:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

Mateřské mléko

Co je staré je nového. Opět internet umožní nové trendy staré praxe. Před vzorec byl vynalezen ženy, které nemohly ošetřovatelka své děti mohl najmout kojnou poskytnout mateřské mléko pro své dítě. Není to udělal docela stejným způsobem anymore, ale nyní s prsa čerpadla a internet existuje trh pro mateřského mléka. Kojící ženy mohou čerpat i zmrazit a loď z jejich mateřské mléko a být za to zaplaceno.

Zde jsou některá místa prodat mateřského mléka online:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *