Obecně Děkuji Letter ukázky a psaní tipy

Posted on

Obecně Děkuji Letter ukázky a psaní tipy

Děkovných dopisů, vlídně a upřímně napsané, mají zásadní význam v obchodním světě. Zda bývalý šéf vám poskytla reference, obchodní kontakt doporučil svému zaměstnavateli, kolega se vám pomohla s projektem, nebo potenciální nový šéf vás právě dotazován na pozici, je důležité mít čas děkujeme všem, kteří pomáhají s vaší kariéry či hledání zaměstnání.

Děkuji dopisy jsou skvělý způsob, jak vyjádřit svou vděčnost za pomoc lidí. Nicméně, oni mohou také pomůže v mnoha způsoby. Děkovný dopis, vám pomůže udržovat kontakt s někým ve vaší síti. To vám pomůže připomenout si manažera, proč jste dobrou volbou pro pozici. To může také ukázat, svého nadřízeného, ​​že jste profesionální a ochotný.

Ujistěte se, že víte, jak to říci ve svém dopise, a také to, zda odeslat poznámku jako e-mailu, dopisem nebo kartou. Říkat správnou věc pomocí správného formátu bude zapůsobit na své příjemce, a aby mu nebo jí cítit ocenil.

Email vs. knihy versus Notecard Děkuji yous

Jak odeslat svůj dík vám dopis, závisí na mnoha faktorech. E-mail je v podstatě standard pro obchodní komunikaci v těchto dnech. Je-li výzva follow-up je zásadní – například, pokud chcete vyjádřit vděčnost za příležitost k pohovoru před pronájmem výbor přijal své rozhodnutí – e-mail, je způsob, jak jít.

Tisk děkovných dopisů může mít podobu neformální, ručně psané poznámky nebo formální, psaný dopis. Jak píšete dopis by měl ukázat své znalosti o společnosti a osoby, které jsou poděkování. Pokud víte, že budete mít čas, aby předávat své poděkování poštou, písemný děkuji pořady, které jste pořídili další krok ukázat své uznání.

Tradičnější firmy často dávají přednost buď napsaný dopis nebo ručně psané poznámky. Nicméně, pokud chcete opravdu přizpůsobit svou zprávu s poděkováním (například pokud jste děkoval spolupracovníka, kterého jste pracoval s mnoho let), uvažovat o ručně psanou kartu.

Co je třeba zahrnout do Thank You Letter

Bez ohledu na to, jakou formou byste použít k odeslání děkovní, existují určité prvky, měli byste vždy obsahovat.

Oslovit osobu odpovídajícím způsobem. Na začátku dopisu, řešit osoby s řádným oslovení, například „Vážený pane Příjmení.“ Nebo „Dear Jméno.“ Pokud dobře znáte osobu, pouze křestní jméno osoby. V opačném případě, zabývat se ho jako pan, paní, nebo jiného vhodného titulu.

Řekni Děkuji. Dostat do bodu své poznámky rychle. Tvrdí, že slova „děkuji“ v první větě nebo dva, takže člověk ví, proč píšete. Pokud posíláte e-mail, obsahují frázi „Thank You“ v předmětu zprávy stejně.

Získá se (některé) specifika. Ujistěte se, že určíte, co říkáte děkuji za. Jít do trochu podrobněji, takže člověk chápe, přesně to, co oceníte. Například, pokud říkáte, děkuji s někým, kdo vám dal pracovní poradenství, vysvětlit přesně to, co bylo zjištěno, že by velmi užitečné. Pokud si říkáte, děkuji po pohovoru, připomínat osobu určitém okamžiku z rozhovoru (nebo připomene mu, proč jste dobrou volbou pro tuto práci). Trochu podrobněji ukazuje osoba, co si opravdu vážíme, a proč.

Say ještě jednou díky. Před podpisem off, zopakovat své uznání.

Odhlásit se. Použijte vhodný zavírání, například „nejlepší“ nebo „S pozdravem“. Pak skončí se svým podpisem (ručně nebo strojově psané pokud se jedná o dopis, ručně psané, pokud se jedná o kartu, a zadali pokud jde o e-mail).

Tipy pro psaní děkovný dopis

Odeslat ji co nejdříve. Napsat a odeslat zprávu na vědomí co nejdříve. Neodkládejte při odesílání své poděkování, a to zejména po pohovoru. Není zaslání děkuji dopis po rozhovoru může ublížit své šance na získání najal.

Být pozitivní, ale upřímné. Vyjádřit svou vděčnost, ale nejdou přes palubu. Lidé mohou zjistit, kdy děkuji poznámka je neupřímný. Například, pokud jste poděkoval zaměstnavatel poté, co odstoupil z práce, měli byste vyjádřit své poděkování, a zaměřit se na to, co se vám líbilo o práci tam. Nicméně, ne lhát a říct, že vše, co miloval, pokud ne tak docela. Zaměřit se na pozitiva, ale nelžou.

Personalizace každé písmeno. Přizpůsobíte každý děkuji dopis posíláte. Například, pokud si poslat poděkováním všem vám rozhovor s pracovní místo, něco přidat každou poznámku o svém konkrétním rozhovoru s každou osobou. Nenechte jednoduše zkopírovat a vložit stejnou zprávu pro každou osobu – to bude působit jako neupřímný.

Nech si to stručně. Děkuji poznámky by měly být krátké. Udržujte své vědomí déle než pár stručných bodech.

Editovat, upravovat, editovat. Poděkování na vědomí, na pracovišti, musí být profesionál. To znamená, že by měl být dobře napsané a bez chyb. Zkorigovat svůj dopis pečlivě před odesláním.

Vzorek General Děkuji vám Letter

To je příklad obecný děkuji dopis.

Jason Jones
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
jason.jones@email.com

1.9.2018

Cedric Lee
Account Manager
Acme kol
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Dear Mr. Lee:

Doufám, že se máš dobře. Jen jsem chtěl říct, děkuji moc za mě píše dopis referenční pro práci v Acme Retail.

Opravdu si toho vážím jste si udělali čas na napsání dopisu. Jsem rád, oznamuje, že mám na druhý pohovor s firmou příští týden! Dám vám vědět, jak to chodí.

Opět děkuji moc. Velice oceňuji vaši pomoc při svém hledání zaměstnání.

S pozdravem,

Jason Jones [vlastnoruční podpis]

Jason Jones

Email Thank You Letter Sample

Při odesílání e-mailu dopis, na rozdíl od tradiční poštou jeden, není nutné zahrnout zpáteční adresu nebo svou adresu na začátku zprávy. Stačí uvést své kontaktní údaje ve svém podpisu.

Předmět: Děkuji ti!

Vážená paní Lee,

Chtěl bych vám poděkovat za neocenitelnou podporu, kterou mi poskytl během své nedávné kariéry vyhledávání.

Když jsem začal tuto nabídku, jsem měl velmi malou představu, jak jít o tom – a hlavně, jak se sítí k objevování nových pracovních příležitostí. Informace a rady vám dal (a zejména, seznam kontaktů, které sdílené se mnou) dělal celý rozdíl v pomoci mi zaměřit svou hledání zaměstnání.

Jsem rád, že zpráva, kterou jsem právě přijal novou pozici s ACME Auto! Opět děkuji moc. Velice oceňuji vaši velkorysost.

S pozdravem,

Terry Lau
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
terry.lau@email.com

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *