Jak napsat průvodní dopis personalizované

Posted on

Jak napsat průvodní dopis personalizované


Slyšel jsem, že z více než několik najímání manažerů, kteří se podivují, pokud průvodní dopis psaní je ztracené umění. Jeden z nich mi řekl, že obdržel mnoho průvodních dopisů, které jsou kratší než tweetů včetně průvodního dopisu, který právě řekl: „Hezký den.“ a jiný, který řekl: „Prosím, podívejte se na můj životopis.“

Průvodní dopis psaní není měl být ztracené umění. Zaměstnavatelé stále očekávají je. Najímání manažeři dotazovaných společností by Saddleback College, které vyžadují pokrytí dopisy (53%) chtějí více než jen základní průvodním dopisem.

Co zaměstnavatelů očekává, že v průvodní dopis

Podle dotazovaných společností, tady je to, co očekávají, že v průvodních dopisů:

  • Šité na míru dovednosti z popisu práce – 33%
  • Clarity (s uvedením práce aplikován) – 26%
  • Podrobné informace z životopisu – 20%
  • Váš (osobní) hodnota – 19%

Jak můžete vidět, zaměstnavatelé očekávají personalizované průvodních dopisů, které jim ukázat, proč jste silným fit na pozici a cenný kandidáta hodnotě udělali čas na rozhovor.

To znamená, že v obraně žadatelů, kteří posílají průvodních dopisů, jako by se jednalo o 140 znak tweets, to může být obtížné ospravedlnit udělali čas napsat vlastní motivační dopis, a to zejména, pokud nechcete slyšet zpět od zaměstnavatelů po rozeslání, v některých případech, stovky průvodních dopisů a životopisů.

Je to těžké, když dáte úsilí do aplikací – znovu a znovu – a vaše aplikace ztratit v „černé díře“ z internetu.

Tip : Pointa však je, že pokud zaměstnavatel požaduje průvodní dopis, musíte poslat jednu – skutečný motivační dopis, ne jedna nebo dvě věty.

Je to ve vašem nejlepším zájmu poslat jednoho, i když to není podmínkou.

Jak napsat průvodní dopis personalizované

Začít s šablonou: Jeden způsob, jak průvodní dopis psaní o něco jednodušší je začít s šablony průvodní dopis. Pak se přizpůsobit tak, aby obsahovat základní informace o svých schopnostech a zkušenostech. Šetřete svůj průvodní dopis jako dokument Word s názvem souboru, který je snadno rozpoznat, tj coverlettertemplate.doc.

Pokaždé, když budete žádat o práci, otevřít kryt dopis šablony dokumentu a vytvořit novou verzi průvodního dopisu. Personalizace, co je teď váš průvodní dopis šablony, aby se vešly požadavky pracovních pozic vám aplikováno. Zde je to, co budete muset přizpůsobit a aktualizovat na šabloně průvodní dopis:

Kontaktní informace:  Upravte sekci kontaktní informace obsahovat informace pro nového zaměstnavatele. Editovat pozdrav se jménem nového manažera, je-li to máte.

Konkrétní práce:  Upravte první odstavec Vašeho dopisu, aby odrážely úlohu, kterou se ucházíte se a kde jste našli na vysílání. V prvním odstavci průvodního dopisu, můžete také sdílet – stručně – proč jste vášnivý polohy a bude dobrou volbou. Například „S mými X dlouholetými zkušenostmi v oboru [] a vášní pro [xyz základních pracovních funkcí / dovednosti], se domnívám, že jsem silným kandidátem na tuto pozici.“

Pokud jste byly postoupeny do polohy nebo znáte někoho ve společnosti, první odstavec je ideálním místem zmínit připojení. (Poznámka: Vždy potvrdit s připojením před klesá jejich jméno).

Vaše dovednosti a zkušenosti: Přizpůsobte tělo průvodního dopisu a vztahují své schopnosti k popisu práce. S největší pravděpodobností to bude nejnáročnější část celého procesu. Je to také nejdůležitější část krycího dopisu. To je místo, kde budete dělat věci pro své kandidatury. Na svůj životopis, které jste uvedli, si své dovednosti a zkušenosti. Nyní, v průvodní dopis, chcete jít hlouběji, a ukázat, proč váš konkrétní mix schopností a zkušeností by vám umožní být ideální zaměstnanec.

 Vezměte si trochu času navíc předvést svou osobnost, takže organizace může pochopit, proč jste silným kandidátem.

Uzavření: Nebudete muset upravit svůj poslední odstavec, uzavření a podpis. Ty mohou zůstat stejná.

Uložení Vašeho dopisu: Nezapomeňte uložit průvodní dopis s novým názvem souboru (File Save As), takže budete mít kopii každého průvodního dopisu odeslaném zaměstnavatelům.

Tip : Ladění je jednodušší, než začínat od nuly. Se šablonou v místě, nebude to trvat dlouho, než napsat na míru motivační dopis. Budete mít jistotu, aby si mnohem lepší dojem s vaší osobní průvodním dopisem, než kdyby si prostě psát, „Tady je můj životopis.“

Průvodní dopis Vzorek

To je příklad personalizované průvodního dopisu.

Žadatel Název
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
applicant.name@email.com

1.9.2018

Bruce Lee
Director, Human Resources
Sunny Days Daycare Center
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Vážený pane Lee,

Píši o otevření jste uveden na vodítku učitele batole Sunny Days školky. Byl jsem rád, že jste mít otvor, protože jsem nedávno dokončil svůj bakalářský titul v základním vzděláním. Nicméně bych raději soustředit na předškolní děti.

Zatímco navštěvuje Western College jsem pracoval na částečný úvazek na Pumpkin Patch, do školky v blízkosti školy. Během této doby jsem vyvinul učební dovednosti potřebné pro práci s malými dětmi, včetně trpělivost a schopnost vytvářet jednoduché plány lekce. Byl jsem schopen dobře pracovat s mými kolegy učiteli. Dále jsem dostal dočasnou pozici vedoucího v sekci pre-K, zatímco pravidelný náskok na mateřské dovolené, takže vím, že jsem připraven k odpovědnosti této role.

Jsem připojený můj životopis a můžete mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu (aubrey.applicant@email.com) nebo mobilního telefonu (555-555-5555). Těším se na setkání s vámi o této vzrušující příležitost.

S pozdravem,

žadatel Název

Email Průvodní dopis Příklad

Předmět: Jméno Příjmení – Manažer Store Position

Píši požádat o pozici manažera obchodu na Video Game One, jak je uvedeno na kariérní stránce vašich webových stránek. Byl jsem nadšený vidět tuto příležitost, protože mám dva roky zkušenosti jako asistent manažera na zamrzlé tuhý jogurt Shop.

Požadavky na prospekt vešly mé skillset dokonale. Mám výborné komunikační a schopností lidí a já se podařilo plány a zaměstnancům za dva roky.

Navíc, zatímco na vysoké škole jsem pracoval na částečný úvazek v opravně počítače a herní konzole a já jsem byl na vysoké školy v League of Legends týmu po dobu tří let. Jsem připojený můj životopis za vaši pozornost.

Můžete mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu na myname@myemail.com a já vám kontaktovat příští týden, aby zjistil, jestli můžeme najít čas diskutovat o této příležitosti.

S pozdravem,

Jméno Příjmení
Vaše adresa
E-mailová adresa
Vaše telefonní číslo

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *