Zlepšit své sportovní kariéry průvodní dopis

Posted on

Zlepšit své sportovní kariéry průvodní dopis

Průvodní dopis umožňuje vaší osobnosti, aby prosvítat, vám dává možnost propagovat upozorňuje ve svém životopisu a představit sami sebe, umožňuje přizpůsobit svou zprávu na jednotlivé zaměstnavatele, a dává vám možnost, jak popsat, proč jste dobrou volbou pro práce. Je to mocný nástroj!

Je to také vaše šance na zobrazení své komunikační dovednosti a úroveň své odhodlání a nadšení, pokud jde o kariérní pozici otevřené sportovní. Zde je několik tipů, aby váš průvodní dopis nový impuls:

Přizpůsobte si svůj průvodní dopis

Nejvíce doporučujeme kácení svůj životopis na jednu stránku, nebo přinejmenším zkrátit. Průvodní dopis umožňuje nabídnout specifika, která se nemusí zobrazovat na svém životopisu.

Pokud jste si vydělal All-konferenci pocty ve fotbale a nyní se ucházíte o pozici fotbal koučování, motivační dopis Vám nabízí možnost hovořit o tomto zážitku. Zatímco životopis může být snížen na „Zasloužené all-konferenční vyznamenání ve fotbale,“ průvodní dopis umožňuje možnost hovořit o důvodech jste byli schopni dosáhnout tu čest.

Pokud organizování je vaše síla, ujistěte se, že prosvítá v průvodní dopis. Pokud je to kreativita, nechat tuto dovednost prosvítat v profesionálním, ale stylový průvodním dopisem.

Target Průvodní dopis na konkrétní pozici

V ideálním případě byste nemuseli dělat mnoho změn v sportovní kariéry životopis, ale být připraven učinit významné změny každý průvodní dopis. Obrovsky rozdílné průvodní dopis je často potřeba, pokud jednu pozici, kterou sledují, je výrazně odlišný od druhého se pokouší přistát.

Zaměřit se na atributy, které vám pomohou být nejlepším kandidátem pro danou pozici. Pokud se jedná o reklamu nebo kontakt indikuje, jaké kvalifikace na pozici jsou přezkoumá tato kvalifikace a řešit každou z nich. Zaměřte se na důvod, proč jste dobrou volbou pro tuto práci, jak budete mluvit o své kvalifikaci.

Pokud jste nesplňují jednu z kvalifikací, nyní máte šanci vysvětlit, proč by měl zaměstnavatel učinit výjimku. Předpokládejme, že hledají pět let zkušeností, ale máte jen tři roky. Můžete si všimnout, „Zatímco já jsem jen trénoval fotbalu střední školy po dobu tří let, jsem hrál univerzitní fotbal všechny čtyři roky a získal all-konferenční vyznamenání.“

Rozhodně neleží ani přehánět, protože nechcete začít práci tímto způsobem rizika ztráty zaměstnání v průběhu tohoto problému v budoucnu, nebo mají toto jako obavy v zadní části své mysli.

Spojení s potenciální zaměstnavatel

Máte-li nějaké osobní spojení s potenciálním zaměstnavatelem, je nutné zmínit ty, v průvodním dopisu. To umožní lidem čtení průvodní dopis, aby to asociaci.

Řekněme, že se ucházíte o práci s malá liga basebalové mužstvo po absolvování vysoké školy. Zatímco na střední škole, jste pracovali s tímto týmem ústupky. Nepředpokládejte, že všichni budou okamžitě rozpoznat své jméno. Pamatujte si, že pozice se mění a možná i osoba nebo dvě v rozhodovacím procesu nemusí být vědom své minulé služby.

Možná, že váš bývalý šéf, pan Smith, jehož názor je respektován, uvedla, že budete uplatňovat. Nyní, když jste zmínil své předchozí vazby na klub, čtenář může myslet, „No jo, to je žadatel Pan Smith mi vyprávěl.“ Také používat LinkedIn objevit spojení do společnosti, pro kterou nemusí být vědomi.

Úspěchy

Takže ve škole a svých prvních letech ze školy, které jste nahromadili úspěchy pracující v atletické oddělení v malé škole. Díváte se přejít na novou výzvu, a ke cti, seznam úspěchů na svůj životopis, je dlouhý.

Průvodní dopis vám nabízí příležitost zviditelnit některé z úspěchů, které nejlépe aplikovat na konkrétní pozici, o kterou se sleduje. Pokud se ucházíte o sportovní informační práci, můžete psát, „Dostal jsem mnoho vyznamenání ve škole, ale já jsem obzvláště hrdý byl oceněn asociací ředitelů College Sports v roce 2005 …“

Požádat o rozhovor

Poté, co jste stručně řečeno čtenáře, proč byste se výborně hodí pro tuto práci, je nutné vyjádřit svůj zájem o setkání s potenciálním zaměstnavatelem. To opět ukazuje nadšení a připomene čtenáře, aby přezkoumala své kontaktní údaje.

Průvodní dopis Vzorek pro sportovní Job

Barry Alen
1234 Central City
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
email: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

24.března 2019

Pan James Jackson, manažer
Grand Canyon Rafťáci
123 Riverrunu Road
Glendale, AZ 91020

Vážený pane Jackson:

Přijměte prosím tento dopis a přiložený životopis jako znamení svého hlubokého zájmu o pozici Infield trenér, který je veden u Grand Canyon trámů.

V průběhu posledních 7 let jsem měl tu čest sloužit jako vedoucí trenér baseballu pro Desert View střední škole v Tempe, Arizona. V této funkci jsem trénoval více než 50 hráčů, kteří šli na hrát baseball na vysoké škole, drobné lize a úroveň majory, dosáhnout 4 5A státní mistrovství, 2 5A stát na druhém místě žebříčku a 6 regionálních mistrovstvích.

Jak osobně odměňovat najdu trénovat high-schoolers, Stýská se mi po letní vzrušení přispět k baseballu programu malá liga. Od roku 2009 až do roku 2012, ve které jsem hrál jako Catcher pro Glendale Desert Dogs, vyhazovali běžce snaží ukrást druhý nebo třetí na 60% z mých pokusů. I tak bude velmi vzrušený o cestování s Grand Canyon Rafters jako váš Infield trenér, využívající své osvědčené koučovací dovednosti s cílem přispět k úspěchu vaší 2019 letní sezóny i mimo něj.

Ve mně byste našli motivační trenér s celoživotní vášeň pro baseball doplněné o schopnost přinést to nejlepší v každém jednotlivém hráči. Adept na určení vlastní silné stránky a výzvy ve svých členů týmu, Chápu, jak přizpůsobit můj styl koučování způsoby, které výrazně přispívají k růstu hráč, zlepšení a úspěchu.

Děkuji za váš čas při přezkoumávání této aplikace; prosím dejte mi vědět, jestli existuje nějaký další informace mohu poskytnout. Byl bych velmi vděčný za příležitost setkat se s tebou k osobnímu pohovoru, a těším se na jednání od vás brzy.

S pozdravem,

Trenér Barry Allen

Zkorigovat

Kromě re-čtení průvodního dopisu sami, ujistěte se, že důvěryhodného přítele nebo dva přečetl dopis. Pokud se někdo v oblasti víte, můžete zkontrolovat dopis, ještě lepší. Povzbuzovat je, aby nejen známek překlepy, ale kritika své celkové dopis a navrhnout nějaké nápady, které mohou mít.

Možná, že budete souhlasit, nesouhlasit, nebo přijít k nějakému rozhodnutí ve středu. Ale bude aktivně přemýšlet o tom, jak nejlépe sdělit své zkušenosti a kvalifikaci. Nezapomeňte, že budete psát různé průvodních dopisů pro každou konkrétní pracovní pozici, tak pečlivě zkorigovat pokaždé.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *