7 způsobů, jak se chránit před Work-at-home podvody

Posted on

 7 způsobů, jak se chránit před Work-at-home podvody

Práce z domova je stále běžnější, protože lidé si uvědomují výhody, že se nemusí dojíždět do kanceláře, aby v příjmu. Je však důležité mít na paměti o práci-at-home nevýhody a podvody, které pro Vás mohou znamenat riziko. Tím nevědomky dát vaše osobní informace k scammer, riskujete, že ztratí všechny své peníze a ostatní aktiva. Zde je návod, jak se chránit, aby se zabránilo tento typ problémů.

Vědět, jak rozpoznat podvod

Znalosti jsou nejlepší obranou, když se vydáte na internetu při hledání domácí založené zaměstnání.

Takže předtím, než tak učiníte, mít čas se naučit, jak zjistit, které možnosti jsou legitimní práce-at-home pracovních míst a které jsou pracovní-at-home podvody. Čím více práce-at-home odeslání práce a reklamy, které voláte, tím více podvody se setkáte a vzor klamu jasnější.

Toto, podle pořadí, bude se skutečně legitimní práce-at-home pracovních míst snazší místě. Začnete rozeznat sdělovače známky práce-at-home podvod, zčásti kvůli stejnosti jejich hřištích.

Používejte zdravý selský rozum

Při vyhodnocování příležitost, nejprve, že když se zdá ziskové z pohledu společnosti, a to zejména v případě, že se zdá být velmi lukrativní. Jak by organizátorům této příležitosti, jak vydělat peníze, pokud jsou vám platit tolik za tak málo práce?

Také v případě, marketingová strategie společnosti je založena především na objevit legitimní, že je pravděpodobné, protože se nabízí práce-at-home podvod, nebo přinejmenším, chudé vydělávání peněz příležitosti. To je důvod, proč jakýkoliv úkol, který podporuje sebe v reklamách vyhledávače jako „legitimní práce-at-home práci“ s největší pravděpodobností je to legitimní.

Vzpomenout, jestli to vypadá příliš dobře, aby to byla pravda, to asi není dobrá příležitost. Ale podvodníci jsou záludný, aby zdravý rozum nestačí.

Udržujte své emoce příjezdu

Nejběžnější způsob, že podvodníci najít oběti je hrát na své emoce. Když chcete něco špatně, může vaše emoce vás vede, aby nelogické rozhodnutí ve snaze o něm. Nalezení práce-at-home práci není snadné, takže budete potřebovat trpělivost a jasnou hlavu. Být obzvláště na pozoru před každou příležitost, která se snaží hrát na své emoce tím říct, že si „zaslouží“ něco.

Udělej si domácí úkol

Začněte tím, že pochybuje o vše, co vidíte, pak se váš výzkum s jasnou hlavou. Dokonce i když to příležitost vypadá upřímný, nemusíte posílat peníze pro jakoukoli organizaci, aniž by pečlivě kontrolovat ji. To zahrnuje zjistit, kde je fyzicky založené určování, zda je kontaktní informace, a kontaktování telefonicky. Podívejte se ji na sociálních médiích a udělat vyhledávání na internetu pro jejich případné přezkoumání. To často pomáhá dělat vyhledávání na internetu s názvem firmy a „podvod“ nebo „kontroly“. Tyto výsledky nemusí získá informace o moc betonu, ale to může být výchozí bod. Mějte na paměti, že většina legitimní společnosti nebudou účtovat uchazeči o zaměstnání a že obchodní příležitosti nejsou nikdy bez rizika.

Buďte si vědomi rizikových příležitostí

Zatímco práce-at-home podvodníci jsou vždy přicházejí s novými režimy, mají tendenci měnit na několik témat. Některé z těchto příležitostí je třeba se vyhnout, zatímco jiní mohou být legitimní práce-at-home pracovních míst. Nicméně, často nejsou, takže buďte velmi opatrní s některým z nich:

 • Přímý prodej nebo multilevel marketing
 • schémata, vždy pyramidové vyhnout!
 • Obchodní start-up soupravy
 • Cokoliv zahrnující proplacení šeků / zapojení peněz vždy vyhnout!
 • Home montáž / obálka nádivka, vždy vyhnout!
 • Stát se produkt re-prodávající nebo velkoobchodníka
 • Sklad obchodní systémy, vždy vyhnout!
 • Adresáře z domova pracovních míst a podniků
 • Užívání online průzkumy
 • mystery shopping
 • Data Entry / call centra

Jeden složité podvod technika je vytvořit celou webovou stránku věnovanou odhalující práce-at-home podvody, které nálevky lidí na několika „legitimní“ work-at-home pracovních míst, která jsou samozřejmě nejsou legitimní.

Vyhněte se příležitosti na vyhledávače inzerce a nevyžádané e-maily

Používají tradiční kanály pro vyhledávání zaměstnání najít práci-at-home práci, jako pracovních desek, motorů při hledání zaměstnání, a noviny. I když neexistuje žádná záruka, vede nalezené v těchto místech jsou vždy legitimní, zaslané e-mailem nebo nalézt v internetové reklamy obvykle nejsou. Vždy jít přímo na webových stránkách pracovní určité společnosti, pokud zjistíte, pracovní příležitost v jiném místě. Nejen, že můžete zjistit, jestli je to legitimní, se můžete dozvědět více o pozici a společnosti.

Mějte na paměti, že společnosti najímat pro legitimní práce-od-home pracovních míst hledají kvalifikované a spolehlivé lidi, aby dělali práci. Screening uchazečů je časově náročný proces, takže ti, casting širokou síť pomocí Google, vyhledávání reklam motoru, nebo sociální reklama v médiích nejsou tak pravděpodobně legitimní.

Neplaťte za příležitosti

Zaměstnavatelé nemají účtovat zaměstnance pracovat pro ně a podvody představují jako legitimní obchodních příležitostí bude žádat o peníze. Hřiště je, že podniky budou mít start-up náklady. Nicméně, opravdové podniky jsou obvykle není jednoduché výměny nekvalifikované pracovní síly pro platbu, stejně jako v domácích montážních a programy obálek nádivkou. Pravda obchodních domů se vyvíjely v průběhu času s pečlivé plánování a výzkumu, nenakupují on-line pohled neviditelnou. Existuje mnoho volného spolehlivé zdroje, které uvádějí legitimních společností, které nabízejí práci daleko od domova pracovních míst v průmyslu.

zpráva podvody

Pokud máte podezření, že jste byl podveden, okamžitě nahlaste to. Pokud jste rozdány finančních informací, kontaktujte svou banku nebo vydavatele kreditní karty a nahlásit to právník vašeho státu všeobecného nebo libovolný počet dalších orgánů.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *