8 Důvody pro práci z domova – výhod práce doma

Posted on

8 Důvody pro práci z domova - výhod práce doma

Práce doma má své vzestupy a pády, ale pro většinu z nás klady převažují nad zápory pracovat doma. Zatímco naše profesní dráhy, home office setupy a uspořádání péče o děti mohou značně lišit, důvody dálkovými pro práci doma jsou více konzistentní.

Trávit více času se svými dětmi

Práce doma vám umožní být součástí vašich dětí rutiny po celý den; a to nejen ráno, večer a víkendy. Můžete si vzít přestávku na oběd s vaše batole a slyšet přes celý den se zprávy, když se dostanou domů ze školy. Work-at-home rodiče nemají neomezený čas se svými dětmi, ale mají častější příležitost být se svými dětmi.

Zvýšit nebo udržet svůj příjem

Matky, které zbývají kariéru pro výchovu dětí může usnadnit cestu zpět do pracovního procesu tím, že pracuje doma. Práce doma by mohlo znamenat převzetí konzultační činnosti nebo zahájení podnikání, a přitom zaměstnávat hands-on, day-to-day výchovný styl. Nebo pracující rodiče, kteří se stěhují z out-of-home office na dálku mohou zachovat své příjmy, zatímco trávit více času doma, a ušetřit mnoho nákladů na pracovišti.

Vzdát dojíždět

Když cestujete do práce, že jste ani pracovní, ani čas strávený s rodinou. Práce doma eliminuje to ztráta času ponechává více času pro obě strany. Také, a to nejen je dojíždění táhnout, je to drahé. Ušetříte peníze na plyn, náklady na veřejné dopravy, a / nebo pojištění vozidel a údržby tím, že pracuje doma.

Pružnou pracovní dobu

Ačkoliv samostatně výdělečně činní lidé mají často větší flexibilitu, než z domova zaměstnance, jak obvykle mají větší kontrolu nad svými plány. Mnozí, kteří pracují doma, zvolte hodiny brzy ráno nebo po děti šly do postele.

Získat pocit kontroly a spokojenost

Udělejte si čas pro sebe i svou rodinu s ušetřený čas tím, že pracuje doma. Osoby samostatně výdělečně činné zejména získat pocit kontrolovat svůj vlastní osud, ale z domova zaměstnance, kteří žonglovat domácí a pracovní povinnosti efektivněji získat smysl pro rovnováhu. Plus příjem z práce doma může být rozdíl na luxusní zboží, které by jinak mohly vzdát.

Ušetřit peníze za náklady na péči o dítě (možná)

To nemusí nutně platit pro každého, ale někteří rodiče, kteří pracují doma, v závislosti na jejich pracovní místa a věku svých dětí, mohou vydělávat na živobytí na částečný úvazek nebo bez vnějšího péče o děti. Určení, kolik péče o děti a jaký druh péče o dítě, které potřebujete, pak pracovat, aby do svého rozpočtu.

Uniknout sociální dynamiku úřadu

Tenhle řeže oběma směry. Někteří lidé, kteří začínají pracovat doma chybět sociální aspekty v kanceláři, ale jiní mají pocit, rozptýlení zbytečných setkání, společenské akce či neplánovaných chaty u vodního chladiče snížit jejich účinnost, dále prodlužuje čas pryč od rodiny.

Ušetřit peníze na oblečení a obědů

A i když je to opravdu není dobrý nápad pro práci ve svých PJS, zejména s dětmi kolem, kteří hledají pro vás jako příklad, budete pravděpodobně stráví méně o pracovních oděvů tím, že pracuje doma. Pokud jste balili své vlastní oběd (pokud ano, je to jeden úkol z vašeho seznamu!), Bude částka, kterou stráví na obědy a kávové přestávky snížit.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *