6 způsobů, jak začít Práce doma

Posted on

6 způsobů, jak začít Práce doma

Pracování z domova

Život práce-at-home se může zdát jako nedosažitelný fantazie pro ty, kteří dosud ve své kariéře se ocitly upoutaná na pracovišti. Ale s některými kreativního myšlení, sebereflexe a tvrdé práce, to není nedosažitelné vůbec, pokud jste to dlouhodobý cíl vytvořit.

Je-li při práci z domova je vaším cílem, pak se v krátkodobém horizontu je třeba určit kroky, aby se to stalo. Pravděpodobně prvním krokem je zvážit, zda máte osobnost pracovat doma. To není pro každého. Podívejte se, zda máte tyto 5 základních kvality takové telecommuter.

Pokud si myslíte, že ano, pak je čas podívat se na tom, jak byste mohli pracovat doma, vzhledem k tomu, profesní dráhu máte řídit tak daleko a dovednosti, které získaly na cestě. Někteří lidé telecommute pro zaměstnavatele; Ostatní volné noze jako konzultant. Zahájení domácí podnikání je další možná cesta.

Všechny tyto možnosti mají výhody i nevýhody. Čtěte dál a vidět, jak každý mohl pracovat pro vás.

Otočit svém současném zaměstnání do Práce z domova Pracovní

Logickým místem, kde začít s tím, co víte nejlépe. Přemýšlet o tom, zda je to možné obrátit svou současnou práci na pozici práci z domova. Odpověď bude záviset na druhu práce, kterou děláte a váš zaměstnavatel.

Zamyslete se nad vaší pracovní náplň a zvážit, zda tyto povinnosti by mohlo být provedeno doma. Jaké jsou potenciální překážky? Máte již dělat nějakou práci z domova? Jak byste mohli přejít na dělat víc? Výzkum politiku vaší společnosti na dálku a sítí s kolegy zjistit, kolik z domova děje ve vaší firmě. Potom, dát dohromady návrh práci na dálku na svého nadřízeného. Viz více informací o tom, jak přesvědčit svého šéfa, aby vám telecommute.

Najít si novou práci

V případě, že druh práce děláte lze provést na dálku, ale buď váš šéf nebo vaše společnost nevypadá příznivě na dálku, pak to může být čas najít si novou práci. Při hledání nové práce-at-home práci, můžete si projít stejnými cestami, které byste mohli projít najít práci v ordinaci ve své kariéře, tj místní pracovní inzeráty, pracovní místa pro své profesní oblasti a sociální média. S některou z těchto perspektiv, budete muset přijít na správný způsob, jak se zeptat, zda je poloha může být telecommuted.

Jdi na volné noze

Další možností, v případě, že práce, kterou děláte lze telecommuted ale nebyli úspěšní při přesvědčování firmu, aby vám tak učinit, je stát na volné noze nebo konzultanta. V závislosti na vaší profesní oblasti, budete moci začít budovat na volné noze nebo poradenství v podnikání, zatímco vy se stále zaměstnán. Nicméně, budete muset dávat pozor, aby nevytvářely střetu zájmů nebo porušovat firemní politiky.

Výhodou pro začínající svou poradenskou činnost a zároveň si stále pracuje je to, že usnadňuje finanční zátěž na nedostatek cash flow, který je typický pro každou novou firmu. Nevýhodou je, že nemůžete proniknout do jednoho z vašich nejpravděpodobnějších zdrojů práce – svého současného zaměstnavatele a / nebo jejích klientů. Váš zaměstnavatel může mít řekl, že ne, aby vás jako zaměstnanec-telecommuter, ale firmy mohou mít zcela jiné podmínky, pokud jde o nezávislé dodavatele.

Založit svůj vlastní podnik

Stejně jako na volné noze, počínaje domácí podnikání může umožnit větší pružnost ve svém harmonogramu než tradiční zaměstnání, ale náklady na spuštění může být prudký a doba před ziskovosti dlouho. To znamená, že počínaje domácí podnikání je způsob, jak zaútočit ven a dělat něco úplně nového. Nedostatek některých pověření a / nebo vzdělávání nejsou opěrky, které by mohly být v jiných oblastech. Výběr správného podnikání, výzkum a vytvoření inteligentní obchodní plán a hodně tvrdé práce, jsou mnohem důležitější pro váš úspěch.

Domácí podniky oscilují, pokud jde o investice času a peněz. Tam jsou ty s relativně malými závazky pro obě skupiny, jako přímého prodeje produktů, jako je Avon. A pak jsou tu ti, jako je spuštění péče o děti, které by mohly vyžadovat přestavbu svého domu, nebo zakoupení povolení.

Začít novou kariéru

Co uděláte, když vaše současná kariéra se nehodí do domova nebo jste unavený, ale nejste podnikatelský typ? Uvažovat o novém career.Starting nad může znamenat začínající na dně, a to by mohlo znamenat snížení platu. Nicméně, pokud vaše nejdůležitější prioritou je získat flexibilitu spojenou s prací doma, pak by to mohlo stát za to.

Vedoucí k minimalizaci tohoto potenciálního snížení platu, podívejte se na kariéru, kde dovednosti, vyzvednout ve svém posledním zaměstnání budou oceněny. Zároveň se strávit nějaký čas hodnocení toho, co děláte skutečně vychutnat.

Moonlight z domova

Všechny tyto způsoby, jak pracovat doma, bude nějakou dobu trvat na realizaci (a některé budou vyžadovat peníze taky). Pokud si nejste zcela připraveni investovat čas a peníze, považuji jen se snaží vyzvednout nějaké extra peníze z domova.

Na druhou stranu, pokud jste připraveni udělat změnu, někdy je to jen praktičtější začít pomalu. Načerno z domova může být způsob, jak ušetřit finanční rezerva na začátek, že domácí podnikání, nebo spustit na volné noze kariéru, takže můžete pracovat z domova na plný úvazek jednoho dne.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *