Základní Kariéra Fakta o Sales Jobs

Posted on

Základní Kariéra Fakta o Sales Jobs

Jak jsou vaše přesvědčovací schopnosti? Pokud jste odpověděli „vynikající“, pak prodejní práce by mohly být pro vás to pravé. Jako prodejní osoby, budete muset dostat lidé, korporace, nebo organizace k nákupu zboží nebo služeb od společnosti, kterou zastupujete. Můžete nastavit své památky na práci v celé řadě průmyslových odvětví, včetně výroby, maloobchodu, informačních technologií, zemědělství, farmacie, zdravotnictví, finanční služby, doprava, pohostinství a profesionálních služeb.

Prodejní profesionálové mohou rozprodávat mnoho různých výrobků. Mezi výrobky a služby, které prodávají, jsou oblečení, auta, akcie a dluhopisy, léky, lékařské vybavení, pojištění, výpočetní technika, elektronika, stavební stroje a zařízení, reklamního prostoru nebo času, hospodářská zvířata, prázdnin a realitní. Prodejní osoba obvykle se specializuje na jednom odvětví nebo druhu výrobku.

Základní fakta o Sales Jobs

 • Jak 2016, americký Bureau of Labor Statistics (BLS) odhaduje více než 14,5 milionu lidí pracuje v oblasti prodeje a souvisejících profesí. Tento údaj nezahrnuje osoby samostatně výdělečně činné.
 • Výhled práce na tomto poli je dobrá. BLS očekává pět procent nárůst počtu pracovních míst v této oblasti mezi roky 2014 a 2024, což je jen asi tak rychle jako průměr pro všechny povolání. To bude mít za následek přibližně 778.000 nových prodejních pracovních míst.
 • Prodejní pracovníci a osoby zaměstnané v souvisejících profesích získal střední roční plat ve výši $ 26.590 v květnu 2016. Roční mzda za všech profesí bylo 37.040 $, což zisk v této oblasti o něco nižší než v jiných zemích.
 • Kompenzace jednotlivce často zahrnuje základní plat plus provize, která je obvykle stanovena jako procento z prodeje jeden dělá.

Je Sales Job pro vás nejvhodnější?

Kariéru v oblasti prodeje, stejně jako jakoukoliv jinou činnost, není dobrá volba pro každého. To může nebo nemusí být pro vás to pravé. Předtím, než budete pohybovat dopředu, měli byste si zjistit, zda máte, co je zapotřebí k dosažení úspěchu v této oblasti. Jak již bylo zmíněno, k úspěchu v oblasti prodeje, musíte být přesvědčivý. Výborné komunikační dovednosti jsou nezbytné. Musíte být dobrý posluchač, stejně jako mají schopnost komunikovat i slovně. Příkladné interpersonální dovednosti vám umožní spojit se s ostatními.

Zapotřebí jsou rovněž závazek tvrdě pracovat a hodně trpělivosti. To někdy vyžaduje velké úsilí o ukončení prodeje, a možná budete muset trpělivě čekat, zatímco zákazník tvoří jeho nebo její mysl. Zamítnutí je běžné, takže musíte mít hroší kůži stejně.

prodejní Careers

Jaké jsou vaše možnosti, pokud chcete pokračovat v kariéře v prodeji? Několik titulů z povolání spadají pod prodejním deštníkem. Ty zahrnují práci v celé řadě různých prostředí včetně maloobchodních prodejen a kanceláří. Lidé, kteří pracují v těchto nastavení se říká, že ve vnitřních prodejů. Někteří jedinci, kteří jsou zaměstnáni v prodejních míst setkat se zákazníky v jejich domovech nebo podniky podle dohody. Jiní jdou door-to-door, což neohlášené návštěvy u potenciálních zákazníků. Tento jev se nazývá mimo prodeje.

 • Reklama Obchodní zástupci
 • Pojistovaci agent
 • Realitních kanceláří a makléřů
 • Retail Prodejce
 • Sales Engineer
 • Cenné papíry, komodity a finanční služby Sales Agent
 • Cestovní agent
 • Velkoobchod a obchodní zástupce Manufacturing

Jak si vybrat dobrý Sales Job

S tolika odvětví a produktů, ze kterých si můžete vybrat, jak se můžete rozhodnout, co prodat?

Existuje několik kritérií, měli byste zvážit při výběru prodejní práci. Měli byste uvažovat o potenciální příjem, váš zájem o produkt, který prodáváte, a jistotu zaměstnání při rozhodování.

Zatímco příjmy nejsou striktně korelována s uspokojení z práce, bude samozřejmě potřeba, aby se uživil. Jobs prodeje cenných papírů a komodit; ostatní investiční nástroje; finanční služby; a pryskyřice, syntetického kaučuku, a umělé syntetická vlákna a vlákna nabídku výrobě nejlepší potenciál výdělku podle BLS.

Který uvedl, že pokud máte malý zájem v těchto produktů, bude to mít vliv na vaši motivaci. Méně motivací povede k menšímu počtu prodejů, které budou na oplátku, protože ty mají nižší příjmy, pokud vaše vyrovnání zahrnuje provizi, nebo ztratit svou práci, je-li váš zaměstnavatel nespokojen se svým výkonem. Stejně důležité jako to je uživit, měli byste také přemýšlet o váš zájem o produkt, který prodáváte.

A konečně, je třeba vědět, že budou schopni najít zaměstnání.

Máte-li zájem v určitém odvětví nebo druhu výrobku, ale existuje jen málo pracovních míst k dispozici, měli byste se podívat na další oblast, ve které k práci. Typicky, čím vyšší je poptávka po produktu, tím větší je jistota zaměstnání pracovníků, kteří jej prodávají. Nejbezpečnější místa jsou ve zdravotnictví a informačních technologií průmyslu.

Vzdělávání a odborná příprava

Vaše příprava na prodejní práci, závisí na produktu, který prodáváte. Možná budete potřebovat víc než maturitu prodávat některé produkty, ale pokud hledáte práci Hawking vědecké a technické výrobky, například, budou zaměstnavatelé najímat pouze uchazeči o zaměstnání, kteří mají vysokoškolské vzdělání. Chcete-li prodat pojištění, budete potřebovat i titul. Bakalářský titul je pro reklamní obchodních zástupců, ale vydělávat jeden výrazně zlepší vaše šance na získání zaměstnání.

Možná budete potřebovat profesionální licenci, v závislosti na produktu, který chcete prodat. Například jedinci, kteří prodávají investičních nástrojů, finančních produktů a pojištění musí mít licenci.

Jak získat Sales Job

Ať už hledáte pro pozici entry-level nebo lepší práci než váš současný, existují stránky, konkrétní prodeje, zaměstnání, které by mohly mít pouze pozici, kterou se domáhala Můžete také použít obecné lokalit zaměstnání, jako Indeed.com. Zaměstnavatelé příspěvek otvory přímo na skutečnosti, a místo také shromažďuje pracovních nabídek od jiných místech při hledání zaměstnání, profesní organizace a firemních webových stránkách. Případně můžete nahrát svůj životopis a zaměstnavatelé budou moci najít, když hledají někoho s vaší kvalifikaci.

Váš profesní síť je vynikající zdroj pro učení o pracovní příležitosti. Rozšiřte své sítě pomocí online sítě web. Nejvíce dobře známý z nich je LinkedIn. Budete mít možnost se spojit s ostatními prodejními odborníky nebo členy vaší síti, kteří vědí lidé, kteří pracují v této oblasti.

Je-li zaměstnavatel zvažuje, že pozici, budete muset zabezpečit prostřednictvím vynikne na pracovní pohovor. Manažer prodeje se vás zeptá na otázky o svých prodejních dovedností. On nebo ona bude také chtít vědět o svých silných a slabých stránek. Skrze vaše odpovědi, budete muset prokázat svou schopnost dotáhnout do konce a přemýšlet o své nohy.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *