Jak nastavit cíle pro vaši kariéru modelky

Posted on

Jak nastavit cíle pro vaši kariéru modelky

Měli byste zadat svou kariéru s plánem. To vám pomůže soustředit na trati, a pohybující se na nejlepší cestě. U modelů , bude cíle specifické nastavení pomohou a váš agent bude jasněji o zaměstnání byste měli vzít.

Mějte na paměti, váš agent potřebuje, aby se vaše cíle upřímný, a určit, zda jsou proveditelné pro modelování kariéry. Pokud jste nastavili cíle, které váš agent nepovažuje za rozumné, pomohou vám přehodnotí k vytvoření realističtějšího seznam. Tam je trh pro všechny typy modelů. Ale ne všechny modely mohou dělat všechny druhy modelování. Zde jsou čtyři konkrétní cíle, které vám pomohou nastartovat svou kariéru modelky a udržet si na správné cestě.

Určit svůj „vzhled“

Zatímco „Chci být modelem“, je místem, kde začít, měli byste dostat konkrétnější typu modelování a práce, kterou chcete dělat, a konkrétněji, co budete moci dělat. Možná jste vždycky chtěli být modelka top, ale váš „vzhled“ je komerčního charakteru. Se váš výzkum na různá průmyslová odvětví a zjistit, který z nich si to nejvhodnější pro a zahrnout jej do vašeho nastavení cílů. To je důležité zejména cílem je poradit se svým agentem, protože významně ovlivňuje typ úloh byste se užívají.

Míst, kam by chtěli pracovat

Chcete-li být plavky modelu , možná máte určitá exotická místa v paměti pro plážové výhonků. Nebo, chcete-li být modelka, které by vás mohly být sní o chůzi v přehlídek během Paris Fashion Week. S ohledem na tyto cíle a sledovat jejich vám pomůže zůstat soustředěný a udržet si motivaci k práci směrem k nim. Mnoho lidí doporučit vizualizační techniky pro dosažení cílů, a představoval si sám sebe modelování designer plavky na krásné pláži zní jako docela skvělý čas!

Získat spoustu expozice

Jak se vaše fotografie viděné co největšímu počtu lidí je to možné, je nezbytné v konkurenčním modelingu. Čím více jste viděli modelingových agentur a klientům více možností budete muset nechat podepsána a rezervovat více pracovních míst. Nejlepší místo, kde bude vidět rychle legitimní modelingových agentur je ModelScouts.com.

Podepsat s velkou agenturu

K dosažení svých cílů, modelování, budete potřebovat pomoc zkušeného a zkušeného agenta po vašem boku. Váš agent vám pomůže najít práci, spravovat své rezervace, vyjednávat svůj plat, aby vám neocenitelné rady a modelování pohled, stejně jako mnoho dalších důležitých úkolů. Máte-li sdílet své modelové cíle se svým agentem, budou vám realistický obraz o tom, co vaše modelování budoucích sebou nese a jaké cíle je třeba upravit, stejně jako z nejlepších způsobů, jak jich dosáhnout.

Nyní, když máte nějaké cíle v mysli, je dalším krokem je zaznamenat na snadno přístupném místě. Snad jako seznam na lednici, visící na zrcadle nebo napsaný na počítači – kdekoliv můžete rychle dostat na ně znovu četl. Neustálé připomínky svých cílů vás bude podporovat, aby se rozhodnutí, která vás udrží v pohybu směrem k nim a nakonec jejich dosažení.

Proč Cíle Matter a jak jich dosáhnout

Připomínat, proč byste nastavit tyto cíle na prvním místě je dalším důležitým taktika pro dosažení cílů. Spolu se svým seznamem cílů, napsat seznam toho, proč to jsou vaše cíle a to, co jejich dosažení by pro vás znamená. Možná, že modeling kariéry znamená svobodu pro vás – svobodu cestovat a pracovat vždy v různých místech a řídit svůj čas jinak než 9-5 práce.

Nebo, například modelování by mohlo být jen koníček pro vás, a v tom případě, vaším cílem je bavit a užívat si. Když jste nabídl modelingovou práci, kterou opravdu nechci, aby připomínal si, že vaším cílem je, aby si sami, pomůže učinit rozhodnutí přeměnit ji máte.

Na druhou stranu, pokud je vaším cílem vydělat peníze, uvědom si to bude přesvědčit vás, že je to ve vašem nejlepším zájmu, aby přijal práci. Když vaše modelování prostředek si je vědom svých cílů, budou rovněž vůdčí silou v pomoci jim dosáhnout, což je důvod, proč je tak důležité, aby podepsaly s velkým modelingové agentury.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *