Jak napsat průvodní dopis k o v budoucnu nebyly propagovány Job

Posted on

Jak napsat průvodní dopis k o v budoucnu nebyly propagovány Job

Ne všechny společnosti inzerovat volná místa. Některé firmy získat dostatek uchazečů bez reklamy. Ostatní společnosti nemusí být v režimu pronájmu, ale posoudí žádosti od kvalifikovaných kandidátů v případě, že očekávají otvor v blízké budoucnosti.

Odeslání životopis a motivační dopis zaměstnavateli, i když si nejste jisti, zda jsou k dispozici pracovní místa, je způsob, jak dostat své kandidatury všiml. To může také získat si předem zvážit pro pozice, které se právě otevřely. Máte-li dovednosti společnost potřebuje, může dokonce získat Uvažovali jste o místo zbrusu nové.

Když víte, že zaměstnavatel má otvor, neváhejte použít.

Tip : Máte-li společnost, kterou bych rád pracovat, zvažte čas podat pomocnou ruku a připojení bez ohledu na to, zda organizace je v současné době pronájmu.

Tipy pro psaní průvodní dopis pro budoucnu nebyly propagovány Job

Jaký je nejlepší způsob, jak žádat v budoucnu nebyly propagovány pracovních míst? Záleží na tom, zda víte, že je k dispozici pozice, ale společnost není uvedena v to, nebo jestli je společnost chcete pracovat a nevíte, jestli existují otevřené úlohy.

Když víte, že je práce Zahájení

Pokud víte, že firma je nájem, ale nebylo inzerované pozice, napsat tradiční  motivační dopis vyjadřuje svůj zájem o otevřené pozici ve společnosti. Ujistěte se, že konkrétně týkat vaší kvalifikaci pro tuto práci.

Když You Do not Know, pokud je společnost pronájem

Psát průvodní dopis pro budoucnu nebyly propagovány otvor (také známý jako  studené kontaktní průvodním dopisem nebo dopisem zájmu) je trochu jiný než psát průvodní dopis pro práci, která víte, že je k dispozici.

U tohoto typu dopisu, budete muset vytvořit silný sklon k sobě a jak můžete pomoci společnosti. Níže jsou uvedeny některé tipy, jak napsat motivační dopis pro budoucnu nebyly propagovány otevření.

  • Zmínit své kontakty. Znáte-li někoho v organizaci, uveďte to na začátku průvodního dopisu. Mít kontakt na firmu, je skvělý způsob, jak dostat nohu do dveří, a to iv případě, že společnost není aktivně najímat.
  • Použijte papír nebo e-mail.  Můžete zaslat dopis přes papír nebo e-mailu. Odeslání staromódní papíru dopis funguje dobře pro tento druh dopisu, protože to může mít větší šanci, že budou číst, než e-mailu, který by mohl být zrušen, aniž by byly otevřeny.
  • Obsahovat životopis.  Ať už zaslat motivační dopis přes papír nebo e-mailem, nezapomeňte přiložit kopii vašeho životopisu. Ujistěte se, že přizpůsobit svůj životopis do společnosti a druh práce, kterou hledáte.

Co je třeba zahrnout do průvodní dopis

Níže najdete podrobnější informace o tom, co zahrnout do průvodního dopisu, spolu s odkazy na příklad průvodních dopisů.

Vaše kontaktní informace
Jméno
Adresa
Město, stát, PSČ
Telefonní číslo
E-mailová adresa

datum

Pozdrav
Pokud můžete najít kontaktní osobu ve firmě, přesměrování dopis nebo e-mailovou zprávu na ně. Zde je návod, jak najít kontakty na firmy.

Pokud nemůžete najít kontaktní osobu, adresu, kterou jste dopis „Dear manažera“ nebo vynechat tuto sekci a začít s první odstavec Vašeho dopisu.

Tělo průvodní dopis
Cílem Vašeho dopisu je, aby si všiml jako potenciální zaměstnanci, i když společnost není bezprostředně nájem. Váš dopis by měl vysvětlit důvody vašeho zájmu v organizaci a identifikovat své nejdůležitější dovednosti nebo zkušenosti, a vysvětlit, proč byste být přínosem pro společnost.

První odstavec: první odstavec Vašeho dopisu by měla obsahovat informace o tom, proč píšete. Znáte-li někoho, kdo ve firmě, zmínit to teď. Buďte konkrétní, proč vás zajímá v tomto konkrétním podniku.

Middle Bod (y): V další části průvodní dopis by měl popsat, co můžete nabídnout zaměstnavateli. Opět platí, že být konkrétní, jak můžete pomoci organizaci.

Závěrečný odstavec:  Uzavřít průvodní dopis poděkováním zaměstnavatele pro posouzení vás o zaměstnání.

Uzavření
S pozdravem,  (nebo zvolit jiný způsob zavírání z příkladů)

Podpis
vlastnoruční podpis  (za poslaný dopisu)

Napsaný podpis
Při odesílání e-mailový dopis, nezapomeňte uvést všechny své kontaktní údaje ve svém podpisu.

Průvodního dopisu Příklad pro práci, která není inzerována

Můžete použít tento příklad jako model napsat průvodní dopis.

Vaše jméno
Váš Adresa
Město, stát, PSČ
Vaše telefonní číslo
E-mailová adresa

datum

Kontakt Jméno
Název
společnosti
Adresa
Město, stát, PSČ

Vážení Mr./Ms. Příjmení,

Jako informační technologie profesionál se zkušeností s řízením na vysoké úrovni v oblasti IT, jsem zjistil, že nejlepší způsob, jak dosáhnout úspěchu bylo motivovat zdroje, které jsem měl s dobře definovanými cíli a posílení.

Správcovská přesvědčení založené na integritu, kvalitu a služby, spolu s kladným postojem, nadání pro strategické myšlení a plánování, a schopnost rychle se přizpůsobit novým myšlenkám a situacím mi umožňuje dosáhnout konzistentní a významné úspěchy v různých průmyslových odvětvích.

Moje osobnostní profil říká:

  • Jistý, poháněný fyzická osoba, která reaguje rychle reagovat na změny.
  • Self-starter se silným smyslem pro naléhavost, která odpoví kladně na výzvu a tlak.
  • Rychle se učí, který je praktický a geniální řešení problémů.
  • Plynulý a artikulovaný komunikátor, pružný a citlivý. Self-directed, cílené činitel.

Moji bývalí manažeři říkají:

„… The Information Technology analýza bude sloužit jako vodítko pro vytváření pozitivní přínos … váš styl řízení stanoveného stopu pro mladší členy naší organizace … velmi pozitivní dojem z příspěvků, které jste provedli na naše podnikání a jeho růstu.“ Gregory Hines, prezident a CEO, Information Technology dat.

„… nejdůležitějším zdrojem růstu v naší datové technologie firmy … schopen zaostřit tým a správu produktu k úspěšnému úvodu … z velké části k jeho vlastním osobním nasazením … vynikající řízení IT projektů a provozních manažerských dovedností.“ Pauline Hallenback, CTO v informačních systémech.

„… vaše silné stránky jako manažer Existuje mnoho různých … všechny problémy jsou konfrontovány včas … řízení podle cílů přichází jako druhou přirozeností na vás …“ Jackson Brownell, provozní ředitel, Denver Technologies.

ABC Company je společnost, která by mi poskytnout možnost dát své osobnosti, dovednosti a úspěchy v práci. Při osobním setkání, rád bych s vámi probrat, jak se budu podílet na pokračující růst vaší společnosti.

S pozdravem,

Tvé jméno

Zkorigovat vaše dokumenty

Pečlivě zkorigovat jak svůj životopis a průvodní dopis, než si je poslat.

Jak zaslat dopis

Při odesílání dopisu e-mailem, napište dopis na e-mailové zprávy a připojit svůj životopis ke zprávě. V předmětu, dát své jméno a důvod pro psaní (vaše jméno – úvod).

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *