Jak najít ten správný USA s strategického plánování

Posted on

Jak najít ten správný USA s strategického plánování

Získání placenou stáž přes léto je snem mnoha vysokoškoláků, ale to nemusí být jen zbožné přání, pokud budete mít správný přístup, zapojit se do nějaké sítě, a začít hledat brzy.

Kromě placených stáží, možná budete chtít podívat do způsobů, jak financovat svůj stáž (kontrolují své škole kariéra kancelářské služby, různých organizací a nadací). Někteří studenti jsou schopni udělat neplacenou stáž v jejich oblasti zájmu jeho doplněním o jejich praxi u částečný úvazek.

Definování Dobrý stáže

Dobrý, úspěšné stáže obvykle nabízejí výhody, jako je následující:

 1. Učí základní znalosti a dovednosti potřebné, abyste mohli najal na plný úvazek (ať už ve firmě, kde si internována nebo jeden z jejích konkurentů)
 2. Poskytuje zážitky, které bude mít pozitivní zvyšují svůj životopis
 3. Vám pomůže vytvořit profesionální sítí kontaktů, které vám mohou pomoci ve své budoucí hledání zaměstnání

Mluvit s akademickými poradci, školní kariéry poradce a profesorů, aby zjistit, které společnosti vaší cílové průmyslu nabídnout hodnotné stáže, kde budete dostávat skutečné, zkušenosti s přidanou hodnotou.

Průzkumu pro stáže

Některé z nejlepších praxí jsou vykládány jako výsledek vyhledávání. To znamená, že identifikace společnosti nebo organizace, které chcete pracovat a obrátit se přímo na které může mít za následek některé z nejlepších praxí kolem celé řady důvodů:

 • Identifikací společnosti, které nejsou ve skutečnosti propagovat své stáže, budete vyhnout se soutěžit s tisíci dalších žadatelů, kteří také našel výpis stáž online.
 • Při kontaktu s společnost přímo, budete často dostanete příležitost pomoci vytvořit typ zkušenosti, které hledají a mohou být umožněno mít nějaký vstup do čeho stáž zahrnuje.

Pro studenty z menších měst a obcí, průzkum je často jediný způsob, jak najít potenciální stáže. Je důležité dodržovat několik jednoduchých strategií s cílem zvýšit své šance na přistání na stáže svých snů. Samozřejmě, že kariéra pole nebo průmyslovém odvětví se provádějí bude do značné míry zjistit, zda jsou k dispozici placené stáže.

I s vyhledávání, neexistuje záruka, že studenti budou schopni přistát placenou stáž. Zaměstnavatelé došlo k významnému nárůstu počtu studentů, kteří hledají stáže. Část tohoto zvýšení je způsobeno tím, že stále více studentů uvědomuje, že zaměstnavatelé hledají studenty s odpovídajícími zkušenostmi potřebné k najmout na budoucí zaměstnání na plný úvazek.

Dalším důvodem je také zájem dozvědět stáž řada seniorů (a postgraduálních studentů), je to, že v současné době nemůže najít práci v oblasti jejich zájmu.

V roce 2018 studii, která analyzovala životopisy čtyř milionů vysokoškoláků, výsledky ukázaly, že více než 40 procent nových absolventů trvalo zaměstnání entry-level, který nevyžadoval vysokoškolský titul, a jeden z pěti studentů se stále pracuje non stupeň vyžadující zaměstnání 10 let later.Employers jsou stále náročnější, a očekávají, že vysokoškoláků na palubu s konkrétními sadami dovedností a zkušeností, které kandidáti získali během stáže nebo jinými prostředky.

Placené stáže a programy

Podle Národní sdružení vysokých škol a zaměstnavatelů (NACE) ‘s 2019 Internship & Co-op Report, průměrná hodinová mzda za stážista je $ 19.05 v roce 2019. Mnoho firem najímat stážisty jako způsob jejich náhledu vidět v případě, že by se vešel jako plný úvazek, a asi 56 procent stážistů byly přeměněny na plný úvazek pronajímá. Dobrou zprávou pro zaměstnavatele je, že více než 70 procent stážistů, kteří byli najati na na plný úvazek byli stále ve společnosti, o rok později.

Ať už budete mít placené nebo neplacené stáže záležitostí pro potenciální zaměstnavatele. Podle studie NACE 2019, 66,4 procent z 2019 absolventů, kteří pracovali placené stáže dostaly alespoň jednu pracovní nabídku. To kontrastuje s pouze 43,7 procenta nesplacených stážistů příjem alespoň jednu pracovní nabídku.

Máte-li zájem o stáž, která platí i vy, budete mít nejlepší štěstí s firmami v technologickém průmyslu. každoroční průzkum Glassdoor.com je z nejvyšší platební stáží ukazuje, že v roce 2019, Facebook je placení stážisté nejvyšší plat na 8000 $ za měsíc, a Amazon je na druhém místě v $ 7.725. Ostatní společnosti vysoko na seznamu patří Google, Microsoft, Bloomberg, Capital One a Apple.

Můžete také zaplatit poplatek za účast v programu stáže, který zahrnuje rozhovor a obnovení trénovat, garantované umístění a výběr z domácích nebo mezinárodních lokalitách. Některé z těchto stáží také nabízejí vynikající platy, i když předem za poplatky jsou často drahé a požaduje za účelem účasti v programu.

Obecně platí, že se vyplatí být opatrný programů s poplatků, ale na tu správnou studenta, který si může dovolit zaplatit poplatek za jejich stáže, některé vynikající možnosti existují v určitých odvětvích a profesních oborů, a můžete je najít prostřednictvím společností, které vám odpovídají se stáží na základě určitých charakteristik.

Poplatek platíte je považován za druh výuky, a program se podobá semestr-zahraničí typ programu. Vyberte město a průmyslu, ve kterém chcete, aby se vaše stáž a umístění společnost garantuje v nejlepší praxe.

POZNÁMKA:

 1. Ústav pro mezinárodní vzdělávání studentů ( IES v zahraničí ) byla po dobu více než 60 let, přináší své první skupina studentů studovat v zahraničí ve Vídni v roce 1950. V současnosti společnost nabízí stáže v zahraničí na plný úvazek letní stáže, na plný úvazek semestr stáže nebo na částečný úvazek programy. I když tyto stáže přicházejí s garantovanou umístění ve vašem oboru zájmu, které nejsou vypláceny. Některé programy mohou mít nárok na finanční podporu nebo stipendia na pokrytí nákladů na programu poplatků, ubytování a stravu.
 2. Dream Kariéra byla založena v únoru 2000, aby pomohl studentům zlepšit své akademické zkušenosti tím, že nabízí konkurenční stáže na obou vysokých škol a středních škol úrovni. Společnost působí v 11 městech po celém světě, pracovat s asi 5000 různých zaměstnavatelů, a sloužil více než 17.000 studentů, kteří chtějí rozvíjet své kariérní ambice.
 3. Další podobný společnost The Washington Center pro stáže , která je nezávislá, nezisková organizace, která poskytuje pohlcující stáže a semináře pro studenty vysoké školy úrovni a mladých profesionálů. Společnost působí v USA a má pobočky v 25 dalších zemích. To pomáhá studentům najít stáže ve veřejných, soukromých a neziskových sektorů, v nejrůznějších oblastech, včetně práva, medicína, žurnalistika, obchodu a politiky, mezi ostatními.

Užitečné tipy pro studenty

Některé statistiky říkají, že až 80 procent všech pracovních příležitostí, včetně stáží, se nikdy inzerovány, a místo toho, vyplněny prostřednictvím osobních sítí a doporučení. Vyplatí se mluvit s někým, a každý, kdo by mohl mít nějaký druh připojení k vaší cílové průmyslu nebo stáž. Můžete si také vzít další kroky k odhalení vede k potenciálním stáže:

 1. Síť s rodinou, přáteli, známými, předchozích zaměstnavatelů, schopnost a absolventi své škole, aby vyhledal lidi, kteří jsou v současné době dělají druh práce, kterou chcete dělat. Nikdy nevíte, kdo jsou vaši rodiče vědí, dokud se ptát, nebo pokud máte dobré spojení sousedy v cílovém odvětví.
 2. Dobrovolnické zkušenosti a částečné úvazky často může proměnit na plný úvazek po dokončení studia.
 3. Výzkumné organizace, takže si můžete zahrnout tuto informaci ve svém průvodním dopise či zavedení e-mailu, pokud se dostanete ven zaměstnavatelům prostřednictvím internetových stránek nebo při průzkumu pro stáže online.
 4. Vytvoření dobře řemeslně, cílené životopisy a průvodních dopisů, které se zaměřují na organizaci a pozici, kterou se ucházíte. Mějte na paměti, že jen jeden překlep vám může pomoci ven běhu.
 5. Mají metodický postup pro přihlášení své rozhovory a stanovit termíny pro sledování se zaměstnavateli prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Nezapomeňte, že je důležité děkovné bankovek v dotazování procesu. Častokrát studenti pocit, že jsou škůdci, ale mnoho firem zobrazit toto chování jako měřící motivované studenty, stejně jako někdo, kdo opravdu chce jít a pracovat pro jejich konkrétní společnost.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *