A Seznam nejlépe placených Hodinové Jobs

Posted on

A Seznam nejlépe placených Hodinové Jobs

Někteří lidé si myslí, že práce, které platí na hodinu zaplatí méně než placených pracovních míst, ale to není vždy případ. Řada plný úvazek hodinové pracovní místa nabízejí značné platy a dobré výhody. Mnoho lidí dává přednost hodinové pracovní místa, protože umožňují flexibilitu a často umožňují pracovníkům opustit svou práci v kanceláři.

Zde je 15 z nejoblíbenějších, vysoce placení hodinových pracovních míst. Tyto práce jsou jedny z nejoblíbenějších hodinových pracovních míst dnes, na základě nejčastějších hledání zaměstnání na Indeed.com. Data mzda od Bureau of Labor Statistics odhadů května 2017. Průměrné příjmy uvedené jsou průměrné hodinové mzdy pro jednotlivá povolání.

Administrativní asistent / tajemník

Sekretářky a administrativní asistenti vykonávat kněžské a organizační úkoly pro organizaci. Pracují v téměř každém odvětví, včetně práva, medicínu a vládou.

Pay závisí na odvětví a složitosti úkolů sekretářky. Například, výkonné sekretářky a výkonné administrativní asistenti, kteří pracují pro vrcholové manažery, mohou získat až v průměru 27,60 $ / hod.

Průměrná Administrativní asistent Plat: $ 18.21 / hodinu

Zubní asistent

Zubní asistenti pracují v zubních ordinacích, provádí celou řadu úkolů, od péče o pacienty zaznamenávat dodržení určité laboratorní práce.

Některé státy vyžadují, aby zubní asistenti absolvent akreditovaného programu a projít certifikací státní nebo licenční zkoušku, zatímco jiné státy vyžadují pouze on-the-job školení.

Většina zubních asistentů pracovat na plný úvazek, ale mnoho z nich se rozhodnete pracovat na částečný úvazek. Některé zubní asistenti pracují večer nebo o víkendech, v závislosti na hodinách své kanceláře.

Průměrná Zubní asistent Plat: $ 18.09 / hodinu

finanční ředitel

Finanční úředníci provádět různé administrativní povinnosti pro banky, pojišťovny a dalšími organizacemi.

Konkrétní úředník pracovních míst finanční pohybují od bankovních skrutátorů do bookkeepers na mzdy úředníků. Většina úředníci vyžadují maturitu a on-the-job školení, přestože některé specializované úředníci vyžadují vysokoškolské vzdělání v oboru podnikání nebo ekonomii.

Průměrná Finanční ředitel Plat: $ 18.60 / hodinu

Stavební dělník

Stavební dělníci provádět řadu úkolů, na stavbách, v rozmezí od přípravy staveniště k vykládání materiály obsluha strojů. Stavební dělníci mohou pomáhat stavět budovy, stržení budov, postavit silnice, nebo kopat tunely nebo šachty.

Některé stavební dělníci jsou osoby samostatně výdělečně činné, zatímco jiní pracují na zhotovitele stavby nebo společnosti. Většina stavebních dělníků vyžadují krátký on-the-job školení, ačkoli někteří stavební dělníci se zapojily do učňovské programy, které nabízejí technické instrukce.

Někteří dělníci získat certifikáty speciální dovednosti, jako je beton dokončovací naučit provádět více specializované práci, která jim mohou vydělat více peněz.

Průměrná stavební dělník Plat: $ 16,080 / hod

Zástupce zákaznického servisu

zástupci zákaznického servisu komunikovat se zákazníky v organizaci, odpovídat na otázky týkající se výrobků organizace a služeb, a objednávky zákazníků, manipulace se vrací, a stížností.

Mohou komunikovat se zákazníky osobně, nebo prostřednictvím telefonu či internetu. Opakování mohou pracovat téměř v každém odvětví, a to od maloobchodu pro financování pojištění.

Mnoho zástupci pracují na částečný úvazek, a může pracovat ráno, večer nebo pozdní noční směny. Tyto práce jsou velmi dobře hodí pro lidi, kteří potřebují flexibilní pracovní dobu.

Průměrná Zákaznický servis zástupce Plat: $ 15,81 / hod

Delivery Services Truck Driver

Ovladače doručovací služby kamionu vyzvednout, dopravy a odjet zboží v rámci malé geografické oblasti, jako je kraj nebo město. Někteří řidiči, známý jako řidiči lehkých nákladních automobilů, uvést zboží z distribučního centra na různých místech dodání.

Někteří řidiči také sloužit jako prodejní pracovníků; doporučují produkty svým zákazníkům, zatímco oni dělají dodávky. Řidiči vyžadují řidičský průkaz, a obvykle dostávají krátký on-the-job školení.

Delivery Services Truck Driver Průměrný Plat: $ 14,06 / hod

Řidič autobusu

Řidiči autobusů přepravě osob do míst, jako jsou školy, práce a speciální události. Někteří (například řidiči autobusů tranzitu a řidiče školního autobusu) řídit pravidelných linkách, zatímco jiní klienti dopravy děje pronajatých cestách.

plat pro řidiče a plán se liší v závislosti na konkrétní pracovní místo. Tranzitní řidiči autobusů může vydělat až 18,46 $ / hod, ale mohou pracovat víkendové či večerní směny.

Ovladače školní autobus vydělávají v průměru o $ 14,93 / hod, ale pracují pouze tehdy, když škola je v zasedání.

Průměrný řidič autobusu Plat: $ 15,87 / hod

Phlebotomist

Phlebotomists sbírat vzorky krve od pacientů. Jsou součástí větších lékařských laboratorních týmů v nemocnicích, ordinacích lékařů a diagnostických laboratoří. Phlebotomists musí mít maturitu nebo GED

Některé státy požadují, aby phlebotomists mají státní licenci nebo osvědčení, jakož. Existuje celá řada dalších pozic v rámci laboratorního týmu, ale phlebotomist pozic, zejména jsou v současné době ve vysoké poptávce.

Průměrná Phlebotomist Plat: $ 16.19 / hodinu

assembler

Montéři a zpracovatelé konstruovat různé produkty od motorů do letadel až po hračky. Mohou být také odpovědný za testování kvality hotových výrobků. Montéři obvykle pracují ve výrobních závodech.

Většina assembler pozice vyžaduje maturitu a některé on-the-job zkušenosti. Nicméně, některé z více specializovaných pozic vyžadovat více formální vzdělání pomocí technických školách; Tyto pozice mají tendenci platit více peněz. Například, montéry letadel (kteří potřebují technické znalosti) mohou získat v průměru o $ 26.64 / hodinu.

Průměrná Assembler a továrník Plat: $ 15,31 / hod

zdravotnický asistent

Zdravotničtí asistenti provádět celou řadu klinických a administrativních povinností v kancelářích lékaři. Úkoly mohou být v rozmezí od pomoci při vyšetření pacientů na schůzek rozvrhování pacientů.

Zdravotničtí asistenti obvykle musí mít maturitu a on-the-job školení, ale není tam žádná požadovaná licence nebo osvědčení. Stejně jako phlebotomist pozic, zdravotnický asistent pozice jsou v současné době na vzestupu.

Průměrná Zdravotnický asistent Plat: $ 15,61 / hod

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *