Europass životopis psaní tipy

Posted on

Europass životopis psaní tipy

Vzhledem k tomu, Evropská unie rozrostla, stále více a více standardů jsou prováděny Evropským parlamentem s cílem zvýšit kvalitu života a přivést ji na určitou úroveň, kdy občané společně žijí a pracují v Evropské unii budou všichni mají stejná práva.

Když budete žádat o poloze uvnitř některého z členských států EU, ať už studují nebo prostě se snaží získat zkušenosti, jedním z nejdůležitějších otázek je, aby bylo možné, aby se vaše znalosti a schopnosti jasně chápán do svého potenciálního zaměstnavatele.

Co je to Europass?

Dne 15. prosince 2004, a to prostřednictvím rozhodnutí č 2241/2004 / ES, Evropský parlament Rada přijala jednotnou transparentní rámec pro kvalifikace a kompetencí založením Europass.

Europass  se skládá z pěti dokumentů: Europass Curriculum Vitae (CV), Europass jazykový pas, dodatek k Europass Certificate, dodatek k diplomu Europass, a dokument Europass Mobility. První dvě formy můžete vyplnit sami, zatímco ostatní tři jsou vyplněny a vydány příslušné organizace.

Vytvoření vašeho Dokumenty

Pokud nechcete mít životopis ještě můžete vytvořit on-line pomocí nástroje pro tvorbu životopisu . Můžete vytvořit motivační dopis s použitím stejného systému. Pokud již máte životopis, můžete jej upravit a nahrát on-line . Budete muset uložit do cloudu nebo exportovat, když budete hotovi.

Můžete použít systém Europass vytvořit znalostní pas a jazykový pas , a přezkoumat dodatek k osvědčení , Europass-mobilita , a dodatek k diplomu bude nutné žádat o pracovní místa v rámci EU.

Europass CV psaní tipy

Vytvoření životopisu je prvním a nejdůležitějším krokem v procesu hledání zaměstnání. Předtím, než  začnete psát  svůj životopis Europass, existuje několik bodů, které byste měli vědět.

Vaše CV Europass je první kontakt s potenciálním zaměstnavatelem, a budete muset upoutat pozornost zaměstnavatele v prvních 10-15 sekund čtení vašeho životopisu. To je jediný způsob, jak se zabezpečit  rozhovor pro danou úlohu . Ale předtím, než začnete psát to, měli byste si sami připomenout několik důležitých kroků:

Příklady přezkoumání , než začnete. Najdete ukázky ve formátu PDF pro každou zemi v EU on-line. Používat je jako vodítko pro vytvoření vlastní životopis.

Vaše schopnosti a dovednosti musí být jasně a logicky prezentovány tak, že vaše zkušenosti budou vyčnívat.  Věnujte pozornost k detailu, protože to je podstata prezentaci. To zahrnuje pravopisné chyby a interpunkci.

Obecně platí, že váš Europass Životopis by měl být stručný.  Obvykle se pro osoby s jen pár let zkušeností, dvě stránky jsou více než dost. Pro profesionály s více zkušeností, můžete napsat Europass CV s více než dvěma stránkami. Pokud žádáte o manažerské pozice, budete muset uvést předchozí zkušenosti podrobněji, včetně důvodů, o tom, proč by se váš potenciální budoucí zaměstnavatel zváží vám nabízí výkonnou plat. V tomto případě je napsat svůj životopis Europass s co největším počtem stran podle potřeby.

Vždy přizpůsobit svůj životopis na popis práce na pozici, o kterou se ucházíte. Zkuste, dokonce upozornit na potenciální kvalifikace, které vlastníte, které jsou požadované ze strany zaměstnavatele. Neleží v životopisu, jako lež může být objevena před nebo v průběhu pohovoru.

Europass CV má standardní logické pořadí, ve kterém se prezentovat své schopnosti a zkušenosti. Budete muset dokončit:

  • Osobní informace
  • Pracovní zkušenosti popis
  • Školení a vzdělávání popis
  • Dovednosti a kompetence popis

Formátování životopisu

Udržujte s navrhovanými písmo a rozvržení životopisu, protože to je standardizován rozhodnutí č 2241/2004 / ES. Vytisknout svůj životopis na bílém papíře, aby se ujistil, že rozložení je správné.

Nezapomeňte, že obsah a podstata vašeho životopisu musí být zřejmé, k potenciálnímu zaměstnavateli během 10-15 sekund čtení. Vzhledem k tomu, byste měli vždy používat krátké věty. Soustředit se na relevantní aspekty svého školení a pracovní zkušenosti, a vysvětlete přestávky ve studiu či kariéře.

Po dokončení psaní životopisu, ujistěte se, že někdo jiný  názor a nechte  ho, aby se ujistil, že obsah je jasné, snadno pochopitelné, a neobsahuje žádné pravopisné chyby.

Mějte na paměti, že v Evropské unii, váš Europass životopis je klíčem k úspěchu v procesu hledání zaměstnání. Stalo se standardní dokument umožňuje použít pro jakoukoliv práci v kterémkoli členském státě Evropské unie, a zároveň usnadňovat to pro uchazeče o zaměstnání a zaměstnavatelů.

Kdy použít životopis Místo Resume

Ve Spojených státech životopis je používán pouze v případě podání žádosti o akademické, vzdělávací, vědecké nebo výzkumné pozice.

Životopis lze použít také žádat o stipendia či granty. V Evropě, na Středním východě, v Africe nebo Asii, zaměstnavatelé mohou očekávat životopis spíše než  životopis .

Zvolit vhodnou ŽIVOTOPISU

Ujistěte se, že vybrat si vitae učebního formátu , který je vhodný pro pozici, o kterou se ucházíte. Pokud žádáte o přátelství, pro  například , nebudete muset obsahovat osobní informace, které by jinak mohly být zahrnuty v mezinárodním CV.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *