Mezinárodní Curriculum Vitae příklad a psaní tipy

Posted on

Mezinárodní Curriculum Vitae příklad a psaní tipy

Pokud jste hledají mimo pracovní Spojených států, být vědomi, že mnozí zaměstnavatelé vás požádá o životopis (nebo „CV“), možná s doprovodnou profilem, spíše než na „životopis“. To může být matoucí, protože v USA životopisu se používají téměř výhradně pro práci v akademickém prostředí , vědeckých oblastí výzkumu, a zdravotnických profesí .

Americké životopisy jsou pověření bázi, s použitím funkční kategorie do seznamu něčí vzdělání, publikace, vyznamenání a ocenění, zkušeností z výzkumu, školení a odborných termínů. Mezinárodní curriculum vitae, i když jsou strukturovány spíš pokračuje s několika důležitými rozdíly.

Mezinárodní Curriculum Vitae Požadavky

V závislosti na zemi, na kterou se ucházíte, můžete být požádáni o poskytnutí osobních údajů, které by bylo nezákonné (z důvodu diskriminace na základě věku a dalších zákonů o zaměstnanosti EEOC ) pro zaměstnavatele vyžádat ve Spojených státech.

Typy informací, které byste mohli potřebovat, aby obsahovat vaše datum a místo narození, státní příslušnost, pohlaví, rodinný stav vašeho / počet dětí a jejich věk, své jazykové schopnosti, náboženství, zdravotního stavu a / nebo vaše číslo pasu. Mnoho mezinárodních zaměstnavatelé vyžadují také kandidáty zahrnout obrázky na jejich životopisy.

Tipy pro psaní mezinárodní životopis

Připravuje mezinárodní životopis bude mít více výzkumu a úsilí, než vypracování USA životopis nebo CV. Naštěstí existují zdroje, které vám mohou pomoci. Zde jsou důležité kroky následovat.

Do vašeho výzkumu : Předtím, než začnete psát svůj mezinárodní životopis, zjistit, jaké jsou zvláštní požadavky jsou pro zemi, na kterou cílíte. Jednou z příčin je dobré VisualCV , který uvádí prvky potřebný nejen pro regiony (Severní Americe, Austrálii a Velké Británii, Evropě, na Středním východě a v Africe, Asii a Jižní Americe), ale také pro některé z jednotlivých zemí v těchto regionech.

Pro informace o konkrétních zemích, je nejlepší, může být jednoduše „Google“ fráze jako „Portugalsko požadavků CV.“

Určete délku Optimální Strana : Různé země mají různé představy o délce životopisů. V Německu a Řecku, pět stránek životopisy jsou běžné; ve Velké Británii, dva je normou.

Rozhodnout o vaší formátu : Většina mezinárodních životopisů, stejně jako v USA pokračuje, jsou strukturovány pomocí obráceném chronologickém formátu , počínaje vaší poslední práci. Nicméně, to může být také účinné použít funkční formát , pokud chcete zdůraznit své dovednosti a znalosti (buď proto, že vám chybí zkušenosti skutečnou práci, nebo proto, že chcete vytvořit významnou změnu v oblasti kariéry).

Zamyslete se nad tónem: V západních zemích, životopisy jsou typicky osobní marketingové dokumenty, kde se očekává, že „houkání své vlastní lesní roh,“ představí profesionální a osobní silné stránky a úspěchy, které vám umožní povznést se nad svou konkurenci. V některých východních zemích, jako je Čína, ale zájemci o zaměstnání se očekává mírnější psát.

Přeložit svůj životopis: I když ne všechny mezinárodní úlohy vyžadují, abyste mluvit jazykem země, kde budete pracovat a bydliště, mnoho dělat. Nejlepší způsob, jak prokázat svou jazykovou kompetenci je převést svůj životopis do jazyka používaného zaměstnavatelem. Pokud pochybujete o své znalosti, mají nativní nebo pokročilé mluvčí zkorigovat svůj životopis přeložený chyby.

Pružina pro profesionální headshot : Pokud Zasláním Vašeho životopisu zaměstnavateli, který vyžaduje fotografii, mají profesionální jeden zaujatý.

Vzorek International CV

To je příklad mezinárodní CV. S ee níže pro více příkladů.

Barry Žadatel
Rua Main, Porto, Portugalsko
barry.applicant@email.com
000.123.4567 (Cell)
Pohlaví: M
Datum narození: 13.srpna 1990, Porto, Portugal
Národnost: Portugalská
Married

PROFIL

Můj kosmopolitní pozadí a analytické podíly v jiných kulturách spolu s vedením několika evropských jazyků, dovolte mi řídit nadnárodní pracovní sílu, které vyžadují sladění různých vnitrostátních přístupů k výkonu umění. Osvědčená vůdce s rozsáhlým zkušenostem v oblasti provozu, výroby a techniky řízení lidských, rychle jsem se přizpůsobit novým výzvám a snadno motivovat výroba projektu konsensu, schvalování, koordinace, financování, stagingu a uvedení na trh.

VZDĚLÁNÍ

Vystudoval historii, Lusiada univerzitě v Lisabonu, Lisabon, Portugalsko
Key kurzu : portugalské historie, středověké historie, renesanční historie, portugalském Explorers, španělské historie, italské historie, dějiny papežství

Odborná příprava ve všeobecném hudebních studií, Gregorian INSTITUT Lisabonu, Lisabon, Portugalsko
tematických oblastí : dějiny hudby, gregoriánský chorál, hudební kompozice, hudební notace, hudební divadlo, symfonický skladatelů, orchestrální hudba

PROFESIONÁLNÍ ZKUŠENOST

Casa da Música koncertní-Hall, Porto, Portugalsko
vedoucí veřejných a stavebních služeb  (09 2017-současnost)

  • Koordinuje a řídí 500 front-of-house, back-of-house, správu, údržbu a marketing personálu.
  • Zahájen nový digitální marketingovou kampaň, která zvyšuje průměrné velikosti publika o 40%.
  • Pod dohledem plánování CZK 1,5M renovaci historických budov areálu.

Casa da Música koncertní-Hall, Porto, Portugalsko
výrobní a provozní ředitel  (duben 2015-srpen 2017)

  • Koordinované Contemporary Music vystoupení vysoce postavených skupin z Velké Británie, Japonska, Afriky a Jižní Ameriky.
  • Vyjednané rentabilní zakázky na novou jevištní osvětlení a audio zařízení.
  • účinně spolupracovala s hlavními sdělovacích prostředků a sociálních médií vlivných ke zvýšení povědomí veřejnosti o koncert halových akcí.

VYZNAMENÁNÍ A OCENĚNÍ

RIBA European Award 2018
Cena Evropské unie za současnou architekturu, 2017
Cenu Asociace muzikantů, 2017

JAZYKY

Portugalsky, anglicky, španělsky, francouzsky a italsky

POČÍTAČOVÉ DOVEDNOSTI

Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) a Adobe Creative Suite

Kulturní zájmy a pohybové rekreace

Historie, hudba, sociologie, psychologie, divadlo, symfonická hudba, tenis a plavání

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *