Koncipientku Náplň práce: Plat, dovednosti, & More

Posted on

Koncipientku Náplň práce: Plat, dovednosti, & More

Asistenti jsou vyškoleni na pomoc právníky v poskytování právních služeb. Mohou pracovat pro právnické kanceláře, korporace, vlády, nebo v jiných prostředích praxe, ale vždy pod dohledem právníka. Asistenti nemohou poskytovat právní poradenství. Nemohou zastupovat klienty u soudu, zřídit soudní poplatky, nebo podepisovat dokumenty, které budou podané u soudu.

Přibližně 285.600 asistenti byli zaměstnáni ve Spojených státech v roce 2016, s 73 precnt z nich zaměstnaných advokátních kanceláří a firem, které poskytují právní služby.

Paralegal povinnosti a odpovědnost

Ne všichni asistenti převzít přesně stejné povinnosti. To do značné míry závisí na tom, kdo pracují pro a jaké právní služby jejich zaměstnavatel poskytuje. Některé úkoly jsou společné, nicméně:

 • Zprostředkování mediace nebo znalec psychodiagnostika v rodinné právo rozvod a záležitosti opatrování
 • Přispívat k přípravě zkušebního v soudním sporu praktikách
 • Poskytování za-the-scenes podporu v soudní síni při slyšení a zkoušek, nebo v rozhodčím řízení, mediace, správní řízení a uzavírání
 • Sepisování právních dokumentů a písemných projevů, včetně oznámení o uložení, předvolání, pohyby, certifikace, smluv, kalhotky, a stížností
 • Vyšetřování skutkové podstaty případu prostřednictvím dotazování klienty a svědků a provádění právního výzkumu judikatury a precedentů
 • Manipulace objev-výměna určitých informací mezi protilehlými stranami k soudu
 • Organizování a řízení soubory, dokumenty a exponáty
 • Podání dokumentů s federální a státní soudy

I když to, co koncipientku  nemůže  udělat, je stanovena zákonem, co můžete udělat, je vysoce závislá na svých zaměstnavatelů. Někteří právníci najít přenést úkoly jednodušší, než ostatní. Hlavním účelem koncipientku je uvolnit čas na právní zastoupení, aby právníci mohou dělat ty věci jen právníci mohou dělat, jako radí svým klientům a objevují se u soudu.

Paralegal plat

Paralegal plat může záviset na mnoha faktorech, včetně zkušeností, vzdělání, praxe životní prostředí a geografické poloze. Ti, kteří pracují pro federální vládu mají tendenci být nejvíce kompenzovány.

 • Střední roční plat: $ 50.940 (24,49 $ / hod)
 • Top 10% ročního platu: Více než $ 82050 (39,45 $ / hod)
 • Dno 10% ročního platu: Méně než $ 31.400 (15,10 $ / hod)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2018

Poznámka : asistenti, kteří pracují pro firmy sídlící v městských oblastech obvykle vydělávají více než ti, kteří pracují v menších městech a venkovských oblastech. Někteří zkušení asistenti se speciálními dovednostmi nebo manažerských povinností mohou získat v šestimístných číslech za rok ve velkých městech, zatímco asistenti entry-level ve venkovských oblastech by mohly získat v sousedství $ 25,000 za rok.

Výchova, vzdělávání, a certifikace

Někteří asistenti mají žádné formální vzdělání. Učí se při práci pod vedením právníků, často za předpokladu, že postavení koncipientku a dalších povinností poté, co sloužil jako právní sekretářka nebo v jiné podpůrné úloze pro určitou dobu. To není vždy případ, nicméně.

 • Vzdělání: Mnoho asistenti mají dvouleté mimořádné míry nebo čtyři roky bakalářské tituly. Mnoho junior vysoké školy nabízejí kurzy vůči koncipientku certifikát.
 • Výcvik: I když nechápu v učebně, asistenti musí mít solidní znalosti právní terminologie, federální a státní pravidla soudního řízení a hmotným právem. Asistenti mohou získat tyto znalosti tím, že pracuje svou cestu až z pozice entry-level s advokátní kanceláři nebo v jiných právních služeb.
 • Certifikace: Tato profese není vysoce regulované, takže má profesního osvědčení může opravdu pomoci práce kandidát odlišit od ostatních žadatelů.
 • Licencování: Velmi málo států má licenční nebo registrační požadavky na asistenti.

Asistenti s bakalářských titulů v koncipientku studií nebo vysokoškolské vzdělání v jakémkoliv oboru v kombinaci s paralegal osvědčení, mají obecně nejlepší kariérní vyhlídky.

Paralegal dovednosti a kompetence

Ne každý je schopen být paralegal. Některé inherentní schopnosti a vlastnosti může mít zásadní rozdíl mezi úspěchem a vyhoření.

 • Organizační schopnosti: asistenti musí mít vynikající organizační schopnosti řídit objemných souborů a exponáty, které mohou číslo ve stovkách pro jeden případ.
 • Komunikační dovednosti: Paralegals musí pravidelně komunikovat s klienty, odborníků, soudních zaměstnanců a zástupců jiných než jejich zaměstnavatelů.
 • Silné výzkumu a psaní: Tyto dovednosti jsou nezbytné pro koncipování spisů, výzkumných memoranda, korespondence a dalších dokumentů.
 • Nervy z oceli: An schopnost zvládat tlak a rýsující se lhůt může být zásadní v některých specialit, které zahrnují velké množství soudních sporů.
 • Schopnost multitaskingu: Jedná se o termín těžké profese, a více případů může požadovat působení v rámci stejných omezenou dobu. Možná budete muset plnit různé úkoly na více než jednom spisu téměř současně, přičemž telefonní hovor na jedné věci, zatímco probíral zkušební exponáty na jiném, a dělat chyby, protože jste zahlceni nebo nepozorný není řešením.

Job Outlook

Zvyšující se žadatelé povzbudily právníky delegovat úkoly dříve vyhrazena pro právníky, vytvářet více příležitostí pro asistenti. Bureau of Labor Statistics předpokládá, že Paralegal pozice se zvýší o 15 procent od roku 2016 do roku 2026, což je mnohem rychlejší, než je průměr.

Tento nárůst počtu pracovních míst může být alespoň částečně přičíst skutečnosti, že právníci mohou projít off více práce pro jejich asistenti při nižší hodinové sazby, než jaké by osobně účtovat za jejich čas, protože klienti odolat vysoké soudní poplatky.

Pracovní prostředí

Asistenti mají tendenci pracovat v tandemu s ostatními pracovníky, jako jsou právníci a podpůrného personálu, tak bytí koncipientku je něco jako lidé profese. Interakce klient je také velmi běžné v některých oblastech práva.

Drtivá většina této práce se provádí v kancelářích, ale asistenti mohou být občas vyzván k účasti na soudním řízení s jejich právního zástupce zaměstnavatelů, nebo cestovat z jiných důvodů, například do spisu nebo shromažďovat informace.

Pracovní rozvrh

Být koncipientku je obvykle pozice na plný úvazek prováděna během běžné pracovní doby, ale přesčasové a večerních hodinách jsou často nutné při termíny tkalcovský stav a studie jsou hrozící, které vyžadují rozsáhlou přípravu.

Jak získat práci

Získat certifikaci

Vezměte Národní Certified právní asistent / Paralegal zkoušku (CLA / CP zkouška) poté, co jste obdrželi váš spolupracovník titul nebo získali certifikát.

VYBERTE specialita

To není neobvyklé pro koncipientku vytvořit specialitu nebo oblasti odborných znalostí po vstupu do firmy v kapacitě entry-level. Mohla získání odborné způsobilosti v některých oblastech prostřednictvím on-the-job školení. Na konci, to může přijít na to, co vás zajímá a jaký druh právních předpisů a povinností, kterou jste nejvíce vyhovuje. Potom můžete ucházet o práci v tomto odvětví.

Připravte se na svůj první rozhovor

Můžete se obrátit na Národní asociace legálních asistentů nebo Národní federace Paralegal sdružení pro více informací o koncipientku kariéry.

Porovnáním podobnou práci

Zájemci o právních profesí také zvážit tyto profese:

 • Nároky Adjuster: $ 65.670
 • Mediator: $ 62.270
 • Právník: $ 120.910

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2018

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *