Tipy pro používání Resume klíčových slov

Posted on

Tipy pro používání Resume klíčových slov

Životopis klíčová slova jsou velmi důležité, aby vám pomůže dostat svůj životopis všiml ze strany zaměstnavatelů. Tím, včetně klíčových slov v životopisu a motivačního dopisu, budete zvýšit své šance na přistání pohovoru.

Klíčová slova jsou slova nebo krátká slovní spojení, které se vztahují ke konkrétním požadavkům na práci. Jsou to dovednosti, schopnosti, pověření a vlastnosti, aby manažera hledá v kandidát.

Když manažera dívá přes hromadu životopisů, on nebo ona prověřuje všechny životopis najít tato klíčová slova. Mnoho firem i pomocí automatických systémů sledování žadatele (ATS), známé také jako systémy řízení talentů, pro screening kandidátů na pracovní příležitosti.

Jedním ze způsobů, ATS prací je odstranit životopisy, které chybí některá klíčová slova. V případě, že software nebo manažera nezjistí žádné z klíčových slov ve svém životopisu nebo průvodního dopisu, vaše aplikace může dostat vyhodili. Vložením slova ve svém životopisu nebo průvodním dopisem, bude demonstrovat, na první pohled, že jste fit požadavky na pozici.

Druhy životopis Klíčová slova

Váš životopis na klíčová slova by měla zahrnovat konkrétní pracovní požadavky, včetně svých schopností, dovedností, příslušných pověření a dřívějších pozic a zaměstnavatelů. V podstatě, klíčová slova by měla být slova, která na první pohled ukáží manažera, že jste dobrou volbou pro tuto práci.

Například, na základě zkušeností, kandidát pro zaměstnaneckých benefitů vedoucí pozici by mohl použít následující resumé klíčová slova:

 • Plány zaměstnaneckých požitků
 • dávky zdravotní péče
 • Benefit politika

Zástupce zákaznické služby by mohly zahrnovat:

 • Služby zákazníkům
 • Systém sledování zákazník
 • Počítačové dovednosti
 • Objednat vstup zkušenosti

Tipy pro vyhledávání klíčová slova
Review nabídek práce, které jsou podobné pozice co vás zajímá a hledají slova začlenit do svého životopisu. Hledání pracovních nabídek, které odpovídají své pozadí nebo zkušenosti a skenování pro módní slova. Klíčová slova nebo fráze budou sypané celém seznamu pracovních míst a v „kvalifikace“ a „odpovědnost“ sekcí. Začlenit populární klíčová slova do svého životopisu.

Také zkontrolovat webové stránky společnosti možných klíčových slov. Využít klíčová slova, která společnost používá k popisu sama prokázat, že jste dobrou volbou pro ně. Možná zjistíte, tento jazyk na „About Us“ webové stránky společnosti, nebo v zaměstnání výpis sám. Například v případě, že společnost identifikuje jako „kreativní“, můžete svůj životopis začlenit „tvůrčí“ a „tvořivost“. Je důležité aktualizovat klíčová slova z vašeho životopisu, aby bylo zajištěno, že odpovídají jazykem společnosti.

Tipy pro používání klíčových slov svůj životopis

Buď konkrétní. Obsahovat klíčová slova, která jsou, jak úzce souvisí s konkrétní práci, jak je to možné. Čím více soustředěný a specifický jste ve vašem jazyce, tím větší je šance, budete muset ukázat, že jste dobrý zápas a získat vyzvednout obnovení skenovacího softwaru.

Vím společnosti hodnotové propozice. Hodnotová propozice společnosti je to, co ji odlišuje od konkurence. Ujistěte se, že klíčová slova váš životopis a vaše zkušenosti jsou formátovány tak, aby odrážela značky společnosti. Pro další klíčová slova nebo fráze jsou důležité pro firmy, přejděte na stránku LinkedIn společnosti vidět, jak popisovat sebe. Také se ujistěte, aby klikali na profilech zaměstnanců společnosti a hledat pro podobné pozice, které se ucházíte, aby věnovala zvláštní pozornost tomu, jak to označuje za hodnotné členy společnosti.

Použití jako mnoho klíčových slov, jak je to možné. Ujistěte se, že jste se dotkl většiny, ne-li všechny, klíčová slova, která jsou relevantní pro každou pozici. Samozřejmě, nepoužívejte dovednostní klíčové slovo, pokud nemáte tuto dovednost. Začlenit co nejvíce vhodných klíčových slov je to možné, že vám pomůže odpovídají své kvalifikaci na práci. Nicméně, musí být klíčová slova odpovídající a proudí bez problémů po celou dobu vašeho životopisu. Jinými slovy, nepřehánějte to.

Promíchat klíčová slova. Zahrnují kombinaci různých typů klíčových slov, včetně měkkých dovedností, hard skills, průmyslu módní slova, certifikace a další. Použitím širokou škálu klíčových slov ukáže, že máte k dispozici všechny různorodých kvalit potřebných pro tuto práci. Také životopis software pro skenování společnosti by mohly být naprogramovány pro určité klíčové slovo, takže si budete chtít, aby zahrnovala synonyma klíčových slov. Například můžete mít „developer“ jako klíčové slovo na svůj životopis, ale společnost používá „tvůrce“ místo.

Při použití více verzí klíčových slov a frází, váš životopis bude mít větší šanci dostat zvedl pomocí skenovacího programu.

Vložte klíčová slova po celém světě. K tomu, aby zaměstnavatel nebo skenovací program nalézt klíčová slova, posypeme klíčových slov v celém svém životopisu. Ty by mohly začlenit tato slova do své souhrnné životopis prohlášení, posledních popisů pracovních míst, v části kvalifikace svůj životopis, a jakékoliv jiné části vašeho životopisu, který se zdá vhodné. To může být také dobrá taktika umístit nejdůležitější klíčová slova v vyhrazené „klíčové kompetence“ stůl na začátku svého životopisu, hned po stránce s přehledem životopis prohlášení.

To pomůže klíčových slov „pop“ na stránce.

Přezkoumání Resume Příklad

Tento příklad obsahuje klíčová slova v části „klíčové kompetence“, stejně jako v popisy pro každou pozici.

Geoffrey Gold
1234 Spruce Hills Parkway
Milwaukee, WI 53205
555-555-5555
ggold@email.com

kvalifikace Shrnutí

Cost-vědomé a analyticky vychytralý  odměn a benefitů Manažer  nabízí 10 let znalosti optimalizace přínosů programů pro velké zaměstnavatele v odvětví zpracovatelského průmyslu.

Základní kompetence : Výhody pro správu, rozvoj Benefit Policy, Employee Retention strategií řízení HR souborů, proces hodnocení a zlepšení finanční analýzy a prognózy

Profesionální zkušenost

XYZ vyrábět korporaci, Milwaukee, WI
odměn a benefitů Manažer , 02/2013-současnost
Leverage hluboké znalosti současných kompenzačních a mzdových struktur strukturovat a realizovat nákladově efektivní výhody balíčků pro 1200 člen pracovní síly. Režie pracovníci 5 HR asistentů při sdělování informací výhody, politiky a postupy pro personál.

 • Re-source poskytovatele primární zdravotní péči, což snižuje náklady na programu o 57%.
 • Pilně zajistit firemní shodu se všemi, jimiž se řídí federální a státní předpisy.

UNITED VÝROBA, Milwaukee, WI
odměn a benefitů Specialista , 06 / 2008-02 / 2013
Dovedně klasifikován nových zaměstnanců pro určení a iniciovat programy dávek. Vzdělaní pracovníci v dostupných výhodách a aplikačních procesů; sestaveny a distribuovány zprávy dávek.

 • Hrál zásadní roli při zajišťování výkonných buy-in pro novou kompenzační strukturu, která zvýšila rychlost o způsobilosti zaměstnance k dispozici výše dávek.
 • Vytvořil účinný způsob pro správu souborů, který odstraněny závažné recordkeeping nevyřízených do šesti týdnů od počátečního náboru.

Vzdělávání a pověření

Spolupracovník titul v řízení lidských zdrojů
WISCONSIN Indianhead Technical College, Ashland, WI

Technické proficiencies : Microsoft Office Suite (Advanced Excel, Word, Access, PowerPoint) a softwaru PeopleSoft řízení kompenzace

Pomocí klíčových slov v průvodní dopis

Ty by měly obsahovat klíčová slova v průvodní dopis v případě váš průvodní dopis je skenován. I když je průvodní dopis není screening pomocí programu, budete mít lepší šanci na získání vybrán na pohovor jako kvalifikovaného kandidáta v případě, že klíčová slova a fráze jsou uvedeny v celé průvodního dopisu.

Obsahovat klíčová slova v těle Vašeho dopisu, ujistěte se, že odpovídají na nejdůležitější klíčová slova a dovednosti uvedené v práci výpis. Účinný způsob, jak to udělat, je popsat své příslušné dovednosti a úspěchy v odrážkami, klíčové slovo-naložený prohlášení ve druhém nebo třetím odstavci Vašeho dopisu. Pomocí klíčových slov strategicky v průvodní dopis, budete moci přesvědčit manažera, aby se vážně pozornost jeho doprovodné životopisu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *