Pokyny o tom, jak se stát Teacher

Posted on

 Pokyny o tom, jak se stát Teacher

Učitelé pomáhají svým studentům učit se a aplikovat koncepty na širokou škálu témat, včetně matematiky, společenských věd, umění, hudba, jazyk umění a vědy. Pracují ve veřejných a soukromých škol, pomáhá dětem získat dovednosti, které jim umožní řešit problémy a rozvíjet kritické myšlenkové pochody.

Máte, co to znamená být učitelem? Pokud jste zaměřením na vzdělávání, budete absolvovat s hard skills, které je třeba poučit děti, ale úloha učitele je složitá. To vyžaduje dovednosti a vlastnosti, které nebudou učit ve škole. Tito jsou známí jako měkkých dovedností. Buď jste se narodili s nimi, nebo budete muset vyvinout někde na cestě.

Chcete-li být efektivní učitel, mezi vaše vlastnosti musí být tvořivost a citlivost k potřebám dítěte. Musíte mít také vynikající organizační, poslech a ústní komunikační dovednosti. Kromě toho je třeba schopnost motivovat děti, a oni i jejich rodiče musí najít jste důvěryhodný a trpěliví.

Posoudit, zda máte tyto měkké dovednosti, nebo pokud jste ochotni udělat společné úsilí k jejich rozvoji. Máte-li vlastnit vlastnosti potřebné k dosažení úspěchu v této oblasti, je čas posunout dopředu a zjistit, co je třeba udělat, aby splňovaly požadavky na vzdělání se stát se učitelem.

Vzdělávat pedagogy

Kterou cestou se vzít do učitelské kariéry bude záviset na několika faktorech. Patří mezi ně, zda chcete naučit ve veřejné nebo soukromé školy, kde chcete pracovat, jaký stupeň chcete, zda chcete naučit speciální vzdělávání studentů a oblasti, ve kterých chcete specializovat, pokud existuje. Úroveň vzdělání, které jste předtím dosáhli, a to ať už máte bakalářský titul, bude také dělat rozdíl.

  • Public nebo Private School?  Učitelé veřejných škol pracují kdekoli ve Spojených státech, musí mít alespoň bakalářský titul. Učitelé soukromých škol často potřebují jeden stejně. To obvykle trvá čtyři roky získat jeden.
  • Kde chceš pracovat?  Stav, ve kterém chcete pracovat by mohly stanovit své požadavky, zvláště pokud nechcete, aby se vysokoškolské vzdělání v oboru vzdělání a namísto major v jiném subject.Traditionally, jeden musel získat bakalářský titul ve vzdělání získat oprávnění v jakémkoliv stavu , Většina států, nyní jsou o něco pružnější a změnili své požadavky na udělování licencí, aby tituly v ostatních velkých společností. Ti, kteří jdou touto cestou mohou i nadále potřebovat k dokončení vzdělávání učitelů v kurzu.
  • Co Level Grade Do chcete učit? Budete se zapsat do vzdělávacího programu specifické pro požadovanou úroveň stupně: předškolního vzdělávání (obvykle předškolního až 3 stupně), základní vzdělávání (mateřská škola přes stupeň 6), nebo druhého stupně základních škol (stupně 7 až 12) učitelé .Elementary škol pokrývají širokou rozsah učiva ve třídě a jejich výcviku odráží to. Zatímco ve škole, se naučí, jak se naučit mnoho předmětů včetně jazykových umění, matematiky, vědy, umění a hudbě. Ti, kteří jsou školení pro kariéru v sekundárním vzdělávání zaměřením na jednoho.
  • Vy chcete učit pravidelným nebo speciálním vzdělávání studentů? Chcete-li pracovat s žáky, kteří mají zvláštní potřeby, je třeba přijmout specializovaná školení. Často je zdlouhavější než příprava na pravidelné pedagogů.

Kromě toho se zapsal do tříd, které se týkají způsobů výuku předmětu, nebo v případě ctižádostivé učitele základní školy, několik předmětů, studenti na vzdělávacích programech pro učitele musí také brát v odborné vzdělávací kurzy. Mohou zahrnovat tříd s tituly jako pedagogické psychologie, americký vzdělávací systém, vzdělávací technologie, a filozofie výchovy.

Pole vzdělávání je součástí každého vzdělávacího programu pro učitele. Možná víte, jak „studentské učení.“ Během této praktické zkušenosti s učením, budete trávit čas ve třídách pracují pod dohledem zkušeného učitele.

Při výběru vzdělávacího programu učitelů, podívejte se na ten, který je akreditován buď Národní rady pro akreditaci vzdělávání učitelů (NCATE) nebo vzdělávání Akreditační rady předmětů. Dělat to pomůže zajistit, že program vás připraví pro splnění požadavků vašeho státu je licenční.

I když nebudete potřebovat magisterský titul, aby si své učitelské licence, může být nutné, kdo ji udržet. Některé státy požadují, aby dostanete svou absolvent titul ve stanoveném časovém rámci. Existují dva typy vzdělávacích programů master-úrovni. Jedním z nich je určen pro certifikované učitele, kteří chtějí nebo potřebují pokročilého stupně. Druhým typem programu je zaměřena na studenty, kteří nejsou certifikované učitele, ale mají bakalářské tituly v ostatních velkých společností.

Dostat se do vzdělávacího programu Učitelství

Obvykle budete vstoupit do vzdělávání učitelů programu bakalářské úrovni po absolvování vysoké školy na dva roky. Většina škol vzdělávání požadovat, aby studenti platit pro tyto programy během svého druhého ročníku, po dokončení další vysokoškolské ročníkové práce. Někteří také stanovit, že si studenti volí druhý major. Sekundárního vzdělávání obory často dvojí hlavní oblasti vzdělávání a jsou předmětem hodlají vyučovat.

Požadavky na přijetí na postgraduální programy se liší v závislosti na tom, zda jejich studenti jsou certifikovaní učitelé nebo ty, kteří nemají žádné zkušenosti. Mohou zahrnovat minimální stupeň průměr bodu, bakalářský svobodných umění kurzu, referenční dopisy, osobní prohlášení, a rozhovor.

Jak se k nám licencí

Pokud se chcete učit na veřejnou školu kdekoli ve Spojených státech, budete potřebovat licenci, někdy nazývá certifikace. Mající jeden není podmínka zaměstnání ve většině soukromých škol, nicméně.

Jednotlivé státy stanovit požadavky na udělování licencí, ale často obsahují, kromě bakalářského stupně, absolvování základní zkoušku dovedností. Některé státy spravovat své vlastní zkoušky, ale mnohé použít praxe, kterou Educational Testing Service (ETS) spravuje.

I když nemusíte magisterský titul, aby se stal licencovaným, některé státy vyžadují, kdo udržovat licensure. Můžete také třeba vzít kurzy dalšího vzdělávání, aby udržel krok s profesionálním rozvoji.

Licenční požadavky se liší v celé zemi, takže je třeba zkoumat požadavky každého jednotlivého státu. The University of Kentucky Pedagogické fakultě udržuje stav-by-státní návod k certifikaci učitele .

Tam je často reciprocita mezi státy, takže pokud splňují požadavky na udělování licencí v jednom, bude obvykle moci získat oprávnění v jiné zemi. Opět zkontrolujte oddělení vaší státu vzdělání.

Získání Váš první výuku práce: Co vás dělá konkurenční kandidáta

Než se nadějete, budete připraveni se podívat na první učitelské práci. Zajímá vás, jaké vlastnosti zaměstnavatelé chtějí v učitel? Chcete-li vám představu o tom, zde jsou specifikace najdete v oznámení o zaměstnání z různých zdrojů:

  • „Demonstruje znalosti věkově vhodné přístupy k učení, dovedností, znalostí, zájmů a kulturního dědictví“
  • „In-hluboké znalosti pojmů a dovedností v souvislosti s konkrétní oblasti obsahu“
  • „Schopnost efektivně využívat technologie jako učební pomůcku“
  • „Prokázal schopnost udržovat bezpečné prostředí pro výuku prostřednictvím dobře obhospodařovaných třídách“
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *