New Job Oznámení Letter Klientům

Posted on

 New Job Oznámení Letter Klientům


Opouštět svou práci a zároveň zachovat vaše klienty budou vyžadovat velké písmeno a ještě lepší načasování. Psaní oznámení dopis o vaší nové pozice je bezpochyby vzrušující úsilí. Máte-li doufat, aby svým klientům spolu, soustředit na obsah Vašeho dopisu, optimální načasování, a následná opatření. Přečtěte si o to zjistit, jak donutit všechny tři.

Vezměme si, jak váš zaměstnavatel oznamuje News

Váš nový zaměstnavatel může chtít oznámit vzrušující novinku v sekci místních novinách je „vlivní a mocní“, na svých internetových stránkách, v bulletinu, nebo na sociálních sítích. Pokud jste v průmyslu, který se opírá o klienta doporučení, pak budete chtít, aby svým klientům s sebou. Takže vyhnout blindsiding jejich vyhlášením zprávy před tím, než jej slyšet z jiného zdroje.

Poraďte se se svým novým zaměstnavatelem předem, pokud mají v úmyslu zveřejňovat zprávy. Pokud ano, zjistit, kdy a jak se to stane. Pokud by předchází plánované datum oznámení, požádejte je, aby odložit, dokud jste informovali své klienty. Řekněme, že nechcete riskovat ty obchodní vztahy. Pokud se jejich Pointa je v sázce, bude vaše nová společnost pravděpodobně předloží k tomuto přání.

Vaši kolegové mohou být největší hrozbou pro udržení věci pod pokličkou. Aby se zabránilo někoho nevědomky zjištění, informovat své klienty do 24 hodin od výpovědi. Váš dopis už by měl být připraven jít.

Neaktualizují LinkedIn až poté, co jste začali. Ve skutečnosti, jen říct, vaše nejvíce důvěryhodné členy rodiny a přátele, aby se zabránilo public relations krize. Nechcete-500 uživatelé Facebooku probouzí do zpráv, jen proto, že strýček Bill nemůže rozluštit mezi aktualizace stavu a soukromé zprávy.

Vytvořte časovou osu pro vyhlašování

Aby byl zajištěn hladký přechod a geniální odchod, zarovnání oznámení strategii, která z obou svých bývalých i nových zaměstnavatelů. Váš exit strategie by měla vzít v úvahu tři věci. Váš dopis by měl obsahovat tyto tři položky na minimum.

  1. Informovat své klienty do 24 hodin vyzývajícího
  2. Řekněte klientům datem účinného
  3. Nabízíme vděčnost za partnerství

Použijte formální tiskové písmeno nebo tiskové prohlášení o obchodních sdělení. Používání sociálních médií, LinkedIn a neformální e-mail informovat přátele, rodinu a další potřebné stranám, které nejsou přímo vázány na svých podnikatelských aktivit.

Napište Efektivní dopis své klienty

Být profesionální, pozitivní a laskavý ve svém dopise, poděkujete bývalého zaměstnavatele a stávající klienty za roli, kterou hrál ve vašem úspěchu. Poté vyjádřil optimismus na vzrušující budoucnost v obchodě. A konečně, ať vaši zákazníci věděli, kdy bude oficiálně začít, aby mohli odpovídajícím způsobem připravit na změny.

Vaši klienti budou také vědět, co může očekávat. Co, pokud vůbec něco, se bude měnit o podnikání s vámi? Nebo, jsou-li zůstat se svým bývalým zaměstnavatelem, kdo převezme svůj účet?

Příklad ohlášením New Job

Níže je uveden příklad nových pracovních ohlášením, že marketing manager může poslat svým klientům.

Předmět: Nová pozice Oznámení

Vážený Kontakt Jméno,

Jsem nadšený, oznámit, že jsem se připojil NEWMarketing a začne 7. srpna Jsem tak vděčný za šest krásných let na OLDMarketing a pro základní roli jste hrál v mém úspěchu. Zvu vás, abyste se mnou v této vzrušující novou kapitolu pokračovat v oboustranně výhodné partnerství. Ty by mít stejné odhodlání a obětavost ode mne, s další podporou špičkové agentura se stovkami úspěšných kampaní, které se obrátil značky svých klientů do známými jmény.

Jsem přesvědčen, že tato změna mi umožní větší autonomii a čas, aby vám sloužit ve všech svých marketingových aktivit a cílů. Nicméně, pokud se rozhodnete pro pobyt s NEWMarketing, Laura Marks bude váš nový prostředek začíná 7.srpna.

Neváhejte oslovit s případnými dotazy a vím, že budu dělat vše pro to, aby se to hladký přechod.

S pozdravem,

John Stewart

john@newmarketing.com
123 Park Street
Anytown, USA
(800) 123-4567

Uspořádat další setkání

Nyní, když jste oznámil zprávu na vaše klienty, že je čas na navazující schůzce – telefonicky nebo face-to-face -to aktivovat pre- a strategii po odjezdu pro hladký přechod. Pokud se ještě nerozhodli, jak budou postupovat, pokud jde o možnost partnerství, připravit prodejní hřiště pro jednání.

Napsat podrobný seznam všech způsobů, kterými jste pomohli, aby se firma úspěch. Z vítězných kampaní, které spearheaded a příjmy vám přinesli zákazníkům high-kalibru jste zajištěné, ujistěte se, že každý příspěvek je zde. Musíte přesvědčit své klienty, které jsou rozhodující pro jejich úspěch. Tak, aby předložila tyto dovednosti a vlastnosti, které vás odlišuje od zbytku obalu.

Pokud se rozhodnou zůstat s vaší bývalé společnosti, neberte to osobně, protože pohodlí, může být důvodem, proč. Uvědomte si, že nic není konečný. Mohou chtít, aby vás najmout v budoucnu. Takže, zajistí hostům příjemný odklon, který končí v pozitivním duchu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *