5 způsobů, jak pracovat z domova šetří peníze

Posted on

 5 způsobů, jak pracovat z domova šetří peníze

Při práci z domova není bez počátečních nákladů, mnohé z těchto nákladů mohou být hrazeny z úspor, které pracují z domova přináší. Dokonce i když jen telecommute na částečný úvazek, můžete ušetřit nějaké peníze. Takže pokud uvažujete o přechodu z kancelářského života domova, zde jsou některé oblasti, kde si můžete trochu zelené věci uložit.

dojíždění

Pokud v současné době vzít veřejnou dopravu do práce, budete okamžitě všimnete více peněz v kapse, když nemáte vyložit, měsíční nebo denní náklady komutace. I když, pokud jste z domova na částečný úvazek, úspora nákladů veřejné tranzitní by mohla být zničena měsíční slevu na plný úvazek dojíždějící mohou dostat

Pokud se budete řídit práci, vaše úspory mohly být větší, ale ne okamžitě nápadné. Nejenže z domova ušetřit peníze na plyn, snižuje počet mil na svém voze. To zase znamená menší náklady na údržbu a opravy, a to by mohlo snížit vaše auto pojištění plateb

Péče o děti

Ne všechny maminky práce-at-home ušetří peníze na péči o dítě od domova, ale mnoho vůle. Ačkoli několik WAHMs s Práce z domova pracovních míst, mohou vystačit s žádným péči o děti, práce-at-home maminky často podaří pracovat na plný úvazek s pouze na částečný úvazek péče o děti.

Čas jsou peníze

To se projevuje v milion různými způsoby pro každého z nás. Work-at-home maminky rozhodně nemají neomezenou dobu. Ale při práci mimo domov, máme tendenci používat více Timesavers, které obvykle stojí extra. Několik způsobů, jak můžete ušetřit peníze:

  • Dobrovolnictví ve škole vašeho dítěte, spíše než utrácet více na dobročinnosti.
  • Vaření více z čerstvých surovin, což znamená méně objednání nebo pomocí drahé upravené potraviny.
  • Provádím drobné Údržba sami.
  • Nakupování v okolí za nejlepší řešení pro probíhající výdaje, jako je pojištění, telefon, kabel, atd

Jídlo

Samozřejmě, že budete jíst při práci z domova. Ve skutečnosti, pokud si nedáte pozor, můžete jíst víc! Ale nebude platit zdaleka tolik. Náklady na přípravu své vlastní obědy je výrazně méně než jíst ven každý den. A to je obecně lepší pro vás taky. Pokud se vám líbí zbytky, možná zjistíte, že dělat něco navíc při večeři, je vhodný způsob, jak mít vždy oběd připravený.

To samé platí i pro kávu nebo čaj. Udělat celou banku za méně než náklady na pohár v kavárně, která usnadňuje marnotratnost na gurmán

Oblečení

Budete potřebovat méně Společenská (a drahé), oblečení při práci z domova. Když musíte mít jinou práci, vhodné oblečení pro každý den v týdnu, a to nejen to bude stát víc, ale to téměř trvá některé kreativity z nákupu oblečení. I nyní výzvu na nákup několika pružných předmětů, které mohou být smíšené a uzavřeno pro obě parádnice i neformální příležitosti.

Také oblečení máte dostat menší opotřebení, obuv, zejména. (I jim téměř nikdy nosit, když jsem pracovat.)

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *