Co je třeba zahrnout do těla sekce průvodním dopisem

Co je třeba zahrnout do těla sekce průvodním dopisem

Psaní průvodních dopisů je nikdo nejoblíbenější částí procesu hledání zaměstnání, a tělo dopisu je ta nejtěžší část. To je místo, kde se snaží zachytit manažera pozornost a zdůraznit své jedinečné předpoklady pro tuto práci – bez opakování stejného přesné informace, které jste součástí na svůj životopis.

Jaký je tělo průvodní dopis?

Tělo průvodní dopis je část dopisu, který říká manažera jakou pozici se ucházíte a proč zaměstnavatel byste měli vybrat na pohovor. Budete prodávat svou kandidaturu pro čtenáře, takže je důležité, aby se konkrétní informace o své kvalifikaci, které se vztahují k poloze.

Tato část průvodní dopis obsahuje body, kde si vysvětlit, proč máte zájem a kvalifikaci pro práci, pro kterou se ucházíte. Tyto přesvědčivé body jsou určeny přesvědčit osobu čte dopis, že jste dobrou volbou pro danou pozici.

Úspěšné motivační dopis vám vyhraje rozhovor, takže je důležité, aby byl přesvědčivý a ukázat manažera, že jste silný kandidátem pro tuto práci. Manažera stráví sekund kontrole vašeho dopis nebo e-mailovou zprávu, což znamená, že nemáte moc času připojit se zaměstnavatelem a aby pozitivní dopad.

Co je třeba zahrnout do každého odstavce

První odstavec

První odstavec Vašeho dopisu by měla obsahovat informace o tom, proč píšete. Zmínit o pozici, kterou se ucházíte, a kde jsi viděl záznam. Obsahovat jméno kontaktu, pokud máte jeden.

Middle Odstavce

V další části průvodní dopis by měl popsat, co můžete nabídnout zaměstnavateli. Udělat silné spojení mezi vaší kvalifikaci a požadavky na pozice. Zmínit konkrétně, jak vaše dovednosti a zkušenosti odpovídají práci, kterou se ucházíte. Použít několik kratších odstavců nebo odrážkový seznam vašich kvalifikací spíše než jeden velký blok textu. Díky tomu bude snadné pro čtenáře, aby rychle skenovat a absorbovat tyto důležité informace.

poslední odstavec

Uzavírat průvodní dopis poděkováním zaměstnavatele pro posouzení vás pro danou pozici. Obsahovat informace o tom, jak budete sledovat, pokud máte kontaktní informace na manažera, aby tak učinily.

Co jiného je třeba zahrnout ve svém dopise

Zbytek dopisu je také důležité. Budete muset uvést své kontaktní údaje, které jsou uvedeny v horní části dopisu písemně dopisem nebo pod svým podpisem v e-mailové průvodní dopis.

Váš dopis musí také obsahovat profesionální pozdrav, profesionální uzavírání a svůj podpis. Budete podepsat své jméno na tištěných průvodního dopisu. Pokud nahrajete nebo e-mailem průvodní dopis, bude váš podpis být vaše jméno napsané.

obsahovat klíčová slova

To je zvláště důležité v případě, že jste odesláním průvodní dopis a životopis do online výpisu. Dostat přes sledovací žadatel systému a skutečné lidské bytosti, průvodní dopis bude muset obsahovat správná klíčová slova. Chcete-li najít to, skenování práci výpis pro klíčová slova související s dovedností a kvalifikace.

Psát zvyk průvodním dopisem Pokaždé

To je v pořádku začít s šablony průvodní dopis, ale budete chtít přizpůsobit svůj průvodní dopis pro každou roli. Obsahovat podrobnosti, jako je, jak jste se dozvěděl o práci, proč jste velký zájem o roli, a proto vám vaše zkušenosti, dovednosti a kvalifikaci, aby ideální kandidát.

Když jste Emaily průvodní dopis

Pokud jste e-mailem průvodní dopis, seznam své kontaktní údaje po vaší zadali jméno, místo na horní části dopisu.

Krátké a sladké je Fine

Necítí potřebu jít dál a dál. Tři dobře napsané body, které zdůrazní vaše zkušenosti a činí váš případ je lepší než dlouhého dopisu, který nikdo nebude číst.

Usilovat o přirozeného jazyka

Zatímco pokračuje být nutně o něco více k věci, že se snažíte nalákat manažera, a to znamená nechat váš přirozený šarm a nadšení prosvítat. Přemýšlet o tom, co by vám posadit a vzít v úvahu, pokud jste četli tento průvodní dopis. Co by se inspirovat, aby vám zavolal na pohovor?

Zkorigovat a korekturu znovu

Nikdy nemůže být řekl dost: Have důvěryhodného přítele zkorigovat průvodní dopis, než ho poslat dál. Dokonce i profesionální redaktoři chybět chyby v jejich vlastním psaní. Získat druhou sadu bulvy na průvodní dopis, než kliknete na „odeslat“ nebo „právo“.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *