Jak podat výpověď z práce z osobních důvodů

Posted on

Když je potřeba, aby odstoupil z práce z osobních důvodů, může být obtížné vědět, jak informovat svého zaměstnavatele, a kolik informací chcete sdílet.

Překvapivě, nemusíte nutně muset poskytnout informace ke svému zaměstnavateli. Například, můžete jednoduše říci, že jste opustil z osobních důvodů nebo rodinných důvodů.

V jiných případech může chcete dát důvod. Například, pokud odcházíte z důvodu nemoci rodiny, nebo se chystáte být pobyt-at-home rodiče, můžete sdílet. Pokud byste chtěli, aby svého zaměstnavatele s důvodem pro vaši rezignaci, existuje několik dobrých důvodů, proč můžete sdílet opustit v pozitivním duchu.

Který vám pomůže orientovat se v procesu, zde je několik rad, jak odstoupit, jak říci svému šéfovi, a jak zůstat v dobrém vztahu se společností poté, co opustí.

Kolik informací sdílet

To může být těžké vědět, kolik sdílet se svým zaměstnavatelem o tom, proč odcházíte.

Tip : Pokud jste vůbec znepokojeni sdílet své důvody, jednoduše říci, že jste opustil z osobních důvodů.
To bude demonstrovat svému šéfovi, že nejste opouští, protože nejste spokojeni s firmou.

Pokud si myslíte, že byste mohli znovu použít pro práci ve společnosti, jakmile jsou vaše osobní problémy vyřešeny, může poskytnout trochu více detailů. Například, pokud jste odstoupil, protože se bude pobyt-at-home rodič po dobu několika let, můžete to vysvětlit svému šéfovi.

Pokud jste skutečně odstoupí, protože nejste spokojeni s vaší prací, nechoďte do podrobností o tom. Chcete-li udržovat dobré vztahy se společností (a svého nadřízeného), takže je můžete použít jako referenci. V tomto případě můžete použít vágní jazyk, který je opouští z osobních důvodů.

Sdílení důvod odchodu – Or Not

Kdy odstoupil z osobních důvodů, chcete vždy poraďte se svým šéfem první osobně, pokud je to možné. Můžete se rozhodnout, zda chcete nebo nechcete, aby mu poskytl osobní údaje o tom, proč jste opustil během konverzace.

Po rozhovoru se svým nadřízeným, navázat s rezignace dopisu svým šéfem, stejně jako zástupce lidských zdrojů. Můžete si vybrat, kolik sdílet s lidskými zdroji, o tom, proč odcházíte, ale vysvětlit, že jste opustil z osobních důvodů, a obsahovat údaje o tom, kdy budete opouštět. Pokud je to možné, nabídnout pomoc během přechodu. Jen si vzpomeňte na obou písmen, aby se nedostala příliš-rozvláčný; Chcete-li zachovat dopis krátký.

Pokud si nejste jisti, jak psát svůj dopis, je to v pořádku používat ukázkové rezignaci dopis jako výchozí bod pro své vlastní dopisem nebo e-mailem.

Rezignace Dopis z osobních důvodů

Zde je příklad rezignace e-mailu z osobních důvodů. Také přezkoumat další vzorové dopisy a s a bez důvodů odchodu svou práci.

Subject Line: Rezignace – Linda Evangelista

Dear Mark,

Chci vám oznámit, že budu rezignovat z osobních důvodů, efektivní 27.září 2019.

Velice oceňuji podporu a vedení jste mi poskytl během svého času se společností ABC. Můj čas pracovat s firmou byl cennou součástí mé kariéry, a jsem vděčný za příležitosti, které nabízí, aby mi během mého působení zde.

Pokud existuje vůbec něco, co můžu udělat, aby pomohl s přechodem, prosím dejte mi vědět. Budu k dispozici také prostřednictvím telefonu a e-mailu, jestli můžu nějak pomoci.

S pozdravem,

Linda
Email
Telefon

Jiné způsoby, jak odstoupit od Job

I když nejlepší způsob, jak odstoupit, je informovat svého zaměstnavatele osobně a pak navazují oficiální rezignace dopis, někdy i osobní záležitosti přijít rychle a jste nucen odstoupit ve spěchu.

Když tam jsou polehčující okolnosti, možná budete muset rezignovat na telefonu nebo poslat e-mailovou zprávu. Nicméně, tito nejsou profesionální způsoby, jak zacházet s rezignaci. použít pouze tyto metody v nouzových situacích.

V ideálním případě byste měli dát svému zaměstnavateli alespoň dva týdny všimnete, když odstoupil. To je přijat profesionální a zdvořilé chování na pracovišti. Nicméně, v některých případech, budete muset dát méně oznámení, ale pouze to, jestli je to naléhavé. Vždycky chcete dát lidem tolik času jak je to možné přizpůsobit ke svému odchodu.

Zůstat pozitivní, zatímco Vy Moving On

Je to klíč, který je pozitivní, když diskutujeme o firmu a vaše práce. Na tom není nic získat tím, že je negativní, a vše, co ztratit.

Po silnici, Váš zaměstnavatel může mít sloužit jako reference pro vás, nebo budete chtít doporučující dopis od něj. Také nechcete, aby to, co říkáte o svého zaměstnavatele k ohrožení budoucích pracovních příležitostí, pokud se rozkřikne, že jste negativní.

I když budete nenávidět svou práci, nenávidím společnost nebo plat je hrozné, neměli byste zmínit nic z toho ve svém dopise nebo konverzace se svým šéfem.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *