Tech Práce: Práce v oblasti informačních technologií (IT)

Posted on

Tech Práce: Práce v oblasti informačních technologií (IT)

Explozivní růst počtu pracovních míst v průmyslu informačních technologií začala před téměř dvěma desítkami let, a to sotva zpomalil, neboť. Zatímco „ tečka bomba éry “ v pozdní 1990 přes brzy 2000s udělal svůj spravedlivý podíl na škodu, tím více nedávné recese, která začala v prosinci roku 2007 a skončila v červnu roku 2009 sotva zpomalil ho.

Jako zajímavý tím, že je podívat se do minulosti, ale učení o budoucí zdraví tohoto odvětví je mnohem důležitější pro lidi uvažují o informační technologie zaměstnání.

Je tu velmi dobrá zpráva na této frontě, pokud jste mezi nimi, nebo pokud jste již pracují v této oblasti. US Bureau of Labor Statistics předpovídá pokračující nadprůměrný nárůst počtu pracovních míst pro odvětví informačních technologií v průběhu několika příštích let.

Odpovědné za tento růst se mění technologie a adaptaci organizací z nich. Například zvýšená adaptace cloud computing a kybernetické vést ke zvýšení zaměstnanosti a růst dalších technologií, včetně zdravotní péče IT, mobilní sítě a správu dat rovněž přispívají k silnému výhledu na poli informačních technologií.

Základní fakta o IT průmyslu

 • Jak 2014, tam bylo 3,9 milionu lidí, kteří pracují v IT profesí. To zahrnovalo osoby zaměstnané v počítačové systémy designu a souvisejících odvětví služeb – to, co jsme běžně označujeme jako IT průmyslu – stejně jako jednotlivci dělá technologie související s pracovní místa v jiných oblastech.
 • Očekává se zaměstnávání lidí pracujících v IT profesí rostou o 12 procent od roku 2014 až v průběhu tohoto období budou přidány 2024. 488.500 pracovních míst.
 • Tradičně, tam byla nedostatečná různorodost v této oblasti. Ženy a menšiny jsou silně zastoupeny. Hojnost bílé, Asiatů a muži pracují v tomto odvětví, zatímco relativně málo Afroameričané, Hispánci a ženy dělají, když ve srovnání s jinými soukromými průmyslu ( „ Rozmanitost v high-tech “, USA rovné pracovní příležitosti komise.)
 • Firmy, které obsahují IT průmyslu jsou subjekty, které nabízejí zakázkové počítačové programování, návrh počítačových systémů, správa budov počítač a další služby v oblasti softwaru. IT pracovních míst lze nalézt mimo tento průmysl stejně. Industries, které půjčovna tech pracovníci obsahovat informace, vzdělávací služby, administrativní a podpůrné služby, kabelové telekomunikací, státní správy, financí a pojištění, vydávání softwaru a řízení společností a podniků.
 • Ačkoli tam jsou informační technologie, pracovní místa po celé zemi, většina příležitostí jsou soustředěny kolem určitých oblastech. Top US město pro tech zaměstnání je Raleigh-Durham, North Carolina. Další místa, na kterých můžete uvažovat o přemístění s cílem zlepšit své šance na získání tech zaměstnání jsou Nashville, Tennessee; Austin, Texas; a Fort Collins, Colorado.

tech Kariéra

Chcete-li vstoupit do IT průmyslu, máte mnoho možností.

Let první se podívat na počítačové a informační technologie zaměstnání. Zatímco mnoho lidí v těchto profesích pracují v IT průmyslu, mnoho z nich také pracovat v jiných odvětvích. Co dělá tyto profese lákavá, kromě své vynikající výhled zaměstnání, jsou potenciální zisk. Odborníci v oblasti IT získal střední roční plat ve výši $ 82.860 v květnu 2016. Srovnejte to se střední roční mzdy ve výši $ 37.040 pro všechny profese.

Počítačové a IT profese jsou technické práce, které zahrnují dělat věci, jako je zavádění technologií, navrhování počítačových sítí, kódování a vývoji softwaru a webové stránky.

Devět povolání níže mají vynikající výhledy.

 • Počítačové a informační Research Scientist
 • Computer Network Architect
 • Computer Support Specialist
 • Computer Systems Analyst
 • Administrátor databáze
 • Informace o bezpečnostní analytik
 • Síť a Computer Systems Administrator
 • software Developer
 • Web Developer

US Bureau of Labor Statistics předpovídá růst zaměstnanosti, která je buď rychlejší než nebo mnohem rychleji než v průměru za všech profesí v období, které začalo v roce 2014 a skončí v roce 2024. Neexistuje žádný důvod, proč bychom neměli tento trend lze očekávat pokračovat i do budoucna, jak technologie se neustále vyvíjí a odborníci, kteří vědí, jak vytvořit a realizovat to je potřeba. Zejména v tomto seznamu chybí, jsou programátoři, okupace, že bude docházet k poklesu 8 procent od roku 2024.

Odborníci v oblasti IT se používají v každém odvětví si můžete myslet, ale oni jsou, není překvapením, že nejvíce dobře zastoupeny v odvětví informačních technologií. Tvoří 56 procent všech pracovníků v tomto odvětví, ačkoli.

A co ta druhá 44 procent? Jsou manažeři, účetní , administrativní pracovníci, velkoobchodní a výrobní obchodní zástupce , obchodní zástupci reklamní , zástupci zákaznického servisu a dalších pracovníků, které podniky potřebují k funkci.

Pokud nejste v počítačově orientované kariéry, proč byste měli zvážit práci v IT průmyslu? Aby byl tento výběr vám umožní využívat výhod, které přicházejí s jeho úspěchu. Non-tech pracovníků, stejně jako ty, jejichž práce zahrnuje počítače, také si užívat vysoké míry zaměstnanosti a plat.

Top Tech Zaměstnavatelé

Pokud chcete, kariéru v odvětví informačních technologií, proč ne nastavit své památky vysoko? Můžete mít větší šanci na získání zaměstnání s menší společnost, ale vaše konečným cílem může být práce s jedním z velkých průmyslových subjektů. Tady jsou některé z nich.

Vezměme si nejprve společnostem s nejvyššími příjmy. Jedná se o top-tech firem v žebříčku Fortune 500:

 1. Jablko
 2. Hewlett-Packard Company
 3. IBM
 4. Amazonka
 5. Microsoft
 6. Google

( ” Top Technology firem z žebříčku Fortune 500 ,” Fortune .

2015)

Dále zde je seznam nejrychleji rostoucích technologických firem – protože pokud budete mít kariéru v rychle se rozvíjejícím odvětví, jako by to, proč se zaměřit na práci s firmou, která má velmi slibnou budoucnost? Nejrychleji rostoucí technologické firmy, podle Forbes, jsou následující:

 1. LinkedIn
 2. Jablko
 3. Qlik Technologies
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebix

( ” Fast Tech 25 .” Forbes. 2017)

dny Tech zaměstnanců jsou obvykle dlouho. Má zaměstnavatel, který zachází se svými pracovníky dobře můžete udělat tentokrát příjemné. Podle názorů zaměstnanců, to jsou nejlepší tech společností k práci pro:

 1. Facebook
 2. Google
 3. World Wide Technology
 4. Rychlá Enterprises
 5. LinkedIn
 6. Adobe

( ” 25 nejlepších Tech firmy pracovat v roce 2016, v závislosti na zaměstnance .” Business Insider . 06.12.2016)

Jak zjistit, zda je Informační technologie Kariéra je pro vás nejvhodnější

Pokud chcete mít kariéru v oblasti informačních technologií, vaše možnosti jsou mnohé: jste mohli sledovat IT povolání v IT průmyslu, IT zaměstnání v jiném oboru, nebo non-tech povolání v IT průmyslu. Tam by mělo být něco, co tu pro Vás, bez ohledu na to, co kariéra je nejvhodnější na základě svých schopností, zájmů a dalších osobních vlastností.

Je něco, co se nelíbí? Je-li jednoduchý 9-5 úkolem je to, co jste po něm, měli byste uvažovat o jiné pole. To pracovníci často pracují dlouhé hodiny. Asi 20 až 25 procent pracovníků v profesích uvedena práce déle než 40 hodin týdně. A v závislosti na konkrétní profesi, budete muset trávit čas na pohotovosti v případě nouze, že pouze vaše znalosti mohou vyřešit.

Vzdělávání a odborná příprava

Jak se připravujete na IT kariéru hraje velkou roli ve vašem úspěchu. Stejně jako u jiných povolání, je třeba získat tvrdé dovednosti, které vám umožní dělat svou práci. Pro mnoho profesí, to znamená vydělávat bakalářský titul. Měli byste se zúčastnit silná průmyslová škola programu .

V neustále se měnícím oboru, jako je tento, budete neustále muset aktualizovat své dovednosti. S těmito dlouhých pracovních hodin, může mít málo času, jak to udělat. Vezmeme- on-line kurzy vám může pomoci udržet své dovednosti up-to-date.

Certifikáty jsou velmi cenné v IT průmyslu. Mají sloužit jako důkaz pro zaměstnavatele, že jste způsobilí vykonávat určitou práci. Obvykle, profesní sdružení a softwarové firmy dohlížet na certifikační proces, který vyžaduje kandidáty složit zkoušku poté, co se učí dovednosti, programovací jazyk, nebo softwarový program. Mít ty správné přihlašovací údaje může udělat více konkurenceschopnější jako uchazeč o zaměstnání nebo jako profesionál se snaží pokročit k lepšímu, platební a další zodpovědné postavení.

Které certifikace byste měli dostat? Čas a peníze, které donutí zúžit možnosti. To je nejlepší jít po těch, které vám bude nejvíce konkurenceschopné v nejteplejších technologií. Například, pokud chcete budovat svou kariéru ve velkých dat , můžete sledovat tyto certifikace:

 • Cloudera Certified Administrator pro Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional: Údaje Scientist (CCP: DS)
 • Cloudera Certified Professional dat Engineer

K čemu Skills Do You?

Jako IT profesionál, možná budete muset mít znalosti o vývojových nástrojů, programovacích jazyků a operačních systémů. Je nemožné vědět vše, ale dobré místo pro start je s vysokou poptávkou dovedností , jako je operační systém Unix, Linux operační systém, a Programovací jazyk Java.

S vědomím různých programovacích jazyků může pomoci Garner vám vysoké příjmy. Začínat s nejvyšším platebních jazyků , včetně Ruby, Objective C a Python.

Získání najat: Jak najít IT Job

Při hledání informačních technologií práce, můžete použít obecné Hledání práce webové stránky, jako Indeed.com . Tam najdete pracovní oznámení vyřazeno z různých zdrojů, včetně jiných pracovních zařazení na seznam míst a firemních webových stránkách. Zaměstnavatelé také poslat pracovní příležitosti přímo na skutečnosti. Kromě toho můžete sdílet svůj životopis tam tak zaměstnavatelé hledají někoho s vaší kvalifikace vás může najít.

Můžete také použít specializované weby , které jsou speciálně pro pracovní příležitosti v IT průmyslu. Výhodou použití lokalit, jako je to, že vám umožní zúžit zaměření a trávit svůj čas efektivněji.

Networking je zásadní, pokud jde o umístění otevřených pozic. Pokud nejste na LinkedIn , měli byste být. To vám umožní spojit se s lidmi ve svém oboru, nebo ti, kteří vědí lidé, kteří jsou.

Jemně vyladěné životopis nebo životopis , i když nebude vám najal, bude mít potenciálního zaměstnavatele, aby vás všimne. Online podklady jsou nutností pro webové designéry a vývojáře , kteří potřebují předvést svou práci. Pokud se snažíte vytvořit nezávislou kariéru, měli byste získat osvědčení klienta .

Zatímco životopis nebo portfolio se dostanete do pozoru potenciálního zaměstnavatele, váš výkon při pohovoru vám může dostat práci si přejete. Stejně jako u jiných povolání, měli byste se vždy připravit na přijímací pohovor a přemýšlet o tom, jak budete reagovat na případné otázky – včetně ilegálních .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *