Kde Začínáme jako spisovatel na volné noze

Posted on

Kde Začínáme jako spisovatel na volné noze

Psaní je univerzální povolání, a volné noze může být lukrativní způsob, jak profesionálním spisovatelem, jak vydělat peníze z domova. Nicméně, začátečníci musí mít čas získat zkušenosti a budovat svou značku. Pokud jste právě začínáte jako spisovatel na volné noze, identifikovat své oblasti odbornosti a být připraven s psaní vzorky, než začnete hledat pro klienty a práce.

Níže jsou uvedeny některé dobré místa pro talentovaného spisovatele získat praxi, budovat určitou věrohodnost, a hromadí se tělo práce ukázat selektivnější vydavatelů. Také, tyto vývody mohou pomoci spisovatelé vybudovat přítomnost na sociálních médiích, která je nezbytná k budování typ následující, které vám pomohou vybudovat, udržovat a rozvíjet vaše úspěšné volné noze spisovatelskou kariéru v dlouhodobém horizontu.

Clickworker

Worldwide crowdsourcing společnost Clickworker najímá nezávislí dodavatelé pro psaní pracovních míst, jakož i zadávání dat, překlady, výzkum a další mikro pracovních míst. Společnost vyplácí na základě za kus. Registrace a kvalifikační posouzení je nutné, aby byli pracovníci, tzv položku pracovníci společností mohou přijímat úkoly pro výplatu.

OneSpace.com

OneSpace nabídky mikropráce obecně psaní, jakož i podrobná psaní úkolů na volné noze. Spisovatelé musí projít řadou posudků a budovat důvěryhodnost skóre pro přístup ke každému druhu práce. Práce je předkládána, pisatel obdrží zpětnou vazbu a platba se provádí na PayPal druhý den po práci je schválen.

Můžete navštívit OneSpace je na volné noze pracovních příležitostí  zjistit, které úkoly vzbudí váš zájem.

HubPages

Hubpages účtuje sebe jako „vedoucí on-line vydavatelství ekosystému.“ Spisovatelé zaregistrovat a publikovat svou práci na jejich náboji. Příjmy z Adsense a přidružených společností se dělí s HubPages.

Neexistuje žádná záruka zisk. Spíše vaše příjmy jsou závislé na schopnosti svých stránek přilákat diváky. Úspěšní spisovatelé přidat nový obsah na svých stránkách pravidelně, a dokonce trvat několik měsíců, než se začnou vidět výplaty.

Zatímco Hubpages může trvat více úsilí, aby dosáhlo významného peníze, to je také jeden z nejlepších míst k psát, co těší obsah, který. Nikdy nevíte, kdo jiný má své stejné zájmy, a můžete dozvědět hodně o generování výnosů z reklamy, práci s klíčovými slovy, a způsoby, jak psát o produkty, které mohou generovat partnerský příjmu.

Listverse

Listverse platí modulům pro zápis $ 100 za původních 1500 slovních podivné předměty ve formě seznamu. Spisovatelé zvolit své náměty a zásobovacích odkazy na renomovaných zdrojů pro ověření faktů.

Listverse vzhled pro nekonvenční seznamech, jako je například „10 Neobvyklé svatební tradice z celého světa.“ Platba se provádí přes PayPal exkluzivně.

TextBroker

Spisovatelé zvolit téma článku z dodaného bazénu otázek, které pokrývají širokou škálu kategorií, včetně financí, technologií, krásu, výživu, módy a zahradničení.

Každý spisovatel předloží psaní vzorek musí být umístěn do psacího skupiny podle úrovně dovedností, se zpětnou vazbou z editoru zdokonalovat své dovednosti.

Po úspěšném absolvování 10 článků na určité úrovni, můžete požádat o přesunout do další, vyšší platební úrovni. Poté, co vaše články jsou schváleny a přijaty ze strany klienta, platba se provádí každý týden na PayPal.

Scripted

Skriptované nezávislí hřišti úkoly přímo zákazníkům. Mohou psát v každém odvětví, kde mají zkušenosti. I když každá práce má minimální cenu, mohou spisovatelé nastavit své sazby.

Zaručená platba se provádí pět dní poté, co byla přijata. Je-li dílo zamítnuta, spisovatelé mohou získat částečnou úhradu.

Verblio

S přibližně 1300 klientů ve více než 40 různých průmyslových odvětvích, Verblio nabídek na volné noze možnost psát a prodávat 300-3,000 slova obsahově účastníků na základě jejich oblasti odbornosti. Spisovatelé dostat zaplaceno za práci, která se prodává.

Nové volné noze pracovat na malé projekty, které mohou zvýšit na delší projekty. Nabízející kvalitní obsah a vydělávat pěti-hvězdičkové hodnocení odmění vás s delším projekty, které můžete psát své oblíbené klienty každý měsíc.

Konsus

Spisovatelé s Konsus pracovat přímo s projektovým manažerem, který zpracovává veškerou komunikaci s klientem. To ponechává spisovatelé osvobodit psát, spíše než trávit čas hledat práci.

Sloupky místě konstantní proud projektů, z nichž si vybrat. Platba je zaručena na dobu, a to i v případě, že klient platí pozdě, nebo vůbec ne.

Zen Content

Zen obsahu nabídky psaní pracovních míst pro popisy produktů, FAQs, text inzerátu, listicles, prezentace, články, blogové příspěvky a nákupní průvodce. Spisovatelé pracují v průmyslových odvětvích, s nimiž jsou obeznámeny, a každý kus hotového díla je hodnocen za kvalitu.

Společnost vítá nové volné noze a sliby, které jim pomohou růst ve svých dovednostech. Osvědčené postupy jsou spisovatelů v pravidelných webinářů k dispozici.

Skyword

Spisovatelé na Skyword otevřít účet a dodávat vzorky obsahu v oblastech jejich odborné kvalifikace, jakož i seznam sociálních účtů. Když se jejich portfolio je kompletní, jsou vybrány psát blogy, příspěvky ve sdělovacích prostředcích, a články rysa v oblastech jejich odborných znalostí.

Přístup k dobrým platící článků je dána sílou portfolia, takže se ujistěte, vaše portfolio představí své nejlepší práci, když budete platit. Na stránkách platí dvakrát za měsíc přes PayPal pro schválenou prací.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *