Home Typist Popis práce: Plat, dovednosti a další

Posted on

Home Typist Job Description: Plat, dovednosti, & More

A typy domů písařka nebo textových editorů dokumentů z jejich domácí kanceláři, často za použití zvukových souborů jako zdroj. Tyto domů na bázi pracovních míst pokrývají mnoho druhů transkripce -z mikro práci v zadávání dat do oborů, které vyžadují další školení, jako je lékařský předpis .

Ne každý typ Transcriptionist zaměstnání je vhodný pro at-home práci; Například, reporting soud se obvykle provádí přímo na místě. Nicméně, dovednosti vyvinuté v on-site situace mohou být cenné při získávání některé lukrativní práci z domova, jako je real-time transkripce a titulky.

Home Typist povinnosti a odpovědnost

Home Typist a zpracování textu úlohy obvykle vyžadují schopnost dělat tyto práce:

 • Komunikovat s klientem nebo zaměstnavatelem o zaměstnání specifikace a otázek.
 • Znát jemnůstky různých textových aplikací.
 • Pomocí počítače pro zadání úkolů.
 • Zkorigovat hotovou práci a opravovat chyby v pravopisu, gramatiky a interpunkce.
 • Tisknout a pořizovat kopie hotového díla.
 • Mail, dodávat, nebo elektronicky přenášet dokončené úkoly pro klienta nebo zaměstnavatele.
 • Soubor hotových dokumentů.
 • Faktura klienti nebo odeslat zprávu o časový zaměstnavateli.
 • Seznamte se klient nebo zaměstnavatel lhůty.

Kromě základů komunikace, pomocí vhodného nástroje z obchodu, a vrácení nebo nahrání hotového kusu na čase, další úkoly mohou zahrnovat vyvinout metodu přesně sledovat příjmy a výdaje, vytvoření registrační systém, který je snadno ovladatelný, pochopení toho, jak se následovat stylů, a pracovat s různými typy zdrojového materiálu, včetně hrubé návrhy, opraveného tištěné podobě, a hlasových nahrávek.

Home Typist Plat

Písařka a kompenzace transcriptionist se liší v závislosti na klienta nebo zaměstnavatele, průmyslu nebo v oblasti odborných znalostí a úroveň zkušeností. Domácí písaři se obvykle vyplácejí za kus , nebo každou hodinu, i když některé z nich mohou být vyplacena za zvuku minuty nebo za slovo.

 • Medián mzdy : $ 19.11 / hod
 • Top 10% Mzdy : Více než 27,93 $ / hod
 • Dolních 10% mzdy : méně než $ 13,02 / hod

Důležité: Domácí písaři, kteří smlouvu s klienti musí faktorem náklady na stolní nebo přenosný počítač, software pro zpracování textu, internetové služby, ergonomicky klávesnicí a židlí, časově sledovací software, on-line nebo tištěném slovníku, daně z příjmů, zdravotní pojištění, a pro audio transcribers, sluchátek, přepis software a transkripční nožním pedálem pro hands-free ovládání zvuku.

Home Typist Výchova, vzdělávání, a certifikace

Je užitečné, aby měli nejméně dva roky na místě zkušeností, ale většina domů na bázi transkripce úlohy nevyžadují post-středoškolské vzdělání nebo speciální certifikaci. Nicméně, pro lékařské přepis pracovních míst , certifikace či dalšího vzdělávání může být zapotřebí, v závislosti na požadavcích klienta nebo zaměstnavatele.

 • Základní třídy : Místní odborných škol a vysokých škol komunity nabízejí psaní a anglické gramatiky kurzy pro ty, kteří potřebují opakovací kurz nebo dodatečné školení. Tam jsou také zdarma online kurzy nabízené organizacemi, jako Alison, která má kurzy dotykové psaní , se základy anglické gramatiky a další. Výcvik v základech kancelářského software je užitečné pro každé domácnosti písaře, zejména těch, kteří jsou reentering pole po několika letech.
 • Přepis lékařské certifikace a / nebo další vzdělávání : Získání certifikace nebo pokročilý výcvik v lékařské přepis je volitelný, ale je pravděpodobné, že pomoc při hledání klientů. Sdružení pro zdravotnické dokumentace Integrity (AHDI) nabízí dva typy certifikátů pro lékařské transcriptionists a schvaluje programy, které poskytují další vzdělávání v oboru, například, břečťan Tech programu Přepis lékařské Editor .

Domácí písařka dovednosti a kompetence

Řada schopností a vlastností jsou velmi důležité, jak se stát úspěšným domů písařka:

 • Počítačové znalosti : Vědět, jak udělat více práce s počítačem, než s použitím textového editoru je nezbytné pro domácí písaře. Tato práce také vyžaduje schopnost instalovat nový software, přihlášení do systému firemního vzdáleně nahrávaných souborů a řešení problémů domácí počítač a připojení otázek.
 • Rychlé, přesné psaní dovednosti : rychlost psaní pro různé typy psaní a transkripčních míst se může značně lišit. Například rychlost tak nízká, jak 60 slov za minutu může být dostačující pro entry-level zadávání dat práci, zatímco v reálném čase transkripce nebo at-home titulky pracovních míst může vyžadovat rychlostí až 300 slov za minutu.
 • Dobrý sluch a poslechové dovednosti : Schopnost porozumět akcenty je důležité, když mluví s klientem nebo přepis zvukových souborů.
 • Korektury dovednosti : Znalost správného pravopisu, interpunkce a gramatika je nutné při dokončování projektu nebo e-mailem klienta.
 • Komunikační dovednosti : Ať psaní poznámky , psaní návrhu , nebo mluvit s klientem v průběhu konverzace nebo videokonference , at-home písaři muset vyjádřit myšlenky a směry jasně a stručně.
 • Organizování / priorit dovednosti, disciplínu a zaměření : at-home písaři nemají šéfa, který jim řekne, co má dělat a kdy to udělat. Je důležité pracovat chytře, mohou být organizovány a disciplinovaný, a houževnatě zaměřit se na projektu, který je z důvodu, spíše než studoval nadcházející práci nebo při kontrole sportovní výsledky, předpovědi počasí nebo sociálních médií.
 • Schopnost udržet tajemství : Zachování informací klienta bezpečnost a důvěrnost je důležité, zvláště když citlivé údaje, jako jsou informace o pacientovi, se jedná.

Job Outlook

Podle BLS, textové procesory a písaři patří mezi nejrychleji klesající povoláních, spolu s datovými vstupními klíčování a operátory počítačů. V období 2016-2026, se očekává, že počet zpracování textu a psaní pracovních míst, která sníží o 24.800 nebo 33% z důvodu technického pokroku a šíření outsourcingu. Lékařské transkripce zaměstnanost klesat také, ale na mnohem nižší rychlostí 3% v období 2016-2026.

Na druhou stranu je na vzestupu na volné noze nebo koncert ekonomiky , více než 53 milionů Američanů silný, jak od roku 2015 v souladu s BLS , může být výhoda pro domácí písařů a transcribers. Jako člen česat hospodářství, tito pracovníci jsou v pozici, kdy háček psaní a přepisování koncertů, které byly kdysi provedené in-house zaměstnanců.

Pracovní prostředí

Transcribers nebo písaři, kteří pracují z domova tráví většinu svého pracovního času sedí v přední části počítače v domácí kanceláři nebo v jiné oblasti vytvořené pro práci jako je kuchyňském stole.

Domácí písaři jsou často najímáni jako na volné noze nebo nezávislých dodavatelů, i když mohou existovat příležitosti pro dočasné zaměstnání nebo on-site práci na volné noze. Některé firmy po dostupných prací pro jejich dodavatele, aby bylo na první přijde, ten dřív míst.

Home lékařské transcriptionists příznačně pracují pro transkripci servisních organizací, které poskytují služby do zdravotnických zařízení.

Pracovní rozvrh

Domácí písaři pružnou pracovní dobu, ale mnozí udržovat pravidelný harmonogram, který nabízí flexibilitu pro projekty na poslední chvíli spěch a domácí nouze. Mnoho set pracovních hodin, které vyhovují potřebám klientů a začínají ve stejnou dobu každý den.

Domácí písaři také naplánovat čas, aby krátkou přestávku každých několik hodin na procházku kolem a natáhnout, a to pouze vzít na tolik práce, jak mohou realisticky zvládnout.

Jak získat práci

FIND vystoupení a požádat o IT

Síť s přáteli, členy rodiny, a přidružených společností a požádat o úvody k potenciálním klientům. Podívejte se na zdroje, jako jsou Upwork, opravdu, a Flexjobs vybudovat klientskou základnu.

PREP dovednost ZKOUŠKY

Potenciální klient obecně používají zkoušky dovednosti jako počáteční screeningový nástroj. Zlepšit rychlost psaní a přesnost dovedností s volnými psaní testů a cvičných souborů pro transcriptionists.

ACE rozhovoru

Buďte připraveni na pole rozhovor otázky od potenciálních klientů.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *