Jak zjistit, zda je praxe je důvěryhodně

Posted on

Jak zjistit, zda je praxe je důvěryhodně

Internet je úžasný zdroj, zejména pokud jde o hledání stáže a pracovní místa. Existuje tolik dostupné možnosti, že vše, co musíte udělat, je určit programy nebo hledat stáž v určitém oboru nebo odvětví. S tolika na výsledky a anonymity internetu, někdy to může být obtížné zjistit, zda inzerovaná praxe je vlastně skutečný nebo podvod snaží ukrást vaše informace.

Hodnota stáže

Stáže může být velkým přínosem, pokud jde o získávání zkušeností a dostat najal. Vzhledem k tomu, většina firem se snaží kandidáty s předchozí relevantní zkušenosti v oboru, stáže jsou zásadní pro vysoké školy seniory, kteří hledají své první real-time zaměstnání po ukončení studia.

Nezáleží na tom, jestli je věnována stáž nebo pokud užíváte úvěr dokončit zkušenosti stáže, jediná věc, kterou zaměstnavatel zaměřuje na to, co typ znalosti a dovednosti, které získali při internovat pro společnost.

Studenti mohou být buď skeptický, nebo úplně věřit, pokud jde o hledání stáž. Nicméně, pokud stáž zní příliš dobře, aby to byla pravda, budete chtít udělat něco více kopání. Ve svém projevu k lidem v rámci organizace nebo studenty, kteří již dříve udělali stáž ve firmě pomůže objasnit obraz.

Chcete, aby vaše praxe zkušenost být ten, který vám dá skutečný, hands-on zkušenosti.

Stáže v prodeji

Jedna věc je mít na paměti, jsou stáže, které se zdají být naprosto prodejní pozice a které jsou vypláceny výhradně komisí z prodeje. Problém je, že nevíte, dost o společnosti nebo výrobku zjistit, zda provize je opravdu možné.

, Pokud by se uvádí zaměstnavatel velmi otevřené kvalifikace a nezjišťuje o svých zájmech nebo zkušenosti, je velmi pravděpodobné, že se ocitnete v situaci, za studena volání nebo ten, který poskytuje expozici jen všeobecných administrativních povinností.

Vyhnout diskutabilní Stáže

Stáže, které jsou sporné, jsou obvykle ty, které budou chtít, aby se zabránilo. Bad sousedství či stáže v domě člověka nejsou nikdy dobrý nápad. Pokud zaměstnavatel nemusí vás požádat o vyplnění žádosti nebo požádat o životopis, je to také není dobrý nápad.

Pokud máte špatnou atmosféru, pokud jde o stáže výpisu, požadavků, nebo lidi, to je obvykle dobrý nápad propadá příležitost a začít hledat jinou.

Do vašeho výzkumu

Tam jsou podvody po celém internetu. Due diligence se vždy dělat zásadní rozhodnutí na základě toho, co se píše na internetu potřeba. Zkoumá společnost je jedna věc, kterou můžete udělat, aby se ujistěte se, že společnost je legitimní. Mluvit s rad a instruktory v programu, který právě dokončuje. Mohou mít seznam pravý a vyzkoušený společnosti, že škola už má vztah USA s.

Dělá výzkum na Google je další způsob, jak se dozvědět více o firmě. Zadáním názvu firmy navíc podvod je způsob, jak zjistit, jestli tam byly nějaké zprávy o této společnosti bytí nelegitimní. Odhlašování Better Business Bureau (BBB) ​​a lokalit jako „Glassdoor.com“ bude také pomůže určit společnostem tam, kde byly oprávněné stížnosti.

Nevěnují

Pokud zaměstnavatel žádá o vás platit peníze se dozvědět více o programu nebo dělat skutečnou stáž pro ně být jisti, běžet tak rychle, jak jen můžete. Legitimní společnosti dát své informace tam a nepotřebují peníze, aby se dozvědět více o programu ještě předtím, než víte, co má program. Nikdy požádat o stáž v případě peněz je potřeba předem.

Můžete také požádat společnost, aby vám poskytnout seznam referencí nebo kontaktních informací pro stážisty, kteří předtím pracovali pro společnost. Reference od lidí, kteří udělali podnikání se bude poskytovat základní základ pro identifikaci v případě, že zaměstnavatel je důvěryhodně.

Samozřejmě, tam jsou některé programy, které vyžadují peníze, která zahrnuje většinu programů stáží v zahraničí. V těchto případech, dělat svou due diligence v provádění výzkumu. Vědět dopředu, co přesně program obsahuje a jaké budou hrazeny studentským stážista.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *