Jak napsat životopis sportovní kariéry

Posted on

Jak napsat životopis sportovní kariéry

Jedna věc, o sportovní kariéře, které buď již znají nebo budou brzy uvědomit, že mnoho lidí se zajímá o tyto pozice.

Z tohoto důvodu je důležité napsat sportovní kariéry životopis, který spojuje s potenciálním zaměstnavatelem. Typicky sportovní kariéry zaměstnavatel obdrží stovky životopisů při otevření pozice. Ujistěte se, že váš životopis vyčnívá.

Zde jsou některé nápady pro psaní efektivní životopis, spolu s některými konkrétními nápady pro sportovní kariéry životopisu.

Seznam Kontaktní informace

Začněte svůj životopis s kontaktními informacemi. Cílem je typicky přistát rozhovor. Umístěním této informace v horní části vašeho životopisu by mělo být prospěšné. Po vítězství nad potenciální zaměstnavatel se zbytkem vašeho životopisu, budou muset tyto informace vás kontaktovat.

To je jedna kategorie ve svém životopisu, kde je důležité, aby se do hloubky. Seznam vaše adresa, různá telefonní čísla, kam se lze dostat, stejně jako e-mailové adresy a odkaz na váš profil LinkedIn.

Být jasné a stručné

Tím, že čas organizovat svůj životopis, bude potenciální zaměstnavatel vidí, že jste člověk, s účinnými komunikačními dovednostmi, který si zakládá na vytváření dobrý první dojem a má vášeň pro průmysl.

Jeden cíl pro svůj životopis je chytit pozornost čtenáře. Jedním ze způsobů, jak to udělat, je vypsat pět až deset úspěchů vpravo nahoře. Tato témata mohou získat více podrobností dále v životopisu, ale trefuje první upoutá pozornost.

Uspořádat svůj životopis v kategoriích. Tento přístup bude napomáhat procesu čtenář informace a bude později sloužit jako efektivní referenční materiál. U většiny sportovní kariéry pozic, jedno- nebo dvou-strana životopis by měl stačit. Je-li životopis běží dlouho, kombinovat nějaké zkušenosti nebo řezané zkušenosti, které mají málo co do činění s aktuální pozici, o kterou se ucházíte o.

aktualizovat Často

Jako změna pracovní nebo vzdělávací zkušenosti, ujistěte se, že nejen jejich vědomí ve svém životopisu, ale re-organizovat svůj životopis zdůraznit změny, které nejlépe odrážejí aktuální kvalifikaci. Nenechte prostě přidají jedno pracovní místo za druhým. Nastínit úspěchy, které nejlépe vztahují ke sledovanému polohy, následované menšími úspěchy. V případě, že seznam je stále dlouhá, kombinovat nějaké zkušenosti nebo odstranit je všechny dohromady.

Chápat to správně

Nepřeháněj své úspěchy. Zaměstnavatelé budou mít čas zkoumat správnost vašeho životopisu. Ujistěte se, že fakta o vaše zkušenosti jsou přesné a vyjádřené v přesným způsobem.

Udělejte si čas na re-číst svůj životopis najít žádné překlepy nebo gramatické chyby. Také mají kolegou nebo kamarád zkontrolovat svou životopis pro tyto typy chyb.

Vyjádřit své úspěchy, být konkrétní, ale ne přehánět. Například, pokud vaše oddělení zlepšila prodeji sezónních známek, patří přesné prodejní procento Permanentka zlepšil, stejně jako vaše role v tomto zlepšení.

Tweak pro konkrétní pracovní místo

Jak jste si požádat o zvláštní sportovní kariéry zaměstnání, přizpůsobit svůj životopis upozornit na zkušenosti, které nejlépe vyjadřují, proč jste nejlepší osobou pro kariérní pozici k dispozici sportovní.

Vyjádři se

V úpravě a obsahu, rozvíjet, ať vaše osobnost prosvítat. To pomůže potenciální zaměstnavatel pamatovat svůj životopis a pomůže vám vystoupit z davu. To je důležité zejména ve sportovní kariéře, kde často mnoho lidí sledují stejnou pozici.

Ukázkový životopis pro sportovní Job

Barry Allen
1234 Cactus Court
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
email: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

kvalifikace Shrnutí

Talentovaný a rekordní trenér baseballu se 7 let zkušeností pro vedení vysoké školy týmy divizní šampionáty.

  • 3-time AzBCA State Coach of the Year, 2-time ABCA District Coach of the Year
  • AzBCA Hall of Fame je Arizona Trenéři Síň slávy National High School Baseball síň slávy
  • 3 roky úspěch jako Catcher pro malá liga týmu, Glendale Desert Dogs
  • 2 stříbrná medaile vítězství v College Baseball World Series

Profesionální zkušenost

DESERT VIEW HIGH SCHOOL, Tempe, AZ
Head Baseball trenér , 9/2012, Současný
cvičit a motivovat týmy baseballu na krajské, okresní a státní šampionát úspěchů. Koordinovat infield, pitching a bít koučování a kliniky asistent trenéra a dobrovolných trenérů; činit opatření k týmu cestování, dohlížet na hráče během zápasy venku, sledování zotavení z her nebo praxe zranění, a spojit se kolej talent skauti.

  • Postavený a vedlo středoškolský baseballový tým, aby se dosáhlo 4 5A státní mistrovství, 2 5A stát na druhém místě žebříčku a 6 regionálních mistrovstvích.
  • Dosáhl 128 Vítěztví celkem během pozice držby.
  • Vyškolil více než 50 hráčů, kteří pokračovali hrát kolej, malá liga, nebo Major League Baseball.
  • Povýšen do jednoho roku od najímání jako asistent trenéra na pozici hlavního trenéra.

GLENDALE DESERT PSI, Glendale, AZ
Catcher , 07/2012 / 2009-8
Hrál minor league baseball, sloužící jako lapače po dobu tří sezón. Zúčastnili jednání, cestoval s týmem, a podílel se na propagačních akcích.

  • Koordinovat a vést odbornou přípravu mládežnické tábory pro oblast základních škol a středních škol hráče na Camelback Ranch.
  • Úspěšně hodil běžce ven snaží ukrást druhý nebo třetí 60% pokusů.

Vzdělání

Bachelor of Science v oblasti fyzikálních věd
University of Southern California, Los Angeles, CA

Baseball MVP 2007 a 2008; 2008 Stříbrná medaile av roce 2007 stříbrnou medaili, College Baseball World Series

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *