Co byste se měli zeptat před podpisem S Modeling Agency

Posted on

Co byste se měli zeptat před podpisem S Modeling Agency

Jako model, měli byste být rozhovor s modelingovou agenturou, stejně jako oni jsou ti pohovor jako perspektivní model. Když se poprvé setkají s modelingovou agenturou, budou vám položit nejrůznější otázky o tom, proč chcete být model, typ modelování chcete a proč jste si vybrali svou agenturu. Tyto základní otázky pomůže agentura dostat do vás a vaši osobnost vědět, aby mohli určit, zda jste dobrou volbou pro jejich podnikání.

Nicméně, stejně jako oni jsou ti hodnotila o místo ve své firmě, musíte být posouzení orgánu, aby zjistil, jestli to bude nejlepší volbou pro vás.

Otázky pro modelingové agentury

Stejně důležité jako tazatel otázky pro vás a vaše odpovědi jsou, to je také důležité mít na paměti, že jste pohovor agenturu stejně. Před podpisem s modelingovou agenturou, je třeba jim ukážete to profesionál, které se zabývají a nadšeni vaší modelingové kariéry tím, že dělá tolik výzkumu, jak je to možné (strávit nějaký kvalitní čas Googling je nebo volat kolem), a tím, že žádá jim ty správné otázky.

Nechte agentura vést rozhovor, ale nebojte se říkat, co máte na mysli, když je správný čas. A pamatujte si, že je ptát agent zopakovat něco, nebo to vysvětlit dále žádná ostuda. Spojování agentury je velký problém, a musíte si být 100% jisti, co jste přihlášení k odběru.

Buďte připraveni udělat nějaké aktivní naslouchání, jak se ptáte na tyto otázky. Můžete dokonce chtějí mít poznámkový blok a tužku po ruce k zapisování jejich odpovědi.

Musím se zúčastnit svůj Modeling School?

K dispozici je s jít do modelování školní prostě nepotřebují modelování tříd, aby se stal modelem nic špatného. Žádný z největších modelingových agentur v New Yorku, Paříži, Miláně či Tokiu vyžadují, aby model jde do modelování školu aby mohla být podepsána.

Pokud agentura vyžaduje se zaregistrujete na svých třídách před tím, než vás budou představovat, možná budete chtít hledat práci jinde.

A Boutique agentura nebo větší Agency?

Přistání smlouvu s velkou agenturou by mělo být vaše nejvyšší prioritou, ale velikost agentury je stejně důležitá jako její pověsti. Velké kanceláře s mnoha modely na jejich soupisce mohou mít nekonečný proud klientů klepe na jejich prahu, ale to také znamená, že je větší konkurence mezi modely. Jako nový model především, nemusí získat osobní pozornost, kterou potřebujete k dalšímu svou kariéru.

Takže, pokud jste právě začínáte, možná zjistíte, že menší, boutique-style agentura je váš styl.

Kdo jsou některé klienty agentury?

Jednání o top klienty agentury vám poskytne vhled do kvality agentury, jakož i druhy trhů, kterých se týkají. Některé agentury se zaměřují více na glamour modelování typu, zatímco jiní mohou rezervovat více pracovních míst pro komerční nebo redakční modelů. Tam je podepsat s vysoce módní agentury, pokud jste v první řadě obchodní model, nemá smysl.

Jaké typy Jobs Myslíte knihy pro své modely?

Je užitečné znát rozpis typů modelování pracovních míst v rámci agentury. Kolik je dráha a kolik práce je editorial? Také požádat o procento komerční práce, expozice tiskového média a propagační.

Jejich odpověď vám pomůže určit, zda vaše profesní cíle odpovídat tomu, co agentura má k nabídce.

Jaké jsou vaše komise portálů?

Musíte pochopit smlouvy, které používají. Ve Spojených státech, oprávněné orgány, aby jejich peníze z provizí. Sazba se liší, ale obecně agentury odečíst 10% až 20% z toho, co vydělají. Jinými slovy, oni jen dostat zaplaceno, když dostanete zaplaceno. Agentura může také účtovat klientovi až dalších 20% jako servisní poplatek.

Mějte na paměti, že modely jsou považovány za osoby samostatně výdělečně činné dodavatelé spíše než zaměstnanci agentury. To znamená, že je to naprosto normální modely investovat do svých vlastních nákladů start-up, které nemají nic společného s agenturou, jako modelové průzkumných služeb, profily webových stránek, comp karty a focení. To je také na vás podat své daně a učinit čtvrtletní odhadované daňové platby.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *