Top 10 Strategie pro úspěšné hledání práce

Posted on

Top 10 Strategie pro úspěšné hledání práce

Hledání práce není jen o podání žádosti o zaměstnání a doufají, že zavolá na pohovor už ne. Jen málo lidí jsou schopni jednoduše řečeno v aplikaci, udělat rozhovor a získat práci v dnešním konkurenčním, sítě řízené trhu práce. Nejúspěšnější uchazeči o zaměstnání používají různé strategie, od vytvoření sociálního přítomnost na cílení společnostem, které jim pomohou vystoupit z davu.

Zkuste některé z těchto vyhledávání zaměstnání strategie s cílem urychlit hledání, najít spojení, které mohou podat pomocnou ruku, dostat svůj životopis všiml, a eso vaše rozhovory, takže máte pracovní nabídky.

1. si všiml vašeho Dream Company

Pracovní trh je přeplněný a je jedním z nejdůležitějších strategií hledání zaměstnání, které můžete použít, je, aby se ujistil, že budete vyčnívat z davu a ukázat manažer náboru, že jste kandidátem, který rozhodně by měly být vybrány na pohovor.

2. hledání správné práce

Použijte motorů při hledání zaměstnání najít práci pomocí klíčových slov, která odpovídají vašim zájmům a místo, kde chcete pracovat. Zúžení kritéria vyhledávání ušetří čas, které vám pomohou zaměřit se hledání zaměstnání, a poskytnout vám vysoce relevantních pracovních nabídek na přezkum (a méně než relevantní výpisy na plevel přes).

3. Přizpůsobte svůj životopis a motivační dopis

Je důležité mít čas psát cílené životopisy a průvodních dopisů, které se specificky odkazují své kvalifikaci na základě kritérií pro přijímání zaměstnanců na pracovní místa, o kterou se ucházíte. Manažera bude moci vidět na první pohled, proč a jak jste se kvalifikoval pro tuto práci. Budete mít mnohem větší šanci na získání interview s cílenou životopis, než pokud posíláte obecný dopis a životopis.

4. Use Your Network

Networking je stále způsob, jakým většina lidí najít zaměstnání a pracovní strategie pro vyhledávání používáte třeba zahrnout sítí. Navázat spojení s každým, koho znáte, protože nikdy nevíte, které jsou ve styku může být schopen vám pomoci s hledáním zaměstnání nebo dostat do kontaktu s někým, kdo může.  LinkedIn skupin  , takže budete mít přístup k zaměstnání výpisy přidaných pro členy skupiny a více lidí na síti s.

5. Pořadí No na Googlu

Vytvářet profily na LinkedIn a dalších  profesních sítí . Použijte svůj název adresy URL, pokud je to možné. Když potenciální zaměstnavatelé hledat pro vás on-line, tyto profily typicky vysoké hodnosti, takže poskytne rekruti, zaměstnavatele a kontakty se silným pozitivním a profesionální dojem z vás jako kandidáta by měly mít zájem.

6. Hledání práce, kdy jsou společnosti pronájem

Pokud jste si vědomi, kde jsou firmy hledají uchazeče, můžete umístit sami zvýšit své šance na získání nalezen najímání manažerů. Jeden z těch důležitých strategií hledání zaměstnání, které lze použít, je zaměřit své úsilí na stejných místech zaměstnání, které firmy používají k náboru.

7. Ujistěte se, že firmy budou moci najít

Když jste provádí hledání zaměstnání, je třeba, aby bylo snadné pro zaměstnavatele, aby vás najít na internetu. Zaměstnavatelé, kteří mohou být zaplaveny životopisů, když zveřejnit pracovní místa, často hledají kandidáty pasivní (kvalifikovaných kandidátů, kteří nejsou nutně hledají práci, ale kdo může mít zájem, pokud je správná práce přijde). Zde je návod, jak zajistit, aby společnosti mohou najít.

8. Ace pohovor

Pohovor, samozřejmě, je to, co se děje, aby vám pracovní nabídku – nebo ne. Udělejte si čas na přípravu. Výzkum společnosti předtím, než jdete na pohovor, vhodně oblečeni, praxe přijímání hovorů a kladení otázek pohovoru, a aby společně usilovaly zapůsobit tazatele s své dovednosti, zkušenosti, sebevědomí a expertízy.

9. Podle Až po pohovoru

Je to opravdu důležité, aby navázala po rozhovoru s poděkováním všem vám rozhovor s. Kandidáti, kteří posílají děkuji poznámky si najal častěji než ti, kteří nemají. Použijte svůj děkovný dopis jako příležitost znovu zdůraznit, proč jste nejlepším kandidátem pro danou pozici. Pokud jste flubbed odpověď během pohovoru, můžete také použít vaše děkuji vám na vědomí, objasnit.

10. Použijte Job Search Strategie pro starší pracovníky pokud je to vhodné

Existuje strategie starší uchazeči o zaměstnání lze implementovat pomoci urychlit hledání zaměstnání a nalézt výdělečné a smysluplné zaměstnání. Ve věku od izolace svůj životopis a motivační dopis upozornit na své dlouholeté zkušenosti v pozitivním způsobem, zkontrolujte tyto tipy zaměřené na pomoc zralých uchazeče o zaměstnání pozemní rozhovory a dostat najal.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *