Top 10 strategijos sėkmingą Darbo paieška

Posted on

Top 10 strategijos sėkmingą Darbo paieška

Darbo paieška yra ne tik apie taikant darbo vietų ir tikėdamiesi gauti paragino interviu nebėra. Nedaugelis žmonių gali tiesiog įdėti paraišką, gauti interviu ir iškrauti darbą šiandieninėje konkurencingoje, tinklo varoma darbo rinkoje. Sėkmingiausias ieškantiems panaudoti įvairias strategijas, užmegzti socialinį buvimą, skirtų įmonėms, kad padėtų jiems išsiskirti iš minios.

Išbandykite šias darbo paieškos strategijas paspartinti paiešką, ieškoti ryšių, kurie gali ištiesti ranką, gauti savo CV pastebėjau, o ace savo interviu, kad jūs gaunate darbo pasiūlymus.

1. Nelikite nepastebėti jūsų Dream Company

Darbo rinka yra perpildyta, ir vienas iš svarbiausių darbo paieškos strategijas galite naudoti yra įsitikinti, kad jums išsiskirti iš minios ir parodyti nuomos vadybininkas, kad esate kandidatas, kuris tikrai turėtų būti pasirinktas interviu.

2. Suraskite Teisė Darbas

Naudoti darbo paieškos rasti darbą, naudojant raktažodžius, kad atitiktų jūsų interesus ir vietą, kurioje norite dirbti. Susiaurinti paieškos kriterijus padės sutaupyti laiko, padėti jums sutelkti savo darbo paieškos ir suteikti jums labai svarbius darbo aukcionai apžvalga (ir mažiau nesusijusius objektų atsikratyti per).

3. Pritaikyti savo CV ir motyvacinį laišką

Svarbu imtis laiko parašyti tikslines gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus, kurie konkrečiai susieti savo kvalifikaciją nuomos kriterijų darbo vietų prašote. Nuomos vadybininkas galės pamatyti, iš pirmo žvilgsnio, kodėl ir kaip, jūs esate kvalifikuotas šiam darbui. Turėsite daug geresnę galimybę gauti interviu su tikslingai atnaujinti, nei jei jūs nusiųsti bendrą laišką ir gyvenimo aprašymą.

4. Naudokite savo tinklą

Networking yra dar būdas dauguma žmonių rasti darbą, o darbo paieškos strategijas naudojate reikia įtraukti tinklų. Susisiekti su visais žinote, nes jūs niekada nežinote, kuris kontaktas gali būti suteikta siekiant padėti jums su jūsų darbo paieškos arba padėti jums susisiekti su kuo nors, kas gali.  Prisijunkite LinkedIn grupes  , todėl jūs turėsite prieigą prie darbo skelbimai išsiųstiems grupės narius ir daugiau žmonių tinklą.

5. rangas gerai Google

Sukurti profilius LinkedIn ir kitų  profesinės tinklų svetaines . Naudokite savo vardą URL, jei įmanoma. Kai potencialūs darbdaviai jus surasti internete, tie profiliai paprastai pirmauja, todėl jums suteiks darbdaviai, darbdaviams ir kontaktus su stipriu teigiamu ir profesinio įspūdį jums, kaip kandidato, jie turėtų būti suinteresuoti.

6. Darbo paieška, kai bendrovės samdyti

Jei esate supranta, kai bendrovės ieško pareiškėjams, galite padėti sau padidinti jūsų šansai gauti rastas nuomos vadovams. Vienas iš tų svarbių darbo paieškos strategijas galite naudoti yra sutelkti savo pastangas į tas pačias darbo vietas, kad bendrovės naudoja įdarbinti.

7. Įsitikinkite, kad bendrovės gali rasti jus

Kai jūs vykdo darbo paiešką, jūs turite padaryti jį lengvai darbdaviai surasti internete. Darbdaviai, kurie gali būti užplūsta vėl, kai jie rašyti darbo, dažnai siekia pasyvių kandidatus (kvalifikuotų kandidatų, kurie nebūtinai ieško darbo, tačiau gali būti įdomu, jei teisė darbas ateina kartu). Štai kaip užtikrinti, kad įmonės gali rasti.

8. Ace Darbo Interviu

Pokalbis dėl darbo, žinoma, yra tai, kas vyksta, kad jums darbo pasiūlymą – ar ne. Paimkite laiko pasiruošti. Mokslinių tyrimų kompanija prieš išvykdami į pokalbį, suknelė tinkamai, praktikos atsiliepimo ir klausia interviu klausimus ir dėti suderintas pastangas įspūdį pašnekovui savo įgūdžius, patirtį, pasitikėjimą ir kompetenciją.

9. Tolesni po pokalbio

Tai tikrai svarbu sekti po padėkoti visiems jums apklausti su interviu. Kandidatai, kurie siųsti ačiū Pastabos gauti samdyti dažniau nei tie, kurie to nedaro. Naudokite savo padėkos pastebėjote, kaip galimybę pakartoti, kodėl jūs esate geriausias kandidatas į pareigas. Jei flubbed atsakymą interviu metu, taip pat galite naudoti savo ačiū dėmesį paaiškinti.

10. Naudokite Darbo paieška Strategijos vyresnio amžiaus darbuotojams kai taikoma

Yra strategijos vyresnio amžiaus darbo ieškantys asmenys gali įgyvendinti padėti paspartinti darbo paiešką ir rasti pelninga, ir prasmingas, užimtumą. Nuo amžiaus izoliacija savo CV ir motyvacinį laišką, pabrėžti savo ilgametę patirtį teigiamu būdu, peržiūrėkite šiuos patarimus tikslines padėti brandaus darbo užsuka interviu ir gauti samdyti.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *