Darbas namuose Skambučių centro atlyginimų

Posted on

Darbas namuose Skambučių centro atlyginimų

Klausimas kiekvienas nori būti atsakyta apie naują darbą yra “Kiek mokėti?” Tačiau, kai svarsto namuose skambučių centro atlyginimą, kitas klausimas yra “Kaip tai mokėti?” Virtualūs skambučių centrai įvairaus apskaičiavimo metodus mokėti.

Skambučių centras darbo gali mokėti valandinį darbo užmokestį, yra už skambutį, arba už minutę tarifą, arba vieną iš šių kursų plius paskata. Jei darbas yra įdarbinimo padėtis JAV, ji privalo sumokėti minimalią algą toje valstybėje, kurioje agentas gyvena. Tačiau nepriklausomi rangovai nebūtinai gauna minimalų darbo užmokestį.

mokėti apskaičiavimas

Nesvarbu, darbo užmokesčio struktūrą, naudojamą, namų pagrįstas skambučių centro atstovai turėtų įvertinti, ar jie gauna konkurencingą darbo užmokesčio normą apskaičiuoti tikrąją valandinį darbo užmokestį. Tai suprasti, kiek jūs uždirbti per valandą vidutiniškai per savaitę, o taip pat sudaro išlaidų galite patirti.

Apskaičiuojant savo tikrąją valandinis atlygis, nepriklausomi rangovai turėtų išsiaiškinti jokiuose mokymo mokesčius, nemokamos mokymų metu ar kitų užmokesčio atskaitymų, kad bendrovės gali imti, ir jie turėtų svarstyti, ar savarankiško darbo mokesčius, kad jie patirtų dalį, tačiau darbuotojai neturi , Ir abu darbuotojai ir rangovai, apskaičiuojant jų valandinį tarifą turi apskaičiuoti vykstančius ir vienkartinis išorės išlaidas, pavyzdžiui, interneto / telefono paslauga, ausines, kompiuterinės įrangos ir Virus Scan prenumeratos. (Be to, šie dalykai gali būti mokesčių lengvatos, todėl nuolat gerus įrašus.)

Skambučių centro valandinius tarifus

Abu nepriklausomi perkančiosios ir užimtumo skambučių centrai gali mokėti valandinį atlygį, tačiau ji yra labiau paplitęs darbo pozicijas. Pagrindiniai darbo užmokesčio normos (išskyrus paskatas) svyruoja nuo JAV minimalų darbo užmokestį iki $ 15 per valandą. Dvikalbiai agentai gali būti mokama viršuje skalės gale, nes ten dažnai užmokesčio skirtumas $ 1 ar daugiau per valandą už dvikalbių skambučių centro darbo vietų.

Bet skambučių centro darbas, 12 reklamuoja, kad jis moka daugiau nei $ per valandą yra tikėtina, įskaitant jos vidutinio darbo užmokesčio paskatas, ieško labai specializuotų įgūdžių ir patirties (pvz telehealth slaugos darbo vietų) arba rinkliavų jos darbuotojų. Kaip su plytų ir skiedinio darbo, darbo užmokesčio dažnai grindžiamas vidutinio darbo užmokesčio geografinės srities darbuotojo, todėl pati įmonė gali mokėti nuotolinio darbuotojų skirtingų valstybių skirtingų darbo valandos.

Už skambutį ir tarifai už minutę

Agentai kompensavo dėl už kvietimą ir už minutę pagrindu (arba “pokalbio metu) yra mokama tik už laiką telefonu-ne laiku laukia ragina ateiti. Agentas gali turėti jokio būdo sužinoti, jei skambučiai būna pastovus srautas. Už kvietimą užmokesčio normos gali būti bet kur nuo $ 0,10 iki $ 0,25 per minutę, bet nėra taip, kad iš anksto žinoti, kas tai gali dirbti kaip valandinį tarifą. Po tam tikro laiko dėl darbo, tai galima apskaičiuoti vidutinį valandinį atlyginimą, kuris vėliau gali būti koreguojamas dėl patirtų išlaidų.

Tiems, mokama už skambutį, greitai juda per skambučių reiškia daugiau pinigų. Darbo padėtys mokės minimalus valandinis atlygis, paprastai minimali alga-jei per mažai prašo atėjo tarpininkas uždirbti bazinis darbo užmokestis. Tačiau nepriklausomi rangovai retai gauti tokias apsaugas ir gali lengvai padaryti mažiau nei minimalus darbo užmokestis. Kadangi mokesčiai yra ne paimtas iš nepriklausomų rangovų darbo užmokesčio (nors rangovai mokėti juos vėliau mokesčių metu), tai gali atrodyti, kad jie daro daugiau pinigų, nei jų valandinis darbo užmokestis kolegomis.

Tačiau, iš tikrųjų, nepriklausomi rangovai mokėti daugiau mokesčių, nes jie yra atsakingi už darbdavių ir darbuotojų dalių Medicare ir socialinės apsaugos mokesčius.

mokama už skambučiu arba už minutę pagrindu agentai turėtų padaryti apskaičiuojant jų darbo užmokestį per valandą už jų įrašų įpročio, todėl jie gali projektuoti paychecks, palyginti savo dabartinius darbo su potencialiais darbo vietų, ir būti tikri, kad jie yra gauti vyksta greitį skambučių centro darbą. Taip pat, kaip ir tie, mokama kas valandą, tai yra gera idėja figūra jokių išlaidų, susijusių su darbo įmonėje.

Skatinamasis Mokėti

Be atvejų, paskatos tiek darbuotojams ir rangovams yra be vienos bazinės užmokesčio sistemų aukščiau. Gali būti keletas nepriklausomas rangovas pardavimų darbo vietų, kad yra tik paskata. Paskatos galėtų paprasčiausiai reiškia komisiniai nuo pardavimų (a sumos parduodamos proc), tačiau skambučių centro įmonės naudoja daug kitų tipų skatinimo užmokesčio programas. Įmonės gali pasiūlyti pinigų premijas už pardavimą tam tikro produkto pardavimų viršija tam tikrą sumą, arba viršutiniame pardavėjo dieną, savaitę ar mėnesį.

Paskatos gali būti pasiūlyta ne pardavimo darbo vietų taip pat. Įmonės gali pasiūlyti didesnį tarifą tiems, kurie užpildyti tam tikrą skaičių skambučių per valandą, premiją tiems, su gera klientų aptarnavimo atsiliepimus ar tam tikrą skaičių skambučių ar tyrimų baigti.

Nepriklausomai nuo to, kaip įmonė apskaičiuoja paskatas, agentus pradedant naują darbą nebus sugebėti projektuoti skatinamoji darbo užmokesčio, kol jie buvo dėl kurio laiko darbui. Ir net tada, tai bus svyruoti.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *