Ev Çağrı Merkezi Maaşlar Çalışmalar

Posted on

Ev Çağrı Merkezi Maaşlar Çalışmalar

sorusu herkesin yeni bir iş hakkında cevaplanması gereken istiyor “Ne kadar ödüyor?” Bir evde çağrı merkezi maaş dikkate Ancak, başka bir soru Sanal çağrı merkezleri ödeme hesaplama yöntemleri farklı olsa “o? ödüyor nasıl” dır.

Çağrı merkezi işleri bir saatlik ücret, başına çağrı ya da dakika başı oran veya bu oranlar artı bir teşvik birini ödeyebilir. Bir iş ABD’de bir istihdam pozisyonu ise, ajan yaşadığı halde asgari ücret ödemek zorundadır. Ancak, bağımsız müteahhitler mutlaka asgari ücret almazlar.

Ödemeli Hesaplama

Hayır kullanılan ödeme yapı, ev tabanlı çağrı merkezi ajanları onlar gerçek saatlik ücret hesaplayarak rekabetçi bir ödeme oranı alıyorsanız olmadığını değerlendirmelidir önemli. Bu aynı zamanda, masraflarını ve muhasebe yaparken ortalama bir hafta içinde saatte ne kadar kazanmak endam olduğunu.

gerçek saatlik ücret hesaplanırken, bağımsız müteahhitler şirketleri tahsil edilebileceğini herhangi bir eğitim ücretleri, ödenmemiş eğitim süre veya başka ödeme kesintiler de anlamaya gerektiğini ve onlar tabi olduğu serbest meslek vergi kısmını dikkate almalıdır, ancak çalışanlar yok . Onların saatlik oranı hesaplanırken Ve her iki çalışanları ve müteahhitleri Internet / telefon hizmeti, kulaklıklar, bilgisayar donanımı ve virüs tarama abonelikler gibi devam eden ve bir kerelik dış maliyetleri hesaplamak gerekir. (Artı, bunlar çok iyi kayıtları tutmak, vergi kesintiler olabilir.)

Çağrı Merkezi Saatlik Oranları

Hem bağımsız müteahhitlik ve istihdam çağrı merkezleri bir saat ücreti ödemek olabilir, ama iş pozisyonuyla daha yaygındır. (Teşvikler dahil değil) Temel ödeme oranları 15 $ saatte ABD asgari ücrete kadar uzanmaktadır. genellikle $ 1 veya iki dilli çağrı merkezi işleri için saat başına daha fazla bir ödeme diferansiyel olduğundan İki Dilli ajanlar ölçeğin üst ucunda ödenebilir.

Saatte o öder reklamını o $ ‘dan fazla 12 olasılıkla (örneğin telesağlık hemşirelik işleri gibi) çok özel beceri ve deneyim arayan, ortalama ücret de teşvik de dahil olmak üzere ya da işçilere ücretleri şarj yönünde yapılacak her çağrı merkezi iş. Aynı şirket farklı durumlar farklı saatlik ücretler uzaktan çalışanlarına ödeme böylece bir tuğla ve harç iş olduğu gibi, ödeme genellikle işçinin coğrafi bölgede ortalama ücret dayanmaktadır.

Başına Çağrı ve Per-Dakika Oranları

Ajanlar Görüşme başına ve dakika başına temelinde telafi (veya “konuşma süresi” için) yalnızca bir süre için ödenir telefon-zaman değil bekleyen çağrısında bulunuyor. Gelmesini ajan çağrıları olacak olmadığını bilmek hiçbir şekilde olabilir için sabit bir akış içinde gelir. Arama başına ödeme oranları her yerde Dakikada $ 0,10 için $ 0,25 den olabilir, ama bu bir saat ücreti olarak dışarı işe yarayabilecek ne olduğunu önceden bilmenin bir yolu yoktur. işte bir süre sonra, daha sonra yapılacak masrafların ayarlanabilir ortalama saatlik ücret hesaplamak mümkündür.

çağrıları arasında hızlıca hareket arama başına ödenen olanlar için daha fazla para demektir. İstihdam pozisyonları ödeyecek asgari saat ücreti-genellikle asgari ücret -eğer çok az aramalar temel ücret kazanmak bir ajan için geliyor. Ancak, bağımsız müteahhitler nadiren böyle korumaları olsun ve kolayca az asgari ücretten daha yapabilirsiniz. (Müteahhitler vergi zamanda bu sonradan ödeme olsa da) vergi bağımsız müteahhitlerin yevmiyeni alınmadığı için, onların saatlik ücret muadillerine göre daha fazla para yapıyoruz görünebilir.

onlar Medicare ve Sosyal Güvenlik vergilerin işveren ve çalışan kısımları sorumludur Ancak, gerçekte, bağımsız müteahhitler daha fazla vergi öderler.

onlar emin gittikleri oranı alıyorsanız, maaş proje potansiyel işlerle mevcut işlerini karşılaştırabilir ve olabilir yüzden arama başına ya da dakika başına temelinde ödeme Ajanlar kendi kayıtları için saatlik olarak maaşlarını hesaplamak alışkanlık haline getirmiş çağrı merkezi iş için. Ayrıca, saatlik olarak ödenen olanlar olduğu gibi, bir şirkette çalışan ilişkili olduğu tüm maliyetleri rakama iyi bir fikirdir.

Teşvik primi

Vakaların çoğunda, hem çalışanlar ve yükleniciler için teşvikler üzerinde taban ücret sistemlerinden birine ek olarak verilir. Sadece teşvikleridir birkaç bağımsız yüklenici satış işleri olabilir. Teşvikler sadece ortalama satış komisyonları (satıldı miktarın bir yüzdesi), ancak çağrı merkezi şirketleri teşvik primi programlarının diğer birçok türde kullanabilirsiniz. Şirketler belirli bir miktarın üzerindeki veya gün, hafta veya ay üst satıcı için satışlar için, belli bir ürünün satışı için nakit ikramiye sunabilir.

Teşvikler çok olmayan satış işlerde sunulabilir. Firmalar saatte aramaların belirli sayıda, iyi müşteri hizmeti geribildirim veya tamamlanmış aramalar veya anketler belirli sayıda sahip olanlar için bir bonus tamamlayan kişiler için daha yüksek bir oran sunabilir.

Ne olursa olsun nasıl bir şirket teşvikler, bir süre için iş oldum kadar teşvik primi proje mümkün olmayacaktır yeni bir işe başlama maddeleri hesaplar. Ve o zaman bile, bu dalgalanır.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *