Sen İşler Hakkında Geri İşitme değil konum Neden Nedenleri

Posted on

Sen İşler Hakkında Geri İşitme değil konum Neden Nedenleri

Bir iş için başvuruda sonra işverenlerden geri işitme olmayabilir neden birçok farklı nedeni vardır. Eğer daha da kötü olabilir yeni bir pozisyon için mülakat zaman harcadım sonra da bir işe yöneticisinden duymak olmayabilir. Eğer zor ve stresli olabilir durmak nereye bilmeden.

Ancak, söz konusu pozisyon hakkında kesin bir cevap alana kadar fazla iş veya bekleme için başvuran tutmalı olmadığını bilmek zor olabilir. Eğer potansiyel bir pozisyon ile ilgili neler olduğu konusunda bir ipucu yok bölgede olduğunuzda, size somut bir işyeri teklifi girinceye kadar iş arama ilerlemeye devam etmek iyi olabilir. Yapılacaklar hızla değiştirebilir ve çalışmaya başlamak için resmi anlaşma kurana kadar bitti anlaşma değil.

onlar mülakat sürecinde durmak nereye Neden şirketler adaya bildirmek için zaman ayırın yok? size gerçekleştiğinde ne yapabilirsiniz? Eğer işler geri duymuyorsunuz nedenlerinden bazılarını inceleyin ve uygulamanıza bir durum güncellemesini almak için yapabilecekleriniz.

İşverenler Do Başvuru bilin not Let Neden

Bunu yapmak için nazik (ve sağ) bir şey olsa da, şirketlerin iş başvurusu veya açık pozisyon için bir özgeçmişinizi adaya bildirmek için gerekli değildir. 1

Bazı işverenler uygular herkese haber bir noktaya olun. Diğerleri yok. Büyük şirketler işlemini otomatik ve uygulama alındığını onaylayan bir onay gönderir yazılım olabilir. Bu sistemler ayrıca, başvuru sürecinin nerede duracaklarını durum güncellemelerini sağlayabilir.

Not: Daha küçük şirketlerin bir iş için başvuranların büyük bir havuz var, özellikle, her aday ile takip kaynaklara sahip olmayabilir. Bu durumda, şirket mülakat istediği sadece insanlar muhtemelen bildirilecektir.

Nedenleri Başvuru Geri duyun etmeyin

etkileyen işe alım süreci başka faktörler olabilir. düşündüğünüzden gibi sık aerodinamik değil ve bu, eleştiri uygulamaları için zaman ayırın görüşmeye kim karar verdiğimiz adayı işe almak olabilir.

Bir İş Başvurusu veya Devam gönderme sonra

şirket adaya bildirmek için bir prosedür olmamasından ek olarak, burada uygulama bir yanıt almamış olabilir neden diğer nedenlerden bazıları şunlardır:

  • Gerekli kimlik yoksundur.  Eğer yoksa işe alma yöneticisi, muhtemelen iş için dikkate alınmayacaktır aradığı bağlıyor.
  • Özgeçmişiniz iş gereksinimlerini eşleşmiyor. Sen niteliklere sahip olabilir, ama işveren bir maç olduğunu söylemek mümkün olmayabilir. Size bu özel konumu için güçlü bir aday olmamızın sebebi emin özgeçmiş gösterileri yapmak önemlidir.
  • Özgeçmişiniz bir felaket.  Yazım hataları veya dilbilgisi hataları olmadan, iyi biçimlendirilmiş özgeçmişlerini yoksa, sen çekişme kendini nakavt olabilir.
  • Gerekli belge sunmamıştır.  Bir şirket örnekleri, referanslar yazma bir ön yazı, veya uygulamayı desteklemek için başka bir malzeme isterse, size uyguladığınızda göndermeniz gerekmektedir.
  • Şirket başkasını kiraladı.  Pozisyon dolu ama şirket henüz listeleme işi çıkarmadan değil edilmiş gibi bu basit bir şey olabilir.
  • Şirketin işe planları değişti.  Şirket pozisyonu doldurmak için değil karar vermiş olabilir veya pozisyon için iş gereksinimleri değişmiş olabilir. Bütçe sorunları işe sürecini durmuş olabilir. Yönetim geçici işe dondurma neden değişmiş olabilir. Bir iç aday işe veya terfi olabilirdi.
  • İşe süreç uzun beklediğinizden daha olabilir.  Şirket görüşme işlemine başlamadan önce özgeçmişlerini toplu toplamaya bekliyor olabilir.

İş Görüşmesi sonra

Eğer bir iş görüşmesi sonrasında takip iletişimi almadı neden bir firma ile görüşmeye seçilmemiş nedenlerinden bazıları da açıklayabilir. Orada rolü için daha uygun olan başka bir aday olabilir, veya şirket pozisyonunu doldurmak beklemeye koymak karar vermiş olabilir.

Eğer görüşmeden sonra bir iş hakkında duymak olmayabilir başka nedeni işe alma yöneticisi doğrudan sizinle konuştuktan sonra şirketin kültürü için uygun olarak kabul olmayabilir olması olabilir. Aynı zamanda başka bir adayın güncel çalışanı tarafından sevk ve seçim sürecinde bir avantaj elde edilmiş olabileceğini olabilir. Umarım, referanslarınız senin hakkında söylenecek iyi şeyler vardı. Onlar olmasaydı Ama, artık dikkate olabilir.

“Anlaşma kesiciler” olarak kabul Eğer bir iş teklifi almazsınız garanti -Bu olabilir faktörler de vardır. İşe profesyoneller iş için göz başvuran out alacak söylediklerini bir JazzHR anket raporlar. Üst iki anlaşma kesiciler kravat vardı: Katılımcıların% 90’ı onların özgeçmişinde yalan veya görüşme sırasında kendi cep telefonu kullandı birini işe olmaz belirtti. Bunlar ABD (% 86) ve kötülüyorsun önceki işveren (% 81) çalışma yetkisi olmamak izledi. İşe yöneticilerin% 76 gibi bir iş teklifi çok kibirli kutu maliyeti size olarak algılanan olmak onlar kibirli kabul birini işe etmeyeceğini söyledi. 2

Sosyal medya Potansiyel bir işverenden geri alamayabilirsiniz başka nedenidir. Katılımcıların% 57’si onları bir aday işe değil neden olacak içeriğini online bulduğu bir CareerBuilder anket raporlar. 3

Bir İş Teklifi Gecikmeli edildiğinde

Eğer duymak hemen geri değil yaparsanız, bir teklif elde edemediğinizi fark haddime değil. Hala bir yanıt almak olabilir, ama gecikmiş olabilir. Örneğin, işveren başka bir aday için teklifte yapmış ve geri duymak için bekliyor. Şirket, işe veya şeyleri yavaşlatan lojistik ya da bütçe gibi sorunlar olabilir kişiyi onboarding için ayrıntıları çalışıyor olabilir.

Sen Geri duyun etmeyin Ne Yapmalı

Bir işverenden bir yanıt alamazsanız ne yapmalısınız? İlk seçenek, hiçbir şey sabırlı olmak ve beklemek. Birkaç iş başvurularını ve görüşmeler çok katılıyor ediyorsanız, o en kolay yolu almak olabilir. Emin bu sizin için en iyi sonraki iş olduğunu% 100 değilseniz bu özellikle akıllıca olabilir.

Diğer seçenek-ve her zaman Nerede durduğunu görmek için işverenle takip etmek kolay değildir değildir. işlem, bir uygulama veya bir röportajda takip etmek olmanıza bağlı olarak farklı olacaktır.

Bir Uygulama Takip nasıl

uzun yorumu uygulamalara ve zamanlama görüşmeler başladığını, en azından şirket alabilir gibi, bir iş başvurusu durumunu takip önce bu bir veya iki hafta en az beklemek en iyisidir.

İpucu: başvurunuz hakkında sormak için birini bulmak zor olabilir bu yüzden çoğu iş ilanlarını, bir ilgili kişi listesi yoktur. LinkedIn şirketin işe takımda birini bulmak için büyük bir kaynak olabilir.

Burada onlarla takip için işe yöneticisi ve ipuçları bulmak için bazı yolları vardır.

İş Görüşmesi üzerine Takip nasıl

Her zaman bir teşekkür notu bir iş görüşmesi sonrasında yazmak için zaman almak iyi bir fikirdir. e-posta yoluyla ya da elden olsun, takip için en iyi yollardan biridir. şirket hemen geri duymak yoksa öylesine panik yapmayın, hemen bir işe karar olmayabilir. Başka bir seçenek işe yöneticisinden ve onlara teşekkür etmektir. Bu iş için çekişme hâlâ olmadığına dair bir fikir almak için iyi bir yol olabilir.

Sizin İş Arama Do not Stop

Ne olursa olsun, bir işverenin yanıtı için beklemek veya bir cevabı kendiniz isteyecek şekilde denemek için tercih olsun, uzak iş arama takmayı tutmak önemlidir. Sizi işe ilgi duyan olmayan bir işverenden haber bekliyorum zaman harcamak istemiyoruz. Doğru fırsat keşfetmek kadar Bunun yerine, iş avcılık tutun.

Sonuç olarak

Sen Hakkında Bu olmayabilir işveren başvuru ile uymayan birçok nedeni vardır ve geri duymuyorum nedeni iş için nitelikleri ile ilgisi olabilir.

Takibi If You Can Size şirkette karar verici temasa eğer senin adaylığının durumunu takip için zaman ayırdığınız değerinde olabilir.

İş Arama Cut Short etmeyin geri işveren duymak beklerken Do durağı değil iş aramaya. Eğer kabul sakınca olmadığından bir firma teklif var kadar devam edin.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *