Nerede Meşru Mikro İş bul

Posted on

Nerede Meşru Mikro İş bul

Eğer için yapmak meşru mikro işler küçük görevler için web sitelerini göz atarken iş-at-home dolandırıcılığı belirtilerine karşı uyanık ödeme-be. (Örneğin, kaydolmak için ödemek zorunda?) Orada da kitle kaynaklı olarak da bilinen, uzak iş teklif güvenilir sitelerdir ve zaman içinde bu ekstra para kazanmak için güvenilir ve kolay yolu olduğu kanıtlanmıştır.

Amazon Mekanik Türk

Orijinal mikro iş işveren biri olan Amazon’un Mekanik Türk, talep sahibi tarafından ayarlanan bir ücret karşılığında insan zekası uzak işçiler seçtikleri görevleri (isabet) ve tam listeler. Mevcut görevler görüntü ve video işleme, veri doğrulama ve temizleme, bilgi toplama, veri işleme ve daha fazlasını içerir.

Appen

Appen bir çeviri ve dil çözümleri firması o çağrıları da teklifler uzaktan mikro işler “crowdsourcing”. Projeler tüm içerik değerlendirmeye kullanıcı deneyimi araştırmalarına ses yazıya bir bilgisayarı ve aralığını kullanarak yapılır.

Clickworker

Clickworker uzaktan serbest işçilere görevleri dağıtmak için bir kitle kaynaklı platformu kullanır. Görevler, düzenleme, Web araştırma redaksiyon, anketler alarak ve daha kopya, bir bilgisayardan veya mobil cihazdan yapılan ve veri sınıflandırma dahil edilebilir.

ySense

(Eski Clixsense olarak da bilinir) ySense üzerinde İşçi talimatları ile birlikte, çevrimiçi tamamlamak için basit görevleri atanır. Bu görevler, Google araması yapan görüntü kategorize ve daha fazlasını içerebilir.

EasyShift

Kullanıcıların mobil cihazlarından ve eksiksiz evde veya konumu tabanlı üzerine EasyShift uygulamasını indirebilirsiniz “vardiya”. vardiya çoğu ürünlerini izlemek isteyen tüketici markalar için mağaza öğelerin fotoğraf çekmek içerir ve gerçekleştirme süresi genellikle 24 saattir.

Şekil Sekiz

Eskiden CrowdFlower olarak bilinen Şekil Sekiz misyon “bir insan dünya için tren, test ve ayar kendi makine öğrenmeye veri bilimciler güçlendirici.” Diyor Onun uzak katkıda düzenli olarak güncellenen bir görev duvardan projeleri seçin. görevlerin bazı örnekleri sosyal medya mesajların kategorizasyon, içerik denetleme ve ses transkripsiyonu sayılabilir.

fiverr

Fiverr üzerinde “Satıcı” olarak kayıt olun ve bu tür grafik tasarım, dijital pazarlama, yazma, çeviri, video yapımı, seslendirme sanatı, programlama ve daha fazlası gibi on-demand hizmetler sunmak serbest onun topluluğunun parçası haline gelir. Alıcılar genellikle girişimciler ve yardıma ihtiyacı bina ve işlerini büyüyen bu küçük işletmelerdir.

Saha Ajan

Ajanlar mobil uygulamasını indirin, onlara yakın olan bir işi seçin ve ardından iki saat içinde tamamlarlar. İşler mağazalarında ürünlerin fiyat ve ekran kontrolleri, gizem alışveriş, iş yerleri doğrulanmasını ve anketler içerebilir.

Gigwalk

Bir Gigwalker olmak için, mobil uygulamayı indirmek ve beceri ve ilgi uyacak Bölgenizdeki konser için geçerlidir. Çoğu konser ürünler görüntülenen ve perakendecilerden veya pazarlama etkinlikleri doğru ve zamanında yapıldığı söylenir doğru fiyatlı olduğunu doğrulayarak barındırır.

Quicktate ve iDictate

iDictate ile ses Quicktate ile beş dakika altındaki her dosyaları veya metne dönüştürme artık ses dosyalarını Dönüştür, Aynı şirketin hem parçasısın. Tıbbi transkripsiyon işleri genel olanlardan daha fazla ödeme.

Scribie

Scribie başka ses transkripsiyon hizmetidir. Müstensihleri ​​6 dakika veya 2 saatlik geri dönüş süresiyle az olan dosyalar üzerinde uzaktan çalışır.

Skyword

Yazarlar, kameramanların, tasarımcıların, fotoğrafçıların içerik yaratıcılarının Skyword havuzu katılmak ve çalışma portföyü yükleyebilirsiniz. Atamaları iddia veya fikirler göndermesine önce bir kanala kabul olmalıdır. Ödeme oranları kanal sahipleri tarafından belirlenir.

Akıllı Crowd

Eskiden VirtualBee Lionbridge Akıllı Crowd, kayıt cevap soruları ve bunların beceri setlerini belirlemek için değerlendirmeler almaya potansiyel işçileri sorar. iş kullanılabilir şirket rehber size; İstediğiniz bu atamaları kabul edin ve bunları çevrimiçi tamamlayın. Görevler veri araştırması, veri girişi, test etme ve daha fazlasını içerir.

TaskRabbit

Bu popüler görev sitenin konser çoğunluğu böyle yapma teslimatlar, temizlik ve ufak tefek işler olarak yüz yüze faaliyetlerdir. TaskRabbit diğer mikro işler (genellikle çok az var olan) çok daha geniş bir uygulama süreci vardır, ama işler daha fazla ödeme.

TryMYUI

TryMYUI test ekran kaydedici kullanarak web sitelerini kontrol ve deneyimleri hakkında geri bildirim sağlar. 20 dakika kadar süren her deneyi, 10 $ sabit bir oran öder. İşler onların demografik dayalı test için kullanılabilir duruma ve bunlar haftada birkaç atamaları almak için bekleyebilirsiniz.

Kullanıcı Testi

TryMYUI benzer şekilde, kullanıcı Testi için test bir web sitesi gezinme 10 ila 20 dakika harcamak ve bir ekran ve ses kaydedici kullanılarak geribildirim vermek 10 $ ödenir. İş kullanılabilirliği test demografisi dayanmaktadır.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *