Avukatlık İş Tanımı: Maaş, Becerileri, & More

Posted on

Avukatlık İş Tanımı: Maaş, Becerileri, & More

Katip yasal hizmetlerinin sunumunda avukat yardımcı olmak için eğitilmiştir. Bunlar hukuk firmaları, şirketler, hükümet için ya da diğer uygulama ortamlarında, ama her zaman bir avukat gözetiminde çalışabilir. Katip hukuki danışmanlık yapamaz. Bunlar, mahkemede müşterilerine temsil yasal ücretler kurmak veya mahkemeye başvurarak olacak belgeleri imzalamak olamaz.

Yaklaşık 285.600 katip hukuk firmaları ve hukuk hizmetleri sunan şirketler tarafından istihdam bunlardan 73 precnt ile, 2016 yılında ABD’de kullanıldı.

Avukatlık Görevler ve Sorumluluklar

Tüm paralegals aynı görevler üstlenmektedir. Bu büyük ölçüde onlar için çalışmak ve nazik onların işveren sağlar yasal hizmetler ne kim olduğuna bağlı. Bazı sorumluluklar Ancak yaygındır:

 • aile hukuku boşanma ve velayet konularında arabuluculuk veya uzman psikolojik değerlendirmeler düzenlenmesi
 • dava uygulamalarında deneme hazırlanmasına katkıda
 • duruşmalarda ve duruşmalarda mahkeme salonunda sahne arkası desteği sağlanması veya tahkim, arabuluculuk, idari işlemlerde ve kapanması halinde
 • biriktirme bildirimler, celp, hareketleri, sertifikalar, sözleşmeler, külotları ve şikayetler içeren yasal belge ve savunmalarında, Çizim
 • müvekkil ve tanıklarla görüşme ve vaka hukuku ve emsal içine yasal araştırmalar gerçekleştirerek dava olaylarını araştırmak
 • Taşıma keşif-bir dava karşıt taraflar arasında belirli bilgi alışverişi
 • dosyalar, belgeler ve sergiler organize etme ve yönetme
 • federal ve eyalet mahkemeleriyle belgeleri Dosyalama

Ne avukat yardımcısı rağmen  edemez  kanunla kurulan do, ne yapabilirsiniz yapmak onların işverenleri son derece bağlıdır. Bazı avukatlar diğerlerine göre daha kolay görev dağıtımı bulabilirsiniz. Bir avukat yardımcısı asal amacı avukatları tavsiye müşterileri gibi sadece avukatları yapabileceği şeyleri yapmak ve mahkemeye böylece avukatlık süresi serbest bırakmaktır.

Avukatlık Ücret

Avukatlık maaşları tecrübe, eğitim, uygulama ortamı ve coğrafi konum gibi birçok faktöre menteşe olabilir. Federal hükümet için çalışanlar en çok telafi etmek eğilimindedir.

 • Medyan Yıllık Maaş: $ 50940 ($ 24.49 / saat)
 • En iyi 10% Yıllık Maaş: Daha $ 82.050 den ($ 39.45 / saat)
 • Alt% 10 Yıllık Maaş: 31.400 $ ($ 15.10 / saat) daha az

Kaynak: 2018 ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu

Not : metropollerde bulunan firmalar için çalışmak Paralegals tipik küçük şehirlerde ve daha kırsal yerlerde daha daha kim çalışmalarını kazanın. Kırsal alanlarda giriş seviyesi paralegals $ 25,000 yıllık mahallesinde kazanmak olabilir iken özel yetenekleri veya yönetim görevleri ile Bazı tecrübeli katip, büyük kentlerde yılda altı rakamlar kazanabilirsiniz.

Eğitim, Öğretim, & Sertifikasyon

Bazı paralegals Ciddi bir eğitim sahiptirler. Bunlar genellikle yasal bir sekreter olarak veya belli bir süre için bir başka destek rolünde görev yaptıktan sonra yardımcı avukat ve ek sorumluluklar olarak görevlendirilmiş avukatların gözetiminde iş öğrenirler. Ancak bu her zaman böyle değildir.

 • Eğitim: Birçok paralegals iki yıllık ön lisans veya dört yıllık lisans dereceleri var. Birçok genç kolej Paralegal sertifika doğru dersleri sunuyoruz.
 • Eğitim: Onlar bir sınıf ortamında alamadım bile, katip hukuk terminolojisi, yasal prosedürü federal ve eyalet kuralları ve maddi hukuk sağlam bir bilgiye sahip olmalıdır. Katip bir hukuk firması ile veya diğer yasal hizmetlerinde bir giriş seviyesi pozisyonundan kendi yolunu yukarı çalışarak bu bilgiyi elde edebilirsiniz.
 • Sertifika: Profesyonel sertifikasyonuna sahip gerçekten iş adayın diğer adaylar arasından sıyrılmak yardımcı olabilir böylece bu meslek son derece düzenlenmemiştir.
 • Lisanslama: Çok az devletler katip lisans veya kayıt gereksinimleri vardır.

Paralegal çalışmalarda, ya da hukuk stajyeri sertifika ile kombine herhangi bir alanda bir üniversite derecesi alanında lisans derecesi ile katip, genellikle en iyi kariyer olanaklarına sahip.

Avukatlık Beceri ve Yeterlilikler

Herkes bir avukat yardımcısı olma özelliğine sahiptir. Bazı doğal beceri ve özellikleri başarı ve sönmek arasındaki tüm fark yaratabilir.

 • Organizasyonel beceriler: Paralegals hangi kutu numarası tek vaka için yüzlerce hacimli dosya ve sergiler, yönetmek mükemmel organizasyon becerilerine sahip olmalıdır.
 • İletişim becerileri: Paralegals istemcileri, uzmanlar, mahkeme personelinin ve onların işverenleri dışındaki avukatlarıyla düzenli olarak etkileşimde bulunmanız gerekir.
 • Güçlü araştırma ve yazma becerileri: Bu beceriler çizim layihaları, araştırma muhtıralar, yazışmalar ve diğer belgeler için gereklidir.
 • Çelik gibi sinirler: sap basınca bir yetenek ve başgösteren tarihler dava sıkıntılara yol açmaktadır bazı branşlardaki önemli olabilir.
 • Multitask becerisi: Bu tanınan sürenin ağır meslektir ve birden vakalar aynı sınırlı süreler içinde işlem talep edebilirler. Başka bir-ve boğulmuş ya dalıp çünkü hata yapma üzerine deneme sergiler düzenleyip ederken bir seçenek değildir tek konuyla ilgili bir telefon görüşmesi alarak neredeyse aynı anda birden fazla dava dosyası üzerinde çeşitli görevleri gerçekleştirmek gerekebilir.

İş Outlook

Artan iş yükü katip için daha fazla fırsat yaratmak, eskiden avukatlara görevleri için çok teşvik avukatımız var. Bureau of Labor Statistics yardımcı avukat pozisyonları çok daha hızlı ortalamadan daha olan 2026 ile 2016 den yüzde 15 artacağı tahmin ediliyor.

Bu iş büyümesi en azından kısmen avukat istemcileri yüksek yasal ücretler karşı olarak bizzat kendi defa şarj olandan daha düşük bir saatlik bir oranda kendi katip daha işten geçebilir gerçeği atfedilen olabilir.

Çalışma ortamı

Bir avukat yardımcısı olmak bir halk mesleğin şeydir böylece katip, böyle avukat ve destek personeli olarak diğer personel, paralel çalışma eğilimindedir. Müşteri etkileşimi de yasanın bazı alanlarda çok yaygındır.

Veya bu bilgilere dosya belgelere veya toplamak gibi diğer durumlarda seyahatin bu işin büyük çoğunluğu ofislerinde yapılır, ancak katip bazen onların avukat işverenlerle düzenli gidenler mahkeme sürecinde üzerine çağrılabilir.

Çalışma programı

Paralegal olmak genel olarak normal çalışma saatleri sırasında gerçekleştirilen bir tam zamanlı olarak, ancak tarihler tezgah ve denemeler geniş bir hazırlık gerektirir, yakın olması mesai ve akşam saatlerinde sıklıkla gerekmektedir.

İş alın Nasıl

SERTİKALI OLMAK

Eğer önlisans alınan veya bir sertifika kazanmış olsanız Milli Onaylı Yasal Yardımcısı / Paralegal Sınavına (CLA / CP Sınav) atın.

Bir ÖZEL SEÇ

Bir avukat yardımcısı bir uzmanlık veya uzmanlık alanı kurmak için alışılmadık bir durum değil sonra bir giriş seviyesi kapasitesinde bir firma katılarak. O işbaşında eğitim ile belirli alanlarda yetkin hale gelebilir. Sonunda, bu faizleri neye sana neyi hukuk ve görevlerin türü ile en rahat konum aşağı gelebilir. Daha sonra bu sektörde işler için başvurabilir.

İLK GÖRÜŞME İÇİN HAZIRLIYOR

Sen Paralegal kariyerleri hakkında daha fazla bilgi için Yasal Asistanları Ulusal Birliği veya Avukatlık Dernekleri Milli Federasyonu başvurabilirsiniz.

Benzer İşleri karşılaştırılması

Yasal kariyer ilgilenen kişiler ayrıca meslek düşünebilirsiniz:

 • İddialar Ayarlayıcı: $ 65.670
 • Arabulucu: $ 62.270
 • Avukat: $ 120.910

Kaynak: 2018 ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *