Kolay İş-From-Ev Bilgisayarı İşler

Posted on

Kolay İş-From-Ev Bilgisayarı İşler

iş-ev bilgisayarı işlerinin sayısı fazla şirket giderek olağan büyüyen kavram ve uzaktan işbirliği teknolojisi aşina olma ile son yıllarda artmıştır.

Bu işlerin-örneğin yazılım geliştiricileri, web tasarımcıları, veri birçok gelişmiş beceri gerektiren mühendisleri-eğiliminde iken, orada iş evden bilgisayar iş, kolay, giriş seviyesinde bol vardır. Sadece bakmak ve ne için, nereye bakılacağını bilmek gerekir.

Sanal asistan

Bir sanal asistan bir şirket, takım veya yürütme uzaktan yönetim desteği sağlar. Bu tür zamanlama toplantıları gibi idari görevler, seyahat rezervasyonu sosyal medyada e-postalar, telefon görüşmeleri ya da iletilerine yanıt, veri girme veya kayıtları muhafaza ve çok daha fazlası özgü bir dizi.

Birçok uzak işlerde olduğu gibi, sanal asistan pozisyonları bir ikisi sunulmaktadır Freelance ve tam zamanlı bazında. Sen arama yapabilirsiniz uzak ve konser çalışmaları siteleri örneğin “VA”, “sanal asistan”, “sanal yönetici asistanı,” ya da “sanal ofis yöneticisi,” ve diğerleri gibi başlıklar için. Ayrıca böyle serbest ve esnek iş sitelerinde işlerin bu tür bulabilirsiniz FlexJobs , oDesk , Guru ve fiverr örneğin.

Uygularken, kendi önceliklendirmelidir organizasyonel , iletişim ve zaman yönetimi becerileri . Online tamamen çalışıyor olacağım beri sanal bir asistan son teknolojiyle deneyime sahip olması yanında, bu önemli.

Çevrimiçi takvimler dahil endüstri standardı iletişim ve işbirliği platformları, aşina olmalıdır; yazılımı ve e-tabloları kelime işlenmesi; Gmail ve Slack gibi e-posta ve mesajlaşma araçları; Skype, Slack ve Google Hangouts ve ekran paylaşım araçları gibi ses-video konferans platformları. PayScale göre, ortalama olarak, sanal asistanlar saat başına 15 $ yapmak .

Uzaktan Müşteri Destek Ön

Çoğu uzaktan müşteri destek ilişkilendirir tüm müşteri iletişim için “cepheye” olarak hizmet vermektedir. Bunlar daha sorunları çözmek sorularını yanıtlayan, bilgi veren ve içerir ve e-posta, çevrimiçi sohbet veya telefon görüşmesi ile gerçekleşebilir.

orta ölçekli veya büyük şirketlerin, sen işi bölmek görmek olasıdır oysa küçük organizasyonlar, birine bu kanalların hepsi paket olabilir; örneğin bir “yardım masası ortak” e-posta veya çevrimiçi sohbet yoluyla gelen tüm sorguları yanıtlayan olacak ve bir “çağrı merkezi ortak” müşteri telefon görüşmeleri işleyecektir.

(Bu gelen çağrı merkezi işleri müşterilerden gelen çağrıları alıyoruz müşteri destek rolleri, olma eğiliminde olduğunu not etmek önemlidir. Öte yandan, giden çağrı merkezi işleri potansiyel müşteri veya potansiyel müşterilere seslendiğini nereye ve aşağıdakilerden genellikle daha fazla satış üzerinde duruldu.)

Uzak bir müşteri destek ilişkilendirmek iş bulma konusunda zaman birkaç seçenek var. Örneğin “müşteri hizmetleri temsilcisi”, “müşteri başarı yöneticisi”, “müşteri hizmetleri uzmanı” veya “müşteri hizmetleri ajan” gibi başlıklar altında görünebilecek müşteri destek pozisyonları için herhangi bir uzak siteyi arama yapabilirsiniz.

Ayrıca genişletebilirsiniz düzenli şantiyelerde arama . Sadece ““ uzaktan”eklemeyi unutmayın sanal” veya “başlığı önünde evden çalışma” olarak. (Bu gibi sitelerde meşru işler evden iş, listeleri bulmak için geldiğinde Ancak, FlexJobs , Remote.co , Jobspresso ve WeWorkRemotely , geleneksel iş arama motorlarında uzak listeleri daha güvenilir olabilir.)

Uzak için uygularken müşteri hizmetleri işleri, önceden herhangi bir müşteri hizmeti veya ağırlama işleri yanı sıra mükemmel iletişim ve vurgulamaya çalışın çatışma çözme becerilerinin . Glassdoor göre, ortalama bir müşteri destek ilişkilendirmek yılda yaklaşık 35.000 $ yapar .

Uzaktan Veri Giriş Clerk

Uzaktan veri giriş elemanı elle, güncellemeler veya manipüle sayısal veya alfasayısal veriler (örneğin, sayı veya harf ve rakamlardan oluşan bir kombinasyon) kendi bilgisayar üzerinden bir veritabanına girer.

Yukarıdaki işlerin benzer şekilde, uzaktan veri girişi işleri tam zamanlı ve serbest bazda ikisinde birden kullanılabilir. Örneğin “uzaktan veri girişi”, “uzaktan veri giriş elemanı”, “uzaktan veri operatörü” veya “sanal veri girişi,” gibi terimlerle arama yapabilirsiniz.

Uzaktan veri girişi iş başvurusu, işvereniniz olasılıkla yazma ölçümlerini isteyeceğini – örneğin “Kph” veya saatte tuş vuruşlarını ve “wpm” veya dakikada kelimeleri. Eğer (10.000 tercih edilir ama) 50 WPM asgari olarak da 8,000 kph az yazın mümkün olmalıdır.

ZipRecruiter göre, orta düzey veri giriş katibinin maaş aralıkları ortalama ödeme yılda $ 37,000 $ 27,000 için 56.000 $ dan, iken. Giriş seviyesi memurları, ancak, genellikle daha düşük bir oranda başlayacak ve saatlik ücret $ 9 olarak düşük olarak sokabilirsin – Saatte 10 $.

Çevrimiçi “Garip-İş” İşçi

Garip gelebilir olsa da, birçok uzak “garip işler” online bulabilirsiniz vardır. Bunlardan sadece birinden hayatını kazanmak için beklemeyin gerekirken, bir yandan acele olarak birini kullanabilirsiniz veya daha büyük bir gelir için onları birleştirir. Teriminin doğası gereği “tuhaf iş,” kaçınılmaz değişir. Anahtar nereye bakmak için bu işlerin türleri ve ne aramaya bilmektir.

Sen oDesk gibi serbest sitelerinde işlerin en geniş bulacaksınız ve size ilgi veya deneyim sığacak işler için arama yapabilirsiniz. Belki, bu hafta 2 günlük uzun veri giriş projesini alırım ve bir ses biçime dönüştürme sonraki proje.

Craigslist danışmak başka iyi bir kaynaktır. “Konserler” altında “Bilgisayar” bölümüne bakın ve ya listeleri taramak veya benzeri terimleri bu kategoriyi ara “uzak”, “evden çalışma” ya da “sanal”. Bu değer de bu şartlara ana “konserler” kategorisini arama olabilir.

Diğer çevrimiçi garip işler anketler alarak paneli araştırma grupları katılarak, ve Amazon’un mikro görevleri tamamlaması yer Mekanik Türk platformu (veya benzer sitelerden bu tür Swagbucks veya Clickworker gibi). Da vardır kullanabileceğiniz para yapma uygulamaları hızlı konser için kaydolmak veya profesyonel hizmetler sağlamak.

Bu gayretli kalmak ve kaydolurken önce herhangi bir platform meşruiyetini araştırma önemlidir; Bu bunun bir aldatmaca değil sağlamaktır.

Online değerlendirme arayabilir veya şirket Better Business Bureau ile bir liste olup olmadığını görebilirsiniz. bunun için çalışmalarını yerine arama istemek isterseniz Son olarak, ayrıca kayıt ve fiverr üzerinde hizmet satabilir.

Ödeme kaçınılmaz bu durumda değişecektir ve bu çıktınıza ve işlerin bu tür çalışma için adamak süreyi tamamen bağlı olacaktır. Amazon Mechanical Turk günü, ortalama ücret saat başına $ 6-12 arasında değişmektedir. Sen serbest sitelerinde veya Craigslist fazla ödeme konser bulabilirsiniz. Not herhangi bir iş veya bir “get-zengin çabuk” fırsat olarak pozisyonlar kendisini olduğundan platformu çok büyük olasılıkla bir aldatmaca ; Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, muhtemelen öyledir.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *