Bir Muhasebeci Ne Yapar? Maaş, Gerekli Beceriler, & More

Posted on

Bir Muhasebeci Ne Yapar? Maaş, Gerekli Beceriler, & More

Muhasebeciler bireyler, şirketler ve kuruluşlar için finansal tabloların doğruluğunu sağlamak. Onlar yasa ve prosedürlerin takip edilmesi emin olun ve vergileri doğru ve zamanında ödenir. Muhasebeciler Mali belgeleri hazırlamak ve bireyler veya bir şirketin veya kuruluşun yönetimine bulgularını açıklıyor.

muhasebecilerin birçok türü vardır. Yönetim muhasebeciler onları istihdam şirketler tarafından dahili olarak kullanılan finansal bilgileri hazırlar. muhasebe firmaları için çalışmak veya serbest meslek denetimler gerçekleştirmek ve mali belgeler ve müşterileri için vergi formları hazırlamak olan Kamu muhasebeciler. Hükümet muhasebeciler kamu kuruluşlarının mali kayıtları ile çalışır. Onlar da bir düzenleme ve vergiye tabi olan işletmelere, örgütleri ve bireyleri denetim.

Muhasebeci Görevler ve Sorumluluklar

Tipik iş görevleri muhasebeciler dahil gerçekleştirmek gerekiyor:

 • bütçeleri hazırlayın
 • işlemleri girin ve hesap bakiyelerini uzlaştırmak
 • denetim amacıyla doğru çalışma kağıtları, programları, ve mutabakatları hazırlayın
 • hesaplara fatura gönderin
 • hesaplarla ödeme koşulları uygula
 • eyalet ve yerel vergi yasalarına güncel kalın
 • dış denetçilerle çalışmak
 • Tutanak ödemeleri ve ödemeler

Muhasebeciler onların işveren ve çalışma belirli bir odak bağlı görevlerin geniş bir yelpazede gerçekleştirin. şirketler, bireyler ya da devlet kurumları ile çalışma olsun, muhasebeciler kamu şirketleri yatırımcılara açıklamak zorundadır olanlar gibi yasal mali belgeleri, dosya gerekiyor. bireysel müşteriler durumunda, yıllık gelir vergisi formları gibi temel olarak bir şey olabilir.

işletmelerde çalışan Muhasebeciler emin bölümler yasaya uygun sağlarız, iç mali belgeleri analiz ve bütçe önerilerini yapabilmek gerekiyor.

Muhasebeci Maaş

muhasebeciler için Maaşlar işveren bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Bazı büyük firmaların yüksek maaş ödeyebilir ve müşteri uzun süredir devam eden liste ile bağımsız muhasebeciler de fazla kazanabilirsiniz.

 • Medyan Yıllık Maaş: $ 69350 ($ 33.34 / saat)
 • En iyi 10% Yıllık Maaş: $ 122.220 ($ 58.75 / saat)
 • Alt% 10 Yıllık Maaş: $ 43020 ($ 20.68 / saat)

Kaynak: 2017 ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu

Eğitim, Öğretim, & Sertifikasyon

bir muhasebeci olmak için gereken minimum eğitim lisans derecesidir. Birçok muhasebeciler kendilerini daha pazarlanabilir kılmak için daha yüksek dereceler ve sertifikalar takipçisi olacağız.

 • Eğitim: muhasebe veya çalışmanın ilgili bir alanda bir lisans bir muhasebeci olarak kariyerinde başlamak için gereklidir. Bazı işverenler muhasebe veya vergilendirme veya muhasebe bir konsantrasyon ile MBA alanında yüksek derecesine sahip adayları tercih etmektedir.
 • Sertifika: ABD Sermaye Piyasası Komisyonu ile belgeleri açabilmek için, muhasebeciler (EBM) yeminli mali müşavir olmak gerekir. Bireysel ülkeleri kendi kural ve düzenlemelere göre licensure verin. Bir üniversite diplomasını aldıktan sonra, muhasebeciler geçmek zorunda  Üniforma EBM Sınav .

Muhasebeci Beceri ve Yeterlilikler

yaygın eğitim ve lisansa ek olarak, bir muhasebeci olmak için gerekli yumuşak beceriler şunlardır:

 • Müşteri hizmetleri becerileri: Birçok muhasebeciler, müşterilerle çalışma onların ihtiyaçlarını değerlendirmek ve onların maddi veya vergi ilişkilerine yardımcı çok fazla zaman harcamak. Bu müşteri hizmetleri parçası olan konuşma ve dinleme becerilerini gerektirir.
 • Analitik düşünme: Muhasebeciler bireyler veya işletmeler için mali incelerken eğilimleri veya sorunları tespit etmek gerekiyor.
 • Problem çözme: muhasebeci genellikle müşteriler belirli mali sorunları çözmek yardımcı karıştırmak gibi çalışmak. Birçok durumda, muhasebeciler sorunları keşfetmek ve bu olduğunda çözüm önerilerinde gerekir.
 • Microsoft Office yeterlilik: Muhasebeciler işletmeler, özellikle Microsoft Excel veya diğer elektronik tablo yazılımı için kullanılan standart yazılım uygulamaları ile çalışan çok fazla zaman harcayacak.
 • İyi organize: Takip ve mali analiz geliştikçe gelir ve giderlerin üstünde kalmak için örgütün üst düzey gerektirir.

İş Outlook

Göre ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu , muhasebeciler için iş büyümesi Bu, tüm meslekler için öngörülen yüzde 7’si büyüme daha iyidir 2026 ile biten on yıldır yüzde 10 olarak tahmin edilmektedir. Bu alanda İş beklentileri genellikle ekonominin sağlığına bağlıdır, ancak vergi kodları daha karmaşık hale geldikçe fazla şirket halka gibi muhasebeciler her zaman ihtiyaç olacaktır.

Çalışma alanı

İşletmeler ortamları değişebilir, ancak çoğu muhasebeciler hizmet ihtiyacı ya da bağımsız bireyler ve küçük işletmelere hizmet veren çalışır daha büyük bir firma için de işe. Bazı bağımsız muhasebeciler bir ev ofis dışında çalışabilir.

Çalışma programı

Çalışma programları genellikle standart iş saatleri izleyin. Birçok muhasebeciler dosyalama tarihinden önce müşterilerle karşılamak için fazla mesai yapan ne zaman büyük istisna, vergi mevsim sırasında.

İş alın Nasıl

ÇALIŞMA
muhasebe bir lisans derecesi çıplak minimumdur.

Bir EBM GET
bir yeminli mali müşavir olma olmadan, istihdam beklentilerinin sınırlı olabilir.

KAZANÇ DENEYİMİ
güven ve kazanç müşterilerine inşa etmenin en iyi yolu iyi bir işi geçer.

Benzer İşleri karşılaştırılması

Muhasebeci benzer Kariyer yolları, medyan yıllık maaş ile birlikte şunlardır:

 • Bütçe analisti: $ 75.240
 • Maliyet tahmincisi: $ 63.110
 • Finansal Analist: $ 84.300
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *