Satış Kariyer: Satış İşler için Bir Devam Bina

Posted on

Satış Kariyer: Satış İşler için Bir Devam Bina

Çoğu insan tarih özgeçmiş bir yukarı olması listeleri onların amaçları, deneyim, eğitim ve başlığınız görünüşte zorunlu “istek üzerine döşenmiş referanslar”. Birçok iş avcıları ortak kullanarak bunu birlikte özgeçmiş formatını, işe yöneticileri göze çarpan biri için gönderilen özgeçmiş sel veya görünüm yoluyla ya filtreye zorlanmaktadır.

Bir veya birçok?

İş arayanlar aktif olarak satış pozisyonu gayret gösterilmekte ve büyük olasılıkla tek bir özgeçmiş kullanacağı kendi özgeçmiş birden çok kopyasını göndermek planlıyoruz. Bu cilalı ve profesyonel özgeçmiş vurgular iş arayanların becerileri, deneyim ve eğitim genel işe alım yöneticisi hitap edeceğini genel bilgiler sağlamalıdır. Başka bir deyişle, birden şirketlere gönderilen devam eder vanilya vardır. Onlar belirli bir konuma veya belirli bir şirkete yönelik değildir.

Genel özgeçmiş birçok olarak alma niyetiyle gönderilen görüşmeler mümkün olduğunca birçok şirket mümkün olduğunca.

Bir daha hedefli bir yaklaşım özgeçmiş sunulan her şirkete özelleştirilmiş yerleştirilmiş önemsiz bir özgeçmiş sahip büyük yararı olacaktır almak İş arayanlar. Her özgeçmiş kendi “lezzet” verilir ve genel işe alım yöneticiye ancak belirli bir işe yöneticiye itiraz etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu hedefli yaklaşım bir özgeçmiş öne çıkarın kılan genellikle.

Özgeçmiş Özelleştirme

Eğer veya satış uzmanları için açıklıkları olabilir veya olmayabilir her iş Özgeçmişinizi bir kopyasını gönderiyor planlıyoruz sürece bireysel işverenlere özelleştirilmiş bir özgeçmiş gönderirseniz, sonuçlarınız ölçüde artıracaktır. Bunu yapmak için, araştırma ile yazılı özgeçmişinizi başlamak gerekir. Örneğin, eğer ABC Satış Şirketler Hesap Executive, ve için bir açıklığa sahiptir öğrenmek  araştırma ABC şirketinin türü çalışmaktan keyif olurdu kim için, ilk araştırma aşaması tam olarak ne bir hesap öğrenmek olurdu olduğunu gösterir ABC temsilcisi kime sattıkları ve sattıkları nerede satan olacaktır.

ABC için bir müşteri temsilcisi, işçi ne sağlam bir anlayışa sahip olduktan sonra, ‘s zaman özgeçmişini zanaat. Hedefiniz ABC işe alma yöneticisi bir özgeçmiş için nelere dikkat edeceğimizi doğru Özgeçmişinizde tüm içeriği hedeflemek olmalıdır.

İyi bir ABC satış temsilcisi büyük olasılıkla olurdu ne de senin eğitim uyuyor, emin olun Örneğin, size eğitim vurgulayın. Ancak satış deneyimi çok iyi uymuyorsa için yaratıcı olmanız ve size satış tecrübesi sırasında öğrenilen becerileri ABC’de satış pozisyonuna kadar maç nasıl vurgulamak gerekir.

Her şey mantıklı ve başvuruda bulunduğunuz için pozisyon ile ilişkili özgeçmişini ihtiyaçlarına koydu. Bu şekilde bir satış özgeçmiş oluşturma, sonucu, özgeçmişin güçlü satış aracı yapar. Senin olsun  iş arayan yarışma onların Demirbaş özgeçmişlerini gönderin ve öne çıkarın olun.

Özelleştirilmiş Devam Gönderme

özgeçmişin özelleştirilmiş sonra, muhtemelen bunun doğru ellere belli olduğunu olmak istersiniz. basitçe sadece diğer Alınan özgeçmiş yığın Özgeçmişinizi inecek Bunu yaparken, bir şirketin size verdiği yönergelere göndererek herhangi özgeçmiş takip edebilir iken. Daha iyi bir yaklaşım işe yöneticiye Özgeçmişinizi teslim el etmektir. Bu mümkün değilse, şirket arama ve işe alım yöneticisinin adını, onu ve posta adresiyle irtibata etmenin en iyi yolu bulmak.

Ardından, kullanarak bazı araştırma yapmak ağı ve benzeri siteleri LinkedIN daha işe alma yöneticisi hakkında bilgi edinmek için. Aksi size yine özgeçmişini değiştirmeye veya size işe yöneticinin dikkatini çekmek için kapak mektubu zanaat konusunda fikir verebilir ilham ek bilgileri verebilir. Daha sen daha iyi tüm süreci yapabilirsiniz özelleştirilmiş.

Eğer onların eline özgeçmişinizi almak ve mümkün olduğunca çok Karar verme yetkisine hakkında mümkün bilmek nasıl en iyi, özgeçmişini okuyarak olacak kim olduğunu öğrendikten sonra, o kişiye doğrudan özelleştirilmiş özgeçmişinizi gönderin. tamamlandıktan sonra, bir sonraki iş fırsatı geçmek ve yine tüm süreci tekrarlayın.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *